Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.4/5 - 5 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mushin Kulesi'nin Öyküsü
#1
'Yükselen Sular' genişleme paketiyle birlikte oyunda göreceğimiz ve oyun süremizde önemli bir yer tutacak bir bölgenin, yani Mushin Kulesi'nin öyküsü Batı Sunucuları resmi sayfasında paylaşıldı. 10 Şubat itibariyle her katında ayrı bir zorluğa karşı koyacağımız bu bölgenin hikayesini sizler için Türkçemize çevirdim. Keyifli okumalar dilerim!

 Çağlar, çağlar önce kadim Naryu İmparatorluğu tüm diyarı kontrol etmekte, tüm yurtlara hüküm sürmekteydi. Yine bu kudret çağında, İmparatorluğun büyük bilgeleri cennetin eteklerine değecek bir kule inşa etmişlerdi. Bu kule tek bir amaca hizmet edecekti; İmparatorluk soyunun tek varisi Mushin'i ölümlü bir Prens yerine, Savaş Tanrısı olarak yüceltme amacına!

 Kule'nin her katı birbirinden zorlu tehlikeleri barındırıyordu. Savaş sanatlarında yeterli ustalığa sahip olmayan bir ölümlü daha ilk katlarda perişan olacaktı. Olur da katılımcılar kulenin ilk katlarındaki dehşetleri atlatabilirlerse 7. katta oldukça güçlü bir savaşçıya rakip olacaklardı. Peki ya sonra? Sıradaki rakipleri Kule'nin efendisi olacaktı elbette!

 Bu tehlikeleri tek başına yenip Kule'nin mutlak efendisi haline gelen Mushin, yitip gittiğinde, Kule'nin muhafızları gelecek yeni bir işarete kadar kulenin kapılarını mühürlediler. Taa ki... Jinsoyun'un karanlığı diyara çökene kadar. 

 Jinsoyun'un felaketleri ortaya çıktığı anda, Kule'nin kapıları ardına kadar açıldı. Sanki göklerden bir işaret almışçasına Diyar'ın dört yanına ulaklar gönderildi. Tüm savaş ustaları Kule'nin meydan okumasına davet edildi. Ödülleri ise, Efsanevi Kutsal Yumruk Mushin'e denk bir güç sahibi olmak olacaktı.


Ana Salon

  Tüm katılımcılar bu efsanevi kulenin giriş katından başlarlar. Şanslıyız ki bu giriş katı, sadece bu kuleye özgün ürünler satan, özel dükkanlara ev sahipliği yapar. Yine bu giriş katında dövüş ustalarının kabiliyetlerini deneyebilecekleri talim korkulukları ve birbirleriyle mücadele edebilecekleri bir arena bulunur.

 Bu kulenin içerisinde yalnızca tek bir yön vardır; YUKARI! İlerlemenin tek yolu, her bir katta zafer elde edip, bir üst kata geçmektir. Ancak zaferlerinin ardından ana salona dönen katılımcılar, yeniden yukarı çıkmak istediklerinde, zaten başarılı bir şekilde geçtikleri katları atlayabilirler.

Yedi Ölümcül Kat

 Mushin Kulesi'nin her katı, dövüş ustalarının farklı bir kabiliyetini sınamak, bu ustalara farklı zorluklar yaşatmak için tasarlanmıştır. Yalnızca kaba kuvvet bu katlarda sizi başarıya ulaştırmaz. Kendi sınıfınızın zayıflıklarını ve üstünlüklerini oldukça iyi kavramalısınız. Yoksa bu kule içerisinde bulunan sizin gibi diğer dövüşçülere ilk katlarda av olabilir, ya da belki ruhunuzu Pale Stalker Jiangshi'ye kaptırabilirsiniz. İşin ucunda Silver Deva tarafından ezilmek de var... Ya da belki yeterince dayanabilirseniz, ünlü bir kılıç ustasının ellerinden, şerefli bir ölümü tadabilirsiniz... Junghado'nun adını duymuş olmalısınız!

 Bu Yedi Ölümcül Kat boyunca hayatta kalmak az bir başarı değildir. Ödülleri de oldukça iyi. Tabii hemen sevinmeyin. Bu henüz bir başlangıç...
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(Son Düzenleme: 03-02-2016, Saat: 21:50, Düzenleyen: Zatara.)
Legum servi sumus ut liberi esse possimus.Gkkz2Z.jpg
#2
Bi

Lütfen farklı sitelerde paylaşacağınız konularımız için kaynak gösteriniz.
Blade&Soul Türkiye Fan Sitesi


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  mushin tower Nasıl Giriliyor?
Yazan: maviseytan
Yorumlar: 8
Okunma: 4,171
Son yorum: Volkan Büyüktanır
12-04-2017, Saat: 21:25
  Hikaye-Mushin Usta, /BOW
Yazan: CounterMeta
Yorumlar: 3
Okunma: 1,092
Son yorum: CounterMeta
11-10-2016, Saat: 21:19
  Mushin 9-15 ve Asura
Yazan: serca625
Yorumlar: 6
Okunma: 2,051
Son yorum: FunnyC
28-04-2016, Saat: 14:01
  mushin tower kat 5
Yazan: ihsan3722
Yorumlar: 11
Okunma: 3,357
Son yorum: hidden41
06-03-2016, Saat: 13:29
  Mushin tower Blade master ?
Yazan: mangolupasta
Yorumlar: 7
Okunma: 2,603
Son yorum: hidden41
18-02-2016, Saat: 21:02

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..