Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.8/5 - 15 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rehber] [EU/NA] Earring (Küpe) Upgrade
Merhaba ben küpemi +5 den +6 ya geçirmek için gereken itemi düşürmek için suda kaplumbağaya benzeyen boşu sürekli kestim ama her defasında kutudan taş çıktı hp, damage ayda kritk veren gibi ancak küpe düşmedi sebebi ne olabilir.

NOT 1 de ki uyarıyı dikkate alırsanız kasarken elde ettiğiniz herhangi bir takı ile küpenizi Stage 5 yapabilirsiniz.
Stage 5 olan küpemiz Stage 6 kilidinin açılması için bizden 16 LvL “Wu Fu Earring” istemektedir.Küpemizi elde edeceğimiz boss ve bölge ile ilgili bilgiye aşağıdaki görselden bakabilirsiniz
(20-01-2017, Saat: 03:08)mesut4006 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Merhaba ben küpemi +5 den +6 ya geçirmek için gereken itemi düşürmek için suda kaplumbağaya benzeyen boşu sürekli kestim ama her defasında kutudan taş çıktı hp, damage ayda kritk veren gibi ancak küpe düşmedi sebebi ne olabilir.

NOT 1 de ki uyarıyı dikkate alırsanız kasarken elde ettiğiniz herhangi bir takı ile küpenizi Stage 5 yapabilirsiniz.
Stage 5 olan küpemiz Stage 6 kilidinin açılması için bizden 16 LvL “Wu Fu Earring” istemektedir.Küpemizi elde edeceğimiz boss ve bölge ile ilgili bilgiye aşağıdaki görselden bakabilirsiniz

Stage 5 olan küpemiz Stage 6 kilidinin açılması için bizden 16 LvL “Wu Fu Earring” istemektedir.Küpemizi elde edeceğimiz boss ve bölge ile ilgili bilgiye aşağıdaki görselden bakabilirsiniz.

Yanlış yerdesin.Haritaya daha dikkatli bakmalısın.
A52E9B.jpg
Çok tşk ederim yanlış boşu kesmişim.
Birde shieldi sanrım adı karekter ekranının sağ üst köşesindeki 8 parçalı pazl var sanrım bunlar sihirlendirilerek daha iyi stadlar elde ediliyor formda baktım ama bulamadım beni bilgilendirirseniz bu konuda çok memnun olurum.
(20-01-2017, Saat: 10:20)mesut4006 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Çok tşk ederim yanlış boşu kesmişim.
Birde shieldi sanrım adı karekter ekranının sağ üst köşesindeki 8 parçalı pazl var sanrım bunlar sihirlendirilerek daha iyi stadlar elde ediliyor formda baktım ama bulamadım beni bilgilendirirseniz bu konuda çok memnun olurum.

İşine yaramayan Soul Shield ları kırdığında sana bunların tozlarından verir.Bu tozlar bu sihirlendirme dediğin olayda kullanılır.Biraz biriktirmende fayda var.Sihirlendirme içinde craft yoluyla yapılan "Artisanal ..." diye başlayan F5 te satılan Soul Shieldları kullanıyorsun.Tabii bu 50+ LvL için gerekli bir olay.O levellara geldiğinde daha iyi anlayacağını düşünüyorum.
A52E9B.jpg
Merhabalar.. 

Hogmoon ugrade sistemi kaldırılmıştır ancak yeni başlayanlar küpe kolye yüzüklerini nereden alacaklar ? 
Artık 1 lvl hogmoon küpesi yok örneğinn  Fr

arkadaşlar yeni hesap açıp 50 lvle kastım ancak upgrade edilbilir Takı(kolye yüzük küpe ) vermedi görevler ? 
Jadostone villagede Virildian Valor stone trader Jungja 'da eskiden olduğu gibi kolye küpe yüzük yok nasıl elde edeceğiz o zaman ? 
Gj
(Son Düzenleme: 18-02-2017, Saat: 17:31, Düzenleyen: Ömer Çetin.)
(18-02-2017, Saat: 17:06)Ömer Çetin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Merhabalar.. 

Hogmoon ugrade sistemi kaldırılmıştır ancak yeni başlayanlar küpe kolye yüzüklerini nereden alacaklar ? 
Artık 1 lvl hogmoon küpesi yok örneğinn  Fr

arkadaşlar yeni hesap açıp 50 lvle kastım ancak upgrade edilbilir Takı(kolye yüzük küpe ) vermedi görevler ? 
Jadostone villagede Virildian Valor stone trader Jungja 'da eskiden olduğu gibi kolye küpe yüzük yok nasıl elde edeceğiz o zaman ? 
Gj

Hongmoonlar oyundan kaldırıldığı için bu rehberde gördüğünüz takıları artık upgrade ile uğraşmadan direk kullanacaksınız.Yani dropladığınız her takıyı hangisi daha iyiyse ona göre kullanacaksınız.50 leveldan sonra kasarken oyunun size verdiği "Ivorymoon" takıları sonrasında ise  50 LvL Heroic zindanlardan "Pinnacle" takıları ile yine yolunuza upgrade etmeden devam edeceksiniz.
A52E9B.jpg
Çok saçma . Heroic dungeonlardan düşenler yeteri kadar iyi değil. True scorpio'ya eşdeğer bir takı var mı ? geliştirilmesi gerek böyle saçmalık olmaz bence
(18-02-2017, Saat: 18:01)Ömer Çetin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Çok saçma . Heroic dungeonlardan düşenler yeteri kadar iyi değil. True scorpio'ya eşdeğer bir takı var mı ? geliştirilmesi gerek böyle saçmalık olmaz bence

True Scorpio , Yeti , Python vs. için uğraştığın zaman ve materyalleri göz önünde bulundurduğun zaman Pinnacle takılar oyuna yeni başlayanlar için bir nimettir.Üstelik statları hiçte küçümsenecek kadar az değildir hatta Pinnacle Necklace geliştirilebilir olan eski True Python Necklace tan çok daha iyidir.Pinnacle olanları özellikle belirtiyorum.Ivorymoon ve Lucent takıları tamamen geçici takıdır.Onlarla vakit kaybetmeyin.Konuya da Pinnacle takıları ile ilgili bir ekleme yaptım. 
A52E9B.jpg
Yani diyosunuz ki bu takılarla Leg cıkarana kadar oynayacağız  Smile
(18-02-2017, Saat: 18:57)Ömer Çetin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Yani diyosunuz ki bu takılarla Leg cıkarana kadar oynayacağız  Smile

Evet.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(Son Düzenleme: 18-02-2017, Saat: 20:37, Düzenleyen: Nomu.)
A52E9B.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Soru Upgrade değişmiş kafam karışık arkadaş lazım
Yazan: ActionShirio
Yorumlar: 3
Okunma: 393
Son yorum: ralf98
06-10-2017, Saat: 22:08
  Rehber [EU/NA] Weapon (Silah) Upgrade
Yazan: Nomu
Yorumlar: 216
Okunma: 105,821
Son yorum: Nomu
14-09-2017, Saat: 17:27
  Soru Silah Upgrade
Yazan: Selman Toptaş
Yorumlar: 3
Okunma: 537
Son yorum: Sombra
29-06-2017, Saat: 20:51
  Silah Upgrade Sistemi
Yazan: Zatara
Yorumlar: 35
Okunma: 25,914
Son yorum: Abdulvehap Özçelik
28-06-2017, Saat: 18:28
  Rehber [EU/NA] Necklace (Kolye) Upgrade
Yazan: Nomu
Yorumlar: 44
Okunma: 26,307
Son yorum: Arriveder Ci
26-05-2017, Saat: 14:09

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..