Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Çözüldü] Yeni gönderilen newsletter keyleri ulaşmama sorunu
Sad 
Ayın 25'inde gönderilecek olan serial keylerin ben dahil hiç bir arkadaşıma ulaşmamıştır. Bu arada subscript newsletter    tik koymayıda unutmadıgımızı belirtmek isterim. Elinde fazla keyi olan bir arkadaş bana ulaştırabilir yada sorunumuza çözüm bulablirse gerçekten çok memnun olacagım. Şimdiden teşekkurler.
(Son Düzenleme: 28-04-2017, Saat: 22:08, Düzenleyen: Hakki Sahin.)
Türkiye ayın 25'ine girdiğinde Kuzey Amerika hala ayın 24'ündeydi, onların saatleri bölgelerine göre bizden 7 (EST) ya da 10 (PST) saat geri. Bunlara dikkat edin.

25'indeki bakımdan sonra newsletter key'lerini gönderdiler, key sayfanı tekrar kontrol et.

NCsoft newsletter ile gönderdiği key'lerin kodlarını, key'ler aktif edilene kadar gizli tutuyor bu yüzden kimse sana key gönderemez. Şayet NCsoft böyle yapmasaydı kendime 52 tane oyun üyeliği alıp 1 yıllık bedava Premium yapardım.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(28-04-2017, Saat: 12:50)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Türkiye ayın 25'ine girdiğinde Kuzey Amerika hala ayın 24'ündeydi, onların saatleri bölgelerine göre bizden 7 (EST) ya da 10 (PST) saat geri. Bunlara dikkat edin.

25'indeki bakımdan sonra newsletter key'lerini gönderdiler, key sayfanı tekrar kontrol et.

NCsoft newsletter ile gönderdiği key'lerin kodlarını, key'ler aktif edilene kadar gizli tutuyor bu yüzden kimse sana key gönderemez. Şayet NCsoft böyle yapmasaydı kendime 52 tane oyun üyeliği alıp 1 yıllık bedava Premium yapardım.

Dediğin şeyin farkındayım. Ben sadece 1 hesabıma almak istiyorum fazladan hesabı olanların mailine gelip kullanmayacakları için söylemiştim. Ama Key sayfası dedigin şey büyük ihtimalle maile gönderilen e posta oraya gelen hiçbirşey yok maalesef. Farklı bir sayfadan bahsediyorsan linki atarsan seviniirim.
(28-04-2017, Saat: 14:57)Hakki Sahin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Dediğin şeyin farkındayım. Ben sadece 1 hesabıma almak istiyorum fazladan hesabı olanların mailine gelip kullanmayacakları için söylemiştim.

Sanırım ben anlatamadım, tekrar açıklayayım. NCsoft, newsletter (haber bülteni) üyelerine anahtar kod gönderdiğinde "Size anahtar kod gönderdik, My Account sayfasına erişmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz." benzeri bir e-posta ile üyeleri bilgilendiriyor. Yani kimsenin e-postasına anahtar kod gelmiyor. Kod direk My Account altındaki Apply a Code bölümüne ekleniyor.

Apply a Code altına eklenen anahtar kodun ise içeriği, son 4 karakter hariç gizli. (XXXXXXX8A2) şeklinde. Bu yüzden fazladan hesabı olan kişiler sana kod gönderemez çünkü kodun büyük kısmı gizli. NCsoft'un böyle bir şey yapma sebebi de gayet basit, insanların birden fazla kod ile bedava ödülleri sömürmesini engellemek, özellikle Premium'u.

Bahsettiğim olayı aşağıdaki görselde görebilirsin. Yedek hesabıma gelen anahtar kod, son 4 karakter hariç bütün karakterler gizli bu yüzden başka hiçbir hesaba bu kodu giremiyorum. Demek istediğimi umarım şimdi anlamışsındır.

Bu anahtarın kodunu görebilmek için kodu aktif etmen gerekiyor ki aktif ettikten sonra zaten başka bir hesapta bu kodu daha kullanamazsın. "Bu kod geçersiz.", "Bu kod kullanılmış." gibi hatalar ile karşılaşırsın.

Aktif edilmiş anahtarları da Transaction History > Serial Codes > Blade and Soul altında görebilirsin. Hepsinin kodları belli ama daha kullanılamazlar.

Sadece Alienware'in geçenlerde dağıttığı gibi kodları başkaları sana verebilir, onları da aynı hesaba bir taneden fazla giremezsin. İnsanlar birden fazla kod alıp aynı hesaba girmesinler yani bedava Premium sahibi olmasınlar diye NCsoft böyle bir yöntem uyguladı.

(28-04-2017, Saat: 14:57)Hakki Sahin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ama Key sayfası dediğin şey büyük ihtimalle maile gönderilen e posta oraya gelen hiçbir şey yok maalesef. Farklı bir sayfadan bahsediyorsan linki atarsan sevinirim.

Key sayfası dediğim şey NCsoft ya da BnS'in sitesine girip oturum açtıktan sonra karşına gelen My Account'un altındaki Apply a Code sayfası, yani yukarıya görselini eklediğim sayfa.
(Son Düzenleme: 28-04-2017, Saat: 15:47, Düzenleyen: hidden41.)

Bütün accountlarıma keyler gönderilmiş. Herhangi bir sorun yok. Premium + Yanında 3 adet event boxı gönderiliyor. Kodu girdikten sonra hongmoon mail deponuzu kontrol edin.
Çok teşekkurler.
(Son Düzenleme: 28-04-2017, Saat: 22:35, Düzenleyen: hidden41.)
benim hesabıma kod gelmemiş valla mail adresimede baktım öle bişi yok
Selam arkadaş şimdi BNS' ye kaç senedir kayıtlı hesabın benim 3 senedir galiba bilmiyorum. Uzun süredir oyuna kayıtlı olan hesaplara veriliyor her Ncsoft Newstter etkinliğinde keygeliyor varsa 1 2 senelik hesap onlara gelir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En yeni server
Yazan: BlueWawe
Yorumlar: 1
Okunma: 234
Son yorum: ColleenWing
02-12-2017, Saat: 14:30
  YENİ 50 LWL BAŞLANGIC
Yazan: Eray Osmanoğlu
Yorumlar: 0
Okunma: 168
Son yorum: Eray Osmanoğlu
24-11-2017, Saat: 18:37
  [West] Sıkça Sorulan Sorular - Yeni
Yazan: hidden41
Yorumlar: 43
Okunma: 18,297
Son yorum: ZitaCan
13-10-2017, Saat: 17:52
  FPS Sorunu
Yazan: Umut Wang
Yorumlar: 0
Okunma: 240
Son yorum: Umut Wang
23-09-2017, Saat: 12:54
  Oyuna yeni başlıyıcağım Bir sorum var
Yazan: Mert Kavak
Yorumlar: 1
Okunma: 345
Son yorum: ismetr
13-08-2017, Saat: 08:19

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..