Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.77/5 - 13 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Savaşan Taraflar: Kızıl Lejyon
Crimson Legion / Kızıl Lejyon

''Tüm canlılar özgür doğar! Kurulmuş hükümetlerin, hiç duraksamadan yozlaştığını defalarca gördük. Öyle ise; kendinden başkasına yararı olmayan bu asalaklara neden boyun eğelim?''
-Kızıl Şef Sansu

Hepimiz; çiğnendik,kovulduk,hor görüldük ve çoğunluk üzerinde insafsızca egemenlik kuran bu kokuşmuşların kötü muamelelerine maruz kaldık.
Eminim ki, sen de diğerlerimiz gibi dayanma eşiğini çoktan aştın!
Kızıl lejyon her şeyden önce ve her şeyden üstün olarak, özgürlüğe inanır!
Toplulukları zorla boyunduruğu altına alanlara karşı koyma özgürlüğüne! Dünyada kendi yerimizi yapma özgürlüğüne!
Bu, aşırı gelişmiş örgütlerin, sıradan insanları nasıl ezdiğine hepimiz şahit olduk. Hükümetin yükümlülüğü halkını korumaktır.
Eğer bu sözde yöneticiler, bunu bile başaramıyorlarsa, halkın kendi haklarına sahip çıkma zamanı gelmiş demektir!

Gökmavi Şövalyeler sadece kendini bir şey sanan, kokuşmuş bir örgüt. Amaçları ise, eski baskıcı çetenin yerine geçmekten farklı değil! Sözlerimin altını çizin; onlar da diğerlerinin hatalarını yapacaklar! Çünkü, insanları işlerin nasıl yürütüleceği konusunda itaate zorlayan bütün grupların doğası budur. 
Kızıl Lejyon miadını doldurmuş gelenekleri bir kenara bırakma taraftarıdır. Kendimize, geleceğe giden yepyeni
bir yol açacağız. Bu yolda, baskıcı diktatörler ve hayatlarımıza burnunu sokan hiyerarşi olmayacak!
Tutkumuza ve güdülerimize karşı konulamaz! Haydi kılıcını kap, aramıza katıl! Birlikte geçmişin zincirlerini kıralım ve tüm dünyaya insan ruhunun köle edilemeyeceğini gösterelim!

Rus özel sunucusunda Honchun Tarikatı, Huntian ve Kırmızı Taraf gibi isimlerle anılan bu oluşum, EU/NA sunucusunda Crimson Legion adı ile anılacak. Amacı sömürülen ve eziyet edilen halkı yozlaşmış yöneticilerden kurtarmak olan Crimson Legion, Blade and Soul oyuncularının PvP faaliyetlerinde büyük yer kaplayacak. İleride taraf değiştirmeniz mümkün olsa da, tarafınızı dikkatli seçin! Rakip tarafta yer alan oyuncularla aynı klan (clan) çatısında yer alamayacağınızı da unutmayın. Daha fazlası için, forumumuzda yazılmış yahut yazılacak olan rehberlere danışabilirsiniz.
(Son Düzenleme: 26-08-2015, Saat: 15:32, Düzenleyen: Zatara. Sebep: imla )
Legum servi sumus ut liberi esse possimus.Gkkz2Z.jpg
Eline sağlık.. Çok iyi bir iş daha çıkarmışsın.Oyunun temel yapı taşı hikayesi ile birlikte taraflardır.Geçmişini bilmeyen geleceğe yön veremez Smile

Lütfen farklı sitelerde paylaşacağınız konularımız için kaynak gösteriniz.
Blade&Soul Türkiye Fan Sitesi
Elinize sağlık. Siz genelde çeviri paylaşımları yapıyorsunuz galiba. Ama bence forumda kim, hangi ırk, hangi class, hangi taraf olacak gibi anketler de ekleseniz daha keyifli olabilir.
Mesela ben mavi taraf olmayı düşünüyorum. Kırmızı giysi kadın karakterlere yakışsa bile, erkeklere mavi olan daha uygun bence.
Faction dobokları sadece konudakinden ibaret değil. 50 level güncellemesi gelene kadar her iki faction'ın da 3'er tane farklı dobok'u var. 50 level güncellemesinden sonra 2 tarafa da birer tane daha ekleniyor. (Guild'in craft atölyesi ile yapılıyorlar.)

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(07-08-2015, Saat: 03:53)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.50 level güncellemesinden sonra 2 tarafa da birer tane daha ekleniyor. (Guild'in craft atölyesi ile yapılıyorlar.)

Bahsettiğiniz ilk 3 dobok'un sonuncusu bu konudaki Lyn'in üstündeki ise bence mavi tarafınkiler daha güzel. Ama daha başka doboklar varsa hiç bilmiyorum. Bir de vaktiniz varsa, şu 50. level ile gelen dobokları görebileceğin bir görsele nasıl ulaşabilirim onu sormak istiyorum. Google'la şansımı denedim ama pek yaver gitmedi  Idea
1st rank
Spoiler :

2nd rank
Spoiler :

3rd rank
Spoiler :

4th rank
Spoiler :

Not : 4th rank olanları hariç dobokların diğer ırklardaki görüntüleri için Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.ne bakabilirsiniz.

Ellerine sağlık Zatara. Henüz hikayeyi bilmeden Red Faction'u seçmemden mütevellit anarşist ruhumu delalet eyledi bu emeğin.
(08-08-2015, Saat: 17:37)mizuri Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ellerine sağlık Zatara. Henüz hikayeyi bilmeden Red Faction'u seçmemden mütevellit anarşist ruhumu delalet eyledi bu emeğin.

Teşekkürler dostum. Ben Rus sunucusunda Wulinleri seçmiştim ama hikayeyi okuyunca gerçekten Kırmızılar daha çekici geldi. Gerçi EU/NA'da maviler yine azınlık olur, yine onları seçerim gibi geliyor.
Legum servi sumus ut liberi esse possimus.Gkkz2Z.jpg
Yine ezilenin, mazlumun yanında olacağız diyorsun. Bizim ruhumuzda var ezilenin yanında olmak Smile
Sanıyorum ki Türklerin çoğu kırmızılardan olur.Ezilen taraftan çok , dobokların şekline dikkat ederler. Ama ben de , @Zatara gibi , mavi taraftan olacağım.
sucker_punch_samurai-t2.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Savaşan Taraflar: Gökmavi Şövalyeler
Yazan: Zatara
Yorumlar: 3
Okunma: 17,124
Son yorum: Zatara
08-08-2015, Saat: 19:01

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..