Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 5 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WL Skill Farklılıkları
45 de yapabiliyorsun denmiş ancak nasıl olduğu söylenmemiş ben 45 levelim ancak hala aynı ilk resimdeki gibi dragoncall'larım o animasyonu nasıl değişitiyoruz?
dragoncall'ın koredeki skill efect'i ile bizdeki skill efect'i farklı aynı değil
(09-03-2016, Saat: 03:25)verjnuarmu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.dragoncall'ın koredeki skill efect'i ile bizdeki skill efect'i farklı aynı değil

hacım ciddi misin ya...  Dodgy Dodgy Confused Angel hayırr hayırr hayırr hayırr
(09-03-2016, Saat: 03:37)cxm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-03-2016, Saat: 03:25)verjnuarmu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.dragoncall'ın koredeki skill efect'i ile bizdeki skill efect'i farklı aynı değil

evt ciddiyim koredeki dragoncall efect'i ile bizdeki efect'i farklı hiçmi youtubedan wl ile ilgili kore videoları izlemedin
yahu yok öyle bişey aynı hepsi . 45 de tab da time skili var onu acarsan sende yaparsın
(09-03-2016, Saat: 14:49)Shiroo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.yahu yok öyle bişey aynı hepsi . 45 de tab da time skili var onu acarsan sende yaparsın

cast time'ı olmadan skill'i atmakdan bahsetmiyorum kardeşim dragoncall'daki ejderhanın şeklinden bahsediyorum bizdeki ile koredeki dragoncall'daki ejderhanın şekilleri farklı adamın attığı resimdede çok net belli oluyor zaten illa video'mu atmam lazım buraya
(Son Düzenleme: 09-03-2016, Saat: 15:04, Düzenleyen: verjnuarmu.)
1. resim için sağdan puan vericeksin 2 . resim için tam emin değilim ama legend skill olabilir
(09-03-2016, Saat: 14:11)verjnuarmu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(09-03-2016, Saat: 03:37)cxm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

evt ciddiyim koredeki dragoncall efect'i ile bizdeki efect'i farklı hiçmi youtubedan wl ile ilgili kore videoları izlemedin

ciddi misin diye sorarken gerçekten ciddi misin diye sormadım... geçen yıldan beridir video izliyorum.. farklılığının farkındayım zaten sadece nedenini sordum ve hiç kimse bilmiyor ve yazmıyor hiçbiryerde. sanırım versiyon farklılığından ötürü böyle sanırım korede ilk çıktığında da böyle idi gelecek paketlerde görecez bakalım. (:
(07-03-2016, Saat: 19:22)Teru Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Tab da bulunan CD skili ile yapıyorsun ve 5 saniyede rakibi indiriyorsun önerim bu comboya başlamadan rakibe bütün kaçış mekanizmalarını kullandırtın kitle kontrol skilleri cok fazla WL nin kullandırtın ve tab daki cd ye geçip bütün skilleri sıfırlayıp hayvani comboyu yapın ve Win :Smile bu sekilde platin rankına ulastım ama suan karsımdakıler kaçarak def takılıyorlar assasinler süreye oynuyor uzun pvp ler oluyor ama gayet eglenceli az giriyorum düşmemek için geri

Şu combo olayını biraz daha ayrıntılı anlatma şansın varmı Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yardım Warlock Skill Ağacı
Yazan: Fixed
Yorumlar: 1
Okunma: 1,146
Son yorum: Nomu
17-02-2017, Saat: 16:14
  Warlock Skill Upgrade
Yazan: guner41
Yorumlar: 0
Okunma: 1,553
Son yorum: guner41
17-04-2016, Saat: 14:38
  Warlock skill ve shield
Yazan: Criatura
Yorumlar: 6
Okunma: 4,204
Son yorum: EneAi
02-04-2016, Saat: 21:21
  Skill Rehberi
Yazan: Lady Melioth
Yorumlar: 16
Okunma: 3,822
Son yorum: 3455
31-03-2016, Saat: 16:41

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..