Blade & Soul Forum | BladeandSoulTR Türkiye Fan Sitesi
Günlük Görevler nedir? Ne değildir? - Baskı Önizleme

+- Blade & Soul Forum | BladeandSoulTR Türkiye Fan Sitesi (http://bladeandsoultr.com/forum)
+-- Forum: Blade & Soul Genel (http://bladeandsoultr.com/forum/forum-blade-soul-genel)
+--- Forum: Blade & Soul Rehber (http://bladeandsoultr.com/forum/forum-blade-soul-rehber)
+--- Konu Başlığı: Günlük Görevler nedir? Ne değildir? (/konu-gunluk-gorevler-nedir-ne-degildir.html)Günlük Görevler nedir? Ne değildir? - Zatara - 24-12-2015

 Diyarda gün geçmiyor ki birilerinin başı derde düşmesin. Hatta bazen bu sıkıntılar oldukça sık tekrar ederler. Günaşırı denebilecek kadar çok! Yolculuğunuz boyunca sarı imleç ile gösterilmiş hikayenin kaderini belirleyici görevlerlerin peşinden koşacaksınız. Ancak yer yer mavi imleçler ve bu imleçlerin üzerinde sonsuzluk simgesi göreceksiniz. Bu tip mavi ve tekrar eden görevler genellikle yerel bazı çekişmeleri çözüme kavuşturmak ya da o bölge halkına yardımcı olmak için tehlikeli alanları temizlemek gibi Dünya'nın kaderine etkisi olmayan etkinliklerdir. Bu tip görevler size parasal kaynak sağlama açısından oldukça faydalı olacağı gibi, aradığınız materyallere erişmeniz ve seviyenizi yükseltmeniz için de biçilmiş kaftandırlar.

 Bu görevler şehir merkezlerinde toplu halde ilan panolarında kolaylıkla bulunabilirler. Ancak unutmayın, günde 40 taneden fazla günlük görev yapmak sizin gibi kudretli bir dövüş ustanın bile altından kalkamayacağı bir iştir. Bu nedenle tekrar eden bu görevler sunucunuzun gece yarısı zamanına kadar toplamda (günde) en fazla 40 adet yapılabilir.

dailies.jpg

 Sadece çevre halkı değil katıldığınız tarafın da size vereceği günlük görevler bulunmaktadır. Bu görevler bazı stratejik noktalarda değerli madenleri kontrol altına almak, yeterli sayıda düşmanı alt etmek gibi tarafınızın elini güçlendiren faaliyetlerden oluşmaktadır. Bu tip görevler mavi imleç yerine kırmızı imleçle gösterilir. Yine bu tip kırmızı imleçli görevleri haritanızda görebilmek için tarafınızın üniformasını giyiyor olmanız gerekmektedir.

 Bu kadar da değil! Bazen öldürdüğünüz yaratıkların üzerinden mektuplar yahut parşömenler düşebilir. Bu tip mesajların içerdiği görevi yüklenerek farklı maceralara da atılabilirsiniz!

 Anlayacağınız, bir dövüş ustanının işi kolay kolay bitmiyor...

 Günlük görevler;

 Nedir?

- Harika bir para kaynağıdır.
- Bazı önemli geliştirme materyallerine en iyi ulaşım aracıdır.
- Seviye atlamada oldukça faydalı ödüller vermektedir.
- Seçtiğiniz tarafta rütbenizi yükseltmek için önemlidir.

 Ne değildir?

- Seviye atlamak, hikayede ilerlemek gibi konularda zorunlu değildir.
- Günlük olarak belirli görevleri seçtikten sonra diğer bölgelerdeki görevleri yapmamanız size çok şey kaybettirmez.
- Günlük yapılabilecek sınırsız bir aktivite de değildir.

  Resmi sayfadaki tanıtımı da merak ediyorsanız Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. İyi forumlar, iyi eğlenceler!

D4k2r6.pngRE: Günlük Görevler nedir? Ne değildir? - BnSMaster - 25-12-2015

Ch teşekkürler güzel bilgiler..


RE: Günlük Görevler nedir? Ne değildir? - xcmertx - 28-02-2016

Seviye aralıklarına göre bir günlük görev listesi var mı? Forum da bir excel listesi gördüm ama 40 lvl ayarlanmıştı yada ben tam olarak anlmadım.