Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xigncode3 kapanma hatası
merhaba iyi günler arkadaşlar.
Ofisteki bilgisayarımda bns oynuyordum çok önceden bu yeti patch in yeni geldiği zamanlar sonra bir süre ara verdim oyuna. Bu günlerde tekrar başladım. ofiste herzaman oynadığım bilgisayarda giremiyorum.
xigncode3 yükleniyor sag taraftan sembolü olan mavi kutu içinde X çıkıyor daha sonra kapanıyor oyun açılmıyor. bu sorunu nasıl halledebilirim. yardım ederseniz sevinirim. teşekkürler iyi forumlar
(14-09-2017, Saat: 16:12)Sezer Kale Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.merhaba iyi günler arkadaşlar.
Ofisteki bilgisayarımda bns oynuyordum çok önceden bu yeti patch in yeni geldiği zamanlar sonra bir süre ara verdim oyuna. Bu günlerde tekrar başladım. ofiste herzaman oynadığım bilgisayarda giremiyorum.
xigncode3 yükleniyor sag taraftan sembolü olan mavi kutu içinde X çıkıyor daha sonra kapanıyor oyun açılmıyor. bu sorunu nasıl halledebilirim. yardım ederseniz sevinirim. teşekkürler iyi forumlar

kardeşim aynısı bendede oluyor bir türlü yapamadım biliyorsan yazarmısın cözümü
(13-10-2017, Saat: 12:27)asdfeaf1234 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(14-09-2017, Saat: 16:12)Sezer Kale Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.merhaba iyi günler arkadaşlar.

kardeşim aynısı bendede oluyor bir türlü yapamadım biliyorsan yazarmısın cözümü

kardeşim sorunu hallettim. eski bir pc sadece bi takım günlükleri yapmak için arada giriyorum. bns launcerine sag tıkla özelliklere gir ordan uyumluluğa gir. seçenek var zaten uyumluluk sorun gidericisini çalıştır diye ordan bilgisayarına göre uyumluluk ayarlarını yap sorun hallolur.
(Son Düzenleme: 15-10-2017, Saat: 14:29, Düzenleyen: Sezer Kale.)
bende hala aynı sıkıntı vara düzeltilmiyor bir türlü analadım gerçekten problemi
merhabalar arkadaslar ben sorunu hallettim attığım videoda kilerin aynısını uygularsanı problem hal olur iyi günler

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eksik Kısayol Hatası
Yazan: W1UB
Yorumlar: 4
Okunma: 3,747
Son yorum: Sadık Yalcın
25-09-2017, Saat: 12:12
  BnSCrashReport Hatası [ÇÖZÜLDÜ]
Yazan: Xaroon
Yorumlar: 5
Okunma: 2,987
Son yorum: Tolga Orakçıgölü
16-09-2017, Saat: 03:13
  BnSCrashReport Hatası [ÇÖZÜLDÜ]
Yazan: ro4cknrll
Yorumlar: 24
Okunma: 8,538
Son yorum: Tolga Orakçıgölü
16-09-2017, Saat: 03:07
Exclamation Sorun 3002 Hatası Lütfen Yardım
Yazan: styx544
Yorumlar: 3
Okunma: 351
Son yorum: DeadKnight_HD
17-07-2017, Saat: 20:26
  OYUNA GİRME Hatası !
Yazan: FingolfinTR
Yorumlar: 3
Okunma: 358
Son yorum: DeadKnight_HD
17-07-2017, Saat: 20:24

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..