Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.28/5 - 40 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rehber] [EU/NA] Weapon (Silah) Upgrade
Süper eline sağlık çok yardımcı olacaktır :)
(15-12-2015, Saat: 19:29)DisipLin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Süper eline sağlık çok yardımcı olacaktır Smile

Teşekkürler ...
A52E9B.jpg
Eline sağlık dostum
So say we all.
Çok başarılı olmuş dostum
Tam isabet bir konu olmuş ellerinize sağlık çok teşekkürler  Ay
Fl 
Cok Emek etmissiniz ama benim kafam cok karıştı yeni başladıgım için olabilir =( jeton düşmüyor =( Huh
Sadece Sana Sarılıp yüzündeki tebessümü görmek istiyorum =3
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(16-12-2015, Saat: 23:29)Noucome Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Cok Emek etmissiniz ama benim kafam cok karıştı yeni başladıgım için olabilir =( jeton düşmüyor =( Huh

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.ni okumanı öneririm, sistemi tanımanı sağlar. (Güncelleyeceğim o konuyu.)

(16-12-2015, Saat: 21:26)krewella5 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Eline sağlık dostum

(16-12-2015, Saat: 21:50)silverscout Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Çok başarılı olmuş dostum

(16-12-2015, Saat: 21:56)TABUT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Tam isabet bir konu olmuş ellerinize sağlık çok teşekkürler  Ay

Teşekkürler ...
A52E9B.jpg
(13-12-2015, Saat: 18:25)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(13-12-2015, Saat: 17:29)absolute80 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.ilk hongman silahımızın +5 kilidini açmak için istediği silahı bulamadım ben

Nereden/nasıl elde edildiğini mi bulamadın yoksa biliyorsun ama senin sınıfının silahını mı düşüremedin?
Eğer cevabın ikincisi ise o sorunun yeri burası değil.
Hatırladığım kadarı ile çarktan aldığımız sandıktan golden key ile açıyorduk onunla açıyorduk ama o anahtarı elde edemedim henüz
giphy.gif
"izin istemektense özür dilemeyi tercih ederim"
(17-12-2015, Saat: 22:49)absolute80 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Hatırladığım kadarı ile çarktan aldığımız sandıktan golden key ile açıyorduk onunla açıyorduk ama o anahtarı elde edemedim henüz

Brilliant key'leri Ncoin, Hongmoon Coin ya da Valor Stone ile alıyorsun. Anketten vermiyor oyun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Weapon Yükseltme
Yazan: aruaxi
Yorumlar: 0
Okunma: 67
Son yorum: aruaxi
28-11-2017, Saat: 22:15
Question Rehber Sevgililer Günü Etkinliği ve Yeni Silah Geliştirme Sistemi
Yazan: IronicaS
Yorumlar: 7
Okunma: 2,367
Son yorum: ZitaCan
08-10-2017, Saat: 15:30
  Soru Upgrade değişmiş kafam karışık arkadaş lazım
Yazan: ActionShirio
Yorumlar: 3
Okunma: 393
Son yorum: ralf98
06-10-2017, Saat: 22:08
  Soru Silah Upgrade
Yazan: Selman Toptaş
Yorumlar: 3
Okunma: 537
Son yorum: Sombra
29-06-2017, Saat: 20:51
  Silah Upgrade Sistemi
Yazan: Zatara
Yorumlar: 35
Okunma: 25,914
Son yorum: Abdulvehap Özçelik
28-06-2017, Saat: 18:28

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..