Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 13 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soul Shield Sistemi
 Dövüş Ustaları kalın zırhların ardında korunma beklemez, Soul Shieldlarına güvenirler!

Büyük ustalar güçlerini; azimleri, kararlılıkları ve yılmaz çalışmaların alırlar, zırhlarından değil. Siz de BnS'de gücünüzü zırhlarınızdan değil, size büyük güç veren 8 parçalı bir madalyondan alacaksınız. Bu madalyon şeçiminize göre size üstün savunma ya da saldırı kudreti bahşedecek.

Soul Shield, yani ruh kalkanı, her biri farklı açıda uzanan 8 parçadan oluşur. Maceralarınız sırasında bu parçaların setler halinde bulunduğunu fark edip, bunları toplamaya çalışacaksınız. Aynı setin 3, 5 ya da 8 parçası aynı anda kullanıldığında ekstra güçler kazanabileceksiniz. Bu sayede 2 farklı seti yan yana kullanıp birinin 3, diğerinin 5 parçasını takabilirsiniz.

Gerçek güce kavuşmak isteyen oyunculara tavsiyemiz, setleri toplamaya özen göstermeleridir. Ayrıca şunu da belirtmek gerekir ki, üzerinizde bir kıyafet bulunmuyorsa, soul shiled'ın size bahşettiği güçleri kullanmazsınız.

Çantanızda, soul shieldlara özel bir bölme bulunmaktadır. Bu sayede ayrı ayrı tüm set parçalarını görebilir, hangi parçaya ihtiyacınız olduğunu kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Ayrıca yine bu bölmede kendinize alternatif bir set oluşturabilir ve duruma göre üzerinizdeki set ve bu yedek set arasında geçişler yapabilirsiniz. Bu işler PvP ve PvE arasında yapılacak geçişlerde oldukça kolaylık sağlayabilir. 

Konunun İngilizce versiyonuna Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ulaşabilirsiniz. İyi forumlar.

PvE bölümümüzde genel bilgiler veren, çok da ilgi çekmeyen başlıklar bulunduğunu ,bu başlıkların da genelde tarafımdan açıldığını fark etmişsinizdir. Bu içerikler, resmi site yetkileri tarafından hazırlanmakta ve oyun bu şekilde tanıtılmaya çalışılmaktadır. Halkımızda çoğunlukla işin mantığından ziyade direkt olarak o anki sorunun çözümüne odaklanma arayışı olduğundan, belli itemlerin nasıl ve nereden elde edileceği gibi daha sonuç odaklı yazılar beklendiğinin bilincindeyim. Ama yukarıda da belirttiğim gibi NCsoft'un tanıtım politkası bu şekilde ve bu tip genel bilgiler yeni oyunculara bir fikir verme adına oldukça başarılı. Bir arkadaşımızın mesajı üzerine böyle bir açıklama yapma gereği duydum. Tekrar iyi forumlar dilerim.
Legum servi sumus ut liberi esse possimus.Gkkz2Z.jpg
Yuh Mushin'in Shield'a bak. 4500HP üst tablette sadece. Set efektine girmiyorum bile. Oyun kendini aşıyor mu bana mı öyle geliyor. Big Grin
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
3.0 3.0 diye tutturdukları için 45'e göre oyunu dengesiz bir biçimde getiriyorlar itemi olmayan destroyerin karşısındakine 15k vurması gibi Big Grin
alphada böyleydi en azından ve factionda vurmuştu.
(25-10-2015, Saat: 14:53)WhitEnamel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Yuh Mushin'in Shield'a bak. 4500HP üst tablette sadece. Set efektine girmiyorum bile. Oyun kendini aşıyor mu bana mı öyle geliyor. Big Grin
Oyundaki bopae'lerin hepsine HP boost getirildi. (1-3 ay belki daha fazla oldu tam bilmiyorum ne zaman geldiğini) O yüzden bopae'lerin HP değerleri yüksek.

(25-10-2015, Saat: 16:53)SpireDust Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.3.0 3.0 diye tutturdukları için 45'e göre oyunu dengesiz bir biçimde getiriyorlar itemi olmayan destroyerin karşısındakine 15k vurması gibi Big Grin
alphada böyleydi en azından ve factionda vurmuştu.
3.0 değil, 2.5 hihihi

(25-10-2015, Saat: 17:50)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(25-10-2015, Saat: 14:53)WhitEnamel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Yuh Mushin'in Shield'a bak. 4500HP üst tablette sadece. Set efektine girmiyorum bile. Oyun kendini aşıyor mu bana mı öyle geliyor. Big Grin
Oyundaki bopae'lerin hepsine HP boost getirildi. (1-3 ay belki daha fazla oldu tam bilmiyorum ne zaman geldiğini) O yüzden bopae'lerin HP değerleri yüksek.

Evden ve oyundan uzakta hiç birşeyden habersizim. S24
Daha yeni yeni 45'e ilerlerken okul başladı, nedeeeen  Db
Boş ver. Master pack için para biriktir (eğer pack alma niyetin varsa) ve oyun çıktığında keyfine bak (: Şahsi planlarım bu yönde ama "sebepler" engel olmaz umarım hihihi
(Son Düzenleme: 25-10-2015, Saat: 18:54, Düzenleyen: hidden41.)

(25-10-2015, Saat: 18:54)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Boş ver. Master pack için para biriktir (eğer pack alma niyetin varsa) ve oyun çıktığında keyfine bak (: Şahsi planlarım bu yönde ama "sebepler" engel olmaz umarım hihihi

Heh heh plan iyi güzelde, 2 haftada bir 3 günlüğüne eve gidebiliyorum. Kalan vakitler yurtta ve okulda oluyor. Kullandığım laptopda çürük ne yazık ki. Yakında zamanda bir sorun çıkmazsa 3-5 aya yeni alırım heralde. Seneye başlarım tekrar. Big Grin
Sorun yok. Master pack'i al, istersen 10 sene sonra başla. Önemli olan paketin içindeki koleksiyon eşyaları. Release'den sonra paketleri değiştirerek/güncelleyerek satışa sunmazlarsa Master Pack içindeki doboklar daha elde edilemeyecek.
(Son Düzenleme: 25-10-2015, Saat: 19:12, Düzenleyen: hidden41.)

İyi güzel anlatmışsında şimdi ben bu kalkana hp yi nasıl basacam onu söyle
birşey sormak istiyorum soul shield lerin mühürünü açmakla ilgili bişi duydumda endless soul shield aynı slield her biri farklı hp mi weriyo yani aynı soul shield çıksa da mühür açmak mı gerekir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kıyafet Sistemi
Yazan: Zatara
Yorumlar: 14
Okunma: 12,805
Son yorum: Cieslax1
04-11-2017, Saat: 00:01
  Rehber Blade and Soul Download
Yazan: BnSMaster
Yorumlar: 51
Okunma: 23,837
Son yorum: Cieslax1
27-10-2017, Saat: 03:53
Question Rehber Sevgililer Günü Etkinliği ve Yeni Silah Geliştirme Sistemi
Yazan: IronicaS
Yorumlar: 7
Okunma: 2,367
Son yorum: ZitaCan
08-10-2017, Saat: 15:30
  sealed raven soul shield engraving
Yazan: sweet76
Yorumlar: 1
Okunma: 486
Son yorum: sweet76
17-09-2017, Saat: 15:08
  Rehber PVE ve PVP Legend Soulshield Elde Etme Sistemi
Yazan: cncsenol
Yorumlar: 15
Okunma: 3,791
Son yorum: septick
12-09-2017, Saat: 13:18

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..