Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rehber] Dawn Of Khanda Vihar (24 man) Raid
#1
Selam Arkadaşlar ;

Yeni güncelleme ile gelen bir diğer raidimiz Dawn Of Khanda Vihar tıpkı Skybreak Spire raidi  gibi haftalıktır.Ve Skybreak Spire raidinde ki ilk boss olan Venomsky Drake bossunun kolay halidir.


Alana girdiğinizde merdivenlerin alt kısmında karşınıza gelen mini bossu tüm raid keseceksiniz.Daha sonra altta ki harita da gördüğünüz üzere ana bossun etrafında 4 adet mini boss ortaya çıkacaktır.Bu mini bossları 4 parti şeklinde ayrılarak keseceksiniz.Buraların herhangi bir mekaniği yoktur ancak aynı zamanda kesmeye çalışınız.Hepsini aynı anda kesmediğiniz zaman en sonuncusu kesilene kadar diğerleri 1 HP ile partiye saldırmaya devam edecektir.Kesim işlemi bittikten sonra ana boss Meganura aktif olacaktır.

 
ZMvMGo.jpg

Bu bossun dikkat edilmesi gereken 2 mekaniği vardır.

Yancıları CC' leme (%90 - %60 - %30) : Yüzdeleri geldiğinde boss ortaya zıplayacak ve saat 2 – 6 ve 10 yönünde 3 adet yancı ortaya çıkaracaktır.Yancılar aktif hale geldiklerinde HP barlarının altında ki kutucuklarına 4x Stun,Daze vb. skillerinizi kullanacaksınız.Başarılı olursanız boss bir süreliğine zayıflayacaktır.Eğer başarısız olursanız raid wipe yiyecektir.

Zehir Temizleme : Bossa saldırdığınızda üzerinizde sürekli bir zehir debuffı oluşacaktır.Eğer bunları temizlemezseniz hızlı bir ölüm sizi beklemektedir.Alanın etrafında bu zehir debuffını temizleyecek yumurtalar ortaya çıkacaktır.Bu yumurtalara saldırmanızla birlikte üzerinizde ki zehir temizlenecek ve 30 sn boyunca hem zehirden korunacak hemde %200 atak gücüne sahip olacaksınız.

Not : Eğer 30 sn lik buffınız bitmeden yumurtaya tekrar saldırıp buff almak isterseniz hızlı bir ölüm sizi beklemektedir.

TANK : Raid üyelerinin yumurtalara yanlışlıkla vurmamaları için bossu alanın ortasından tanklamaya çalışmalıdır.Fakat tanklarında bu zehir buffını kendilerinden temizlemeleri gerekmektedir.Bunun içinde bossun tanktan ilgisini bir süre çektiği bir alan vuruşu vardır.Bu alan vuruşunu yaparken hızlı bir şekilde yumurtaya saldırıp hemen ardından hızlı bir şekilde bossa dönmeniz gerekmektedir.

* Blade Master tanklar için bu durum biraz daha kolaydır."Z" skillerinde ki kılıç fırlatma ile de uzaktan buffı alabilirler.


Bu kadar kısa ve basit bir raiddir.Ama yine de mekanik mekaniktir.Fazla bilgi göz çıkarmaz ^^
(Son Düzenleme: 13-02-2017, Saat: 03:45, Düzenleyen: Nomu.)
A52E9B.jpg
#2
Herşey iyi güzelde un discovered diyor onu nasıl düzeltirim
#3
(23-05-2017, Saat: 16:49)serkan57bb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Herşey iyi güzelde un discovered diyor onu nasıl düzeltirim

Sarı görevleri (ana hikaye görevleri) bitirdikten sonra bu bölgeye ait turuncu görevler açılacaktır.Bu görevler seni direkt oraya ışınlayacak.
A52E9B.jpg
#4
ben bu görev için nasıl party toplayabilirim ya da var olan partylere nasıl girebilirim?
#5
(24-06-2017, Saat: 02:03)Shirohige Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.ben bu görev için nasıl party toplayabilirim ya da var olan partylere nasıl girebilirim?

Faction veya Region chat bölümünden "Dawn Of Khanda Vihar apply 18/24 vb." yazılar yazarlar parti toplayan kişiler.Onlara apply atarsan seni partiye alırlar.
A52E9B.jpg


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rehber Skybreak Spire (24 man) Raid
Yazan: Nomu
Yorumlar: 14
Okunma: 7,805
Son yorum: Nomu
23-05-2017, Saat: 22:49

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..