Blade & Soul Forum | BladeandSoulTR Türkiye Fan Sitesi
Rüzgaryürüyüşü; Suda Yürüme ve Havada Süzülme - Baskı Önizleme

+- Blade & Soul Forum | BladeandSoulTR Türkiye Fan Sitesi (http://bladeandsoultr.com/forum)
+-- Forum: Blade & Soul Genel (http://bladeandsoultr.com/forum/forum-blade-soul-genel)
+--- Forum: Blade & Soul Pve Alanı (http://bladeandsoultr.com/forum/forum-blade-soul-pve-alani)
+--- Konu Başlığı: Rüzgaryürüyüşü; Suda Yürüme ve Havada Süzülme (/konu-ruzgaryuruyusu-suda-yurume-ve-havada-suzulme.html)

Sayfalar: 1 2

Rüzgaryürüyüşü; Suda Yürüme ve Havada Süzülme - Zhenon - 16-10-2015

Dövüş ustalarının marifetleri saymakla bitmez ancak en ilgi göreni şüphesiz fizik yasalarına karşı koyabilmeleridir. Bunu içsel güçleri ile doğayı etkileşime sokarak yaparlar. Fiziksel benlikleri, ruhsal benlikleri ve doğayı tek bir noktada birleştirirler.

Bu Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. edebiyatında qinqong olarak adlandırılan rüzgaryürüşü sanatı suda yürüme, duvarda koşma ve havada süzülme gibi inanılmaz güçler sağlar. Fakat bu sanat savaş esnasında kullanılamaz. Bu nedenle birisi ile savaşırken suda koşmanız (filmlerdeki gibi) oyunda pek mümkün değildir. W tuşuna iki kere, arka arkaya basarsanız ya da shift+w şeklinde kullanırsanız hızınızın aniden arttığına şahit olacaksınız. Bu rüzgaryürüyüşü sanatının en basit örneğidir. Rüzgaryürüyüşü yetenekleri sınırsız şekilde kullanılamaz. Dövüş ustasının vücudu ne kadar üstün olursa olsun bir dayanma eşiği vardır. Bu limit siz bu yetenekleri kullanırken bir bar olarak görünür olur. Ancak koşarken olduğu gibi süzülürken bu bar tükenmez. Tam tersine eğer kendinizi hızlandırmıyorsanız yeniden dolmaya başlar.

Bu sanatın incelikleri ile rakibinize hızlı saldırılar yapabileceğiniz gibi havadan da ona üstünlük kurabilirsiniz. Bazı sınıflarda fark edeceğiniz gibi yalnızca havada olduğunuzda ya da hızlı koşma esnasında açılan yetenekler vardır.

Bu fantastik rüzgaryürüyüşü sanatının birçok alt dalı vardır. Bunlardan birisi, oyunda bulunan 'Dragon Pulse' adlı enerji noktalarını kullanarak büyük mesafeler kat etmeyi sağlar.

Havada süzülmeyi sağlayan bir diğer yetenek ise size oyunun en başlarında öğretilecektir. Bu öğreti yerde hızlıca koşmayı ve havada hafifçe süzülmeyi kapsar.

Rüzgaryürüyüşü yeteneklerini keşfettikçe suda koşabilecek güce kavuşacak, yeryüzünde koşarken de engellerin üzerinden kolaylıkla atlayabileceksiniz.

Gücünüz ve seviyeniz zirveye yaklaştığında gökyüzünden aniden dalış yapma ve duvarda koşma sanatlarına da hakim olabileceksiniz.

Diyarı bir binekle dolaşmak yerine göklerde süzülmek çok daha keyifli bir keşif yolu. Sizce de öyle değil mi?

(Bu çevirileri genelde abim (Zatara) yapıyordu ancak bu konuyu yazmaya pek gerek duymamıştı. Yine çoğunluğunu ona yazdırsam da sayfada benim de bir katkım bulunsun istedim. Yanlışlarım varsa affola, umarım beğenmişsinizdir.
İngilizcesi Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. burada bulunuyor. İyi forumlar.)

RE: Rüzgaryürüyüşü; Suda Yürüme ve Havada Süzülme - BnSMaster - 16-10-2015

Çok iyi.Rehberler oyun açılmadan tamam gibi birşey. lovee

RE: Rüzgaryürüyüşü; Suda Yürüme ve Havada Süzülme - Zatara - 16-10-2015

Zhenon'un isteğini yerine getirip bu konuyu da açmamızla birlikte şu an Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bölümünde bulunup, forumumuzda bulunmayan sadece 7 konu kaldı. Yeni duyuruları da çevirmeye devam ettiğimiz sürece eksiksiz şekilde açılışa hazır olacağımızı umuyorum  (:

Cvp: Rüzgaryürüyüşü; Suda Yürüme ve Havada Süzülme - CenkayV - 17-10-2015

Son 2 resmi hiç bilmiyordum  Angel baya iiler

RE: Rüzgaryürüyüşü; Suda Yürüme ve Havada Süzülme - Zatara - 17-10-2015

Sınıflar için eklenen yeni efektler de Batı'ya geldiğinde görsellik açısından tam muhteşem olacak.

Cvp: RE: Rüzgaryürüyüşü; Suda Yürüme ve Havada Süzülme - CenkayV - 17-10-2015

(17-10-2015, Saat: 19:22)Zatara Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Sınıflar için eklenen yeni efektler de Batı'ya geldiğinde görsellik açısından tam muhteşem olacak.

Yanlış bilmiyorsam "Purple Grade Premium" olmadan bu efektleri göremeyecektik, yanlışmı biliyorum?

Cvp: RE: Rüzgaryürüyüşü; Suda Yürüme ve Havada Süzülme - Zhenon - 18-10-2015

(17-10-2015, Saat: 19:22)Zatara Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Sınıflar için eklenen yeni efektler de Batı'ya geldiğinde görsellik açısından tam muhteşem olacak.

Spoiler :

Destroyerin efektler harika olmuş ya.

RE: Rüzgaryürüyüşü; Suda Yürüme ve Havada Süzülme - hayati1279 - 18-10-2015

bu efeklerin gorevlerı varmı varsa nerden alınıyo gorev yerlerı neresı hangı bolgede acaba

RE: Rüzgaryürüyüşü; Suda Yürüme ve Havada Süzülme - hidden41 - 18-10-2015

Spoiler :

Efektler Batı sürümlerde aktif şu anda. Bazı karakterlerde vidyodakilerden farklı efektler var, onu hala çözemedim :S

(18-10-2015, Saat: 03:46)hayati1279 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.bu efeklerin gorevlerı varmı varsa nerden alınıyo gorev yerlerı neresı hangı bolgede acaba
VIP satın alman gerekli.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Cvp: RE: Rüzgaryürüyüşü; Suda Yürüme ve Havada Süzülme - Zatara - 18-10-2015

(18-10-2015, Saat: 04:49)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Efektler Batı sürümlerde aktif şu anda. Bazı karakterlerde vidyodakilerden farklı efektler var, onu hala çözemedim :S

Vip Membership konusunu okusaydım keşke, çok iyi o zaman görsellik açısından. Özellikle Destroyer'ı çok beğendim ben de.