Blade & Soul Forum | BladeandSoulTR Türkiye Fan Sitesi
Yetenek Ağacı Sistemi - Baskı Önizleme

+- Blade & Soul Forum | BladeandSoulTR Türkiye Fan Sitesi (http://bladeandsoultr.com/forum)
+-- Forum: Blade & Soul Genel (http://bladeandsoultr.com/forum/forum-blade-soul-genel)
+--- Forum: Blade & Soul Rehber (http://bladeandsoultr.com/forum/forum-blade-soul-rehber)
+--- Konu Başlığı: Yetenek Ağacı Sistemi (/konu-yetenek-agaci-sistemi.html)

Sayfalar: 1 2


Yetenek Ağacı Sistemi - Zatara - 13-10-2015

Yine Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.dan bir konu ile karşınızdayım, güncel haberlerin biraz gerisinden geliyorum ama yetiştireceğim elbet sonunda  hihihi Bu sefer Yetenek Ağaçları ile ilgili kısa bir bilgi vermeye çalışacağım, keyifli okumalar.


 BAŞARIYA GİDEN YOL, KİŞİNİN YETENEKLERİNİ DOĞRU ŞEKİLDE KULLANMASINDAN GEÇER

 Dövüş ustaları azim ve kararlılıkla çalışmaya devam ettikçe, yeteneklerini istediği şekilde özelleştirmeyi de başarabilir. Bu yetenekler sınıftan sınıfa fark ettiği gibi yapılan özelleştirmelere göre de farklılık yaratırlar.

 

 Yolculuğunuzun başında aldığınız Hongmoon parşömeni sınıfınıza ait gizli bilgiler barındırmaktadır. Bu sayede her seviye atladığınızda kazandığınız gücü yeteneklerinizi özelleştirme için harcayabilirsiniz.

 Bu Dövüş Parşömeni ile tüm yeteneklerinizi görebilir, hangi açıdan hangi kabiliyeti güçlendirmeniz gerektiğine kendiniz karar verebilirsiniz. İstediğiniz geliştirmeye baktığınızda yeteneğinizin alacağı hali kolaylıkla görebilirsiniz.

 

 Yeteneklerini savaşta olmadığınız her an istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Duruma uygun çözüm üretmeye yönelten bu sistem ile istediğiniz stratejiyi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yeteneğin özelleştirmesini kaldırmak ve puanları başka kabiliyet için kullanmak istediğinizde bunu bir ön gereksinim olmadan yapabilirsiniz. Hatta durumlara özel yetenek ağacı sayfası yapıp kaydetme imkanınız da bulunmaktadır. Bu sayede önceden özelleştirdiğiniz sayfalar arasında, içinde bulunduğunuz durum için uygun geçişler yapabilirsiniz. Hasar vermek istediğinizde buna uygun özelleştirmelerin olduğu sayfayı kullanırken, destek olmaya özel yedek bir sayfa da yapabilirsiniz.

 Yeteneklerinizde yapacağınız değişimler, tamamen sizin isteğinize bağlıdır. Ancak işin içinden çıkamadığınız hallerde oyun üç farklı durum için otomatik yetenek geliştirmesi önerisi yapabilir.


 Dövüş ustaları çalışmalar sonucu seviyelerini yükseltebilir, özelleştirme puanlarına ve yeni yeteneklere kavuşabilirler. Lakin, söylenceye göre bazı gizemli teknikler vardır. Bu efsanevi teknikler mücadeledeki ustalığın zirve noktalarıdır. Söylenceler tozlu tavernalarda kulaktan kulağa, fısıltılarla yayılmakta, pek çok kudretli savaşçı bu öykülerin peşinde bu teknikleri aramaktadır. Bu muhteşem kudrete ulaşmak, her kim olursanız olun uzun ve zor bir yolculuktur, bundan şüpheniz olmasın...RE: Yetenek Ağacı Nedir? - Achilles - 13-10-2015

Nick'e bakmayınca başlıktan soru soruyorsun zannettim  hihihi Eline sağlık.


RE: Yetenek Ağacı Nedir? - Zhenon - 13-10-2015

Tamirden gelmiş galiba senin bilgisayar Fl . Ne kaldı ki şunun şurasında güncele yetişmene...


RE: Yetenek Ağacı Nedir? - Zatara - 13-10-2015

(13-10-2015, Saat: 09:44)Zhenon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Tamirden gelmiş galiba senin bilgisayar Fl . Ne kaldı ki şunun şurasında güncele yetişmene...

 Evet geldi sorun anakarttaymış sağolsun Monster servis yine ücretsiz değiştirdi  Angel . Resmi sitede olup da bizde olmayan son 7 konu kaldı galiba. (Çevirmeye gerek olmayan 1-2 konu dışında)

 3 hikaye konusu ki şunlar;
* Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
* Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
* Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

 3 tane  de duyuru konusu;
* Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
* Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
* Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
kaldı geriye Smile  Liste yapıyorum da.

(13-10-2015, Saat: 07:57)Achilles Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Nick'e bakmayınca başlıktan soru soruyorsun zannettim  hihihi Eline sağlık.

Değiştirdim konunun adını. 'Yetenek Ağacı Nedir?' yerine 'Yetenek Ağacı Sistemi' yaptım.


RE: Yetenek Ağacı Sistemi - hidden41 - 13-10-2015

BnS West rahat durmuyor, bir iş daha çıkarmışlar sana : Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.


RE: Yetenek Ağacı Sistemi - Zatara - 13-10-2015

Adamlar oyunla ilgileniyor diye sevinsem mi yoksa bana iş çıktı diye üzülsem mi bilemedim  Big Grin


RE: Yetenek Ağacı Sistemi - cagataymy - 16-11-2015

Yetenek ağacını otomatik dizmesi hoş bir uygulama olmuş bu yapımcıların önerdiği build oluyor sanırım ?


Cvp: RE: Yetenek Ağacı Sistemi - hidden41 - 16-11-2015

(16-11-2015, Saat: 12:25)cagataymy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Yetenek ağacını otomatik dizmesi hoş bir uygulama olmuş bu yapımcıların önerdiği build oluyor sanırım ?
PlayBNS'te de var o özellik ve oyunun kendi verdiği build'ler hiç de iyi değil.


RE: Yetenek Ağacı Sistemi - YoYo - 16-12-2015

Öncelikle boyle güzel  bir site açtığınız ve bizleri bu güzel oyun hakkında bilgilendirdiğiniz için teşeşekkür ederim.Ben 4. betada summoner kastım ve 10 lvl oldum ama skillerimi geliştiremedim hiç.yani bir kaç skil kendisi açıldı ama açılan o skıllerin geliştirmelerini nasıl yapacağımı bulamadım.Siz her level aldığınız puanlarla geliştirebilirsiniz yazmışsınız ama ya bana puan  gelmedi yada birşeyleri yanlış yaptım.Sizden ricam bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.İyi dorumlar.


RE: Yetenek Ağacı Sistemi - hidden41 - 16-12-2015

(16-12-2015, Saat: 00:03)YoYo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Öncelikle boyle güzel  bir site açtığınız ve bizleri bu güzel oyun hakkında bilgilendirdiğiniz için teşeşekkür ederim.Ben 4. betada summoner kastım ve 10 lvl oldum ama skillerimi geliştiremedim hiç.yani bir kaç skil kendisi açıldı ama açılan o skıllerin geliştirmelerini nasıl yapacağımı bulamadım.Siz her level aldığınız puanlarla geliştirebilirsiniz yazmışsınız ama ya bana puan  gelmedi yada birşeyleri yanlış yaptım.Sizden ricam bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.İyi dorumlar.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. "YETENEK" bölümüne bakmalısın.