Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.44/5 - 9 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yetenek Ağacı Sistemi
Saolun güzel rehper
master skilleri en sondakiler onları nasıl açacağmız konusunda rehper hazırlarsanız süper olur. Onun hakkında bi bilgimiz yok Smile
(16-12-2015, Saat: 12:14)Sezer Kale Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Saolun güzel rehber
master skilleri en sondakiler onları nasıl açacağmız konusunda rehber hazırlarsanız süper olur. Onun hakkında bi bilgimiz yok Smile

Legend skill'ler için bazı achievement'ları tamamlamak gerekli ve o achievement'lar şu anda oyuna dahil değil. Sanırım 50'den sonra getirirler. (45'ten 50'ye geçişte achievement'lar yenileme geçirdi o yüzden 50'den sonra geleceğini düşünüyorum.)

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Arkadaşlar 9 lvl oldum fakat ne stat puanı nede yeteneklerimi yükseltemiyorum. Sizce lvl mi yetmiyor ?
aslında forumlar çok yardımcı oluyor fakat daha önce onlinme oyunlara aşinalığınız varsa kendinizde yavaşça öğreniyorsunuz. oyunda kendi yorumlamalarımı burdaki bilgilerle karşılaştırdığımda güzel sonuçlar ortaya çıkıyor. Teşekkürler.
Arkadaşlar banada bir yardımcı olun benim sorumda şu

Şimdi bu gruplarda falan kullanılan Soul Burn efekti varya bu tam olarak nedir hala anlıyamadım detaylı bir anlatıma ihtiyacım var bu yetenek sadece Warlok varken mi? aktif oluyor Mesela ben Soul Fighter olduğum için bende Awakened Iron Shoulder F tuşu yeteneği var skill_icon_soulfighter_0_50.png bu yetenek altında buff_debuff_icon_06_28.png While Full Bloom is active OR  skill_icon_soulfighter_0_4.png On critical hit with Cobalt Punch skill_icon_soulfighter_0_52.png Martial Stance, gereklilik yetenekleri var bunların ikisini biliyorum (
On critical hit with ve Cobalt Punch) ama bunu bulamadım buff_debuff_icon_06_28.png While Full Bloom is active OR = Bu yeteneği ben aktif edebilirmiyim yada Soul Burn Yeteneğini bu yetenkelerden bir tanesini devreye soktuğumda çalışırm mı ? Yoksa sadece ve sadece Warlok olduğunda aktif olan bir yetenek mi? beni aydınlatırmısınız a dostlar.
Live Your Life, And Get On The Floor
(23-09-2016, Saat: 16:50)KeskingözAzurit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir....

Soulburn ile açılan yetenekler (isimlerinde awakened yazanlar) WL, Soulburn adlı buff'ı verince aktif oluyor.

(23-09-2016, Saat: 17:07)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(23-09-2016, Saat: 16:50)KeskingözAzurit Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir....

Soulburn ile açılan yetenekler (isimlerinde awakened yazanlar) WL, Soulburn adlı buff'ı verince aktif oluyor.

Teşekkür ederim üstadım yani anladığım kadarıyla bu yetenekleri WL olmadan kullanamıyoruz anlaşıldı Big Grin
Live Your Life, And Get On The Floor

iyi gunler bende yetenek ağacı kısmı bu sekılde gozukuyor lwl 50 oldum ama halen ole acaba eksık bişimi yada yalnış bişimi yapıyorum bilgilendirirseniz sevinirim
(Son Düzenleme: 30-05-2017, Saat: 12:09, Düzenleyen: hidden41.)
(29-05-2017, Saat: 19:30)Lord Harlock Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

iyi gunler bende yetenek ağacı kısmı bu sekılde gozukuyor lwl 50 oldum ama halen ole acaba eksık bişimi yada yalnış bişimi yapıyorum bilgilendirirseniz sevinirim

Dostum bu yeni sistem, rehberdeki eski kalmış. Son gelen büyük güncelleme ile artık bu şekilde.
Anladım cok teşekkurler 2 gundur oyuna gırmıyorum Smile bulamadım bakmadığım site kalmamıstı teşekkurler yeniden..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kıyafet Sistemi
Yazan: Zatara
Yorumlar: 14
Okunma: 12,743
Son yorum: Cieslax1
04-11-2017, Saat: 00:01
Question Rehber Sevgililer Günü Etkinliği ve Yeni Silah Geliştirme Sistemi
Yazan: IronicaS
Yorumlar: 7
Okunma: 2,297
Son yorum: ZitaCan
08-10-2017, Saat: 15:30
  Rehber PVE ve PVP Legend Soulshield Elde Etme Sistemi
Yazan: cncsenol
Yorumlar: 15
Okunma: 3,726
Son yorum: septick
12-09-2017, Saat: 13:18
  Silah Upgrade Sistemi
Yazan: Zatara
Yorumlar: 35
Okunma: 25,841
Son yorum: Abdulvehap Özçelik
28-06-2017, Saat: 18:28
  B&S Upgrade Sistemi
Yazan: hidden41
Yorumlar: 8
Okunma: 25,205
Son yorum: Freseq11
30-04-2017, Saat: 03:50

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..