Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.2/5 - 25 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[West] Sıkça Sorulan Sorular - Yeni
(01-09-2016, Saat: 20:32)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(01-09-2016, Saat: 14:35)salamander347 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.edit: yukarıda okuduğum kadarıyla başka servera geçmek istediğimizde aynı karakterle devam edemiyoruz  peki çok nadir kullanıcı görmemim sebebi tam olarak nedir ? :/

Düşük seviye olman.
39 lvl im ?
(02-09-2016, Saat: 08:33)salamander347 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.39 lvl im ?

39, 50'den küçük bu yüzden düşük seviye. Maksimum 3 günde 50 olabiliyorsun, 39 seviyede insan görememen normal değil mi?

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(02-09-2016, Saat: 17:14)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(02-09-2016, Saat: 08:33)salamander347 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.39 lvl im ?

39, 50'den küçük bu yüzden düşük seviye. Maksimum 3 günde 50 olabiliyorsun, 39 seviyede insan görememen normal değil mi?

soru şuki herhangi bir lvl de insan göremiyorum   ( ifadede egoist cevabınıza gelsin )
abi ben oyunda client.exe diye bir hata alıyorum oyun launch bittikten sonra bunun çözümünü yazarsanız oyunu çok merak ediyorumda
az önce bu sorunla karşılaşan bir arkadaşın sorusunu cevapladım, o konuya bir göz atabilirisin. en yeni postlara bakarsan görebilirsin.
arkadaşlar ben ..... diye mesaj atan birini gördüm 100gold'dan bahsediyordu ben de bunu görünce bir bakayım dedim ama ben bakarken oyun kapandı ve artık hesabıma giremiom ne yapıcam şimdi! 2 haftadır giremiom e-postamı bile tanımıo hesabımı silmiş filan olmayayım sakın lütfen fikirlerinizi sunun DELİRCEM! çabuk söyleyin bana!
(Son Düzenleme: 09-10-2016, Saat: 04:35, Düzenleyen: hidden41.)
(08-10-2016, Saat: 17:21)Love149 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.arkadaşlar ben ..... diye mesaj atan birini gördüm 100gold'dan bahsediyordu ben de bunu görünce bir bakayım dedim ama ben bakarken oyun kapandı ve artık hesabıma giremiom ne yapıcam şimdi! 2 haftadır giremiom e-postamı bile tanımıo hesabımı silmiş filan olmayayım sakın lütfen fikirlerinizi sunun DELİRCEM! çabuk söyleyin bana!

Sitenin linkini vererek başka kişilerin de dolandırılmasına sebep olma. Kimse kimseye bedava günahını vermez, sana niye 100 gold versinler. Siteye girip bilgilerini kaptırmışsın, onlar da oyun hesabını çalmış. Ticket atıp biraz uğraşırsan hesabını geri alabilirsin belki. Ve lütfen bir daha kimseye emir verme.
(Son Düzenleme: 10-10-2016, Saat: 00:13, Düzenleyen: hidden41.)

Merhabalar. Bu Coin of memory'i nasıl kullanıyoruz, Nasıl aktive ediliyor?
Teşekkürler..
(09-10-2016, Saat: 22:43)suddendemise Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Merhabalar. Bu Coin of memory'i nasıl kullanıyoruz, Nasıl aktive ediliyor?
Teşekkürler..

Inventory'e girdiğinde aşağıda dragon express kısmından bu coinleri kullanabiliyorsun.
9 tane whirlwind coins lazım battle bean karşılığı yetmiyor nerden bulabilirim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YENİ 50 LWL BAŞLANGIC
Yazan: Eray Osmanoğlu
Yorumlar: 0
Okunma: 4
Son yorum: Eray Osmanoğlu
5 saat önce
  En yeni server
Yazan: BlueWawe
Yorumlar: 0
Okunma: 50
Son yorum: BlueWawe
13-11-2017, Saat: 18:17
Sad Çözüldü Yeni gönderilen newsletter keyleri ulaşmama sorunu
Yazan: Hakki Sahin
Yorumlar: 7
Okunma: 693
Son yorum: rolingbaba
08-10-2017, Saat: 21:10
  Oyuna yeni başlıyıcağım Bir sorum var
Yazan: Mert Kavak
Yorumlar: 1
Okunma: 259
Son yorum: ismetr
13-08-2017, Saat: 08:19
  Yeni Oyuncular İçin Tavsiyeler
Yazan: Zatara
Yorumlar: 27
Okunma: 13,445
Son yorum: Barryallen
06-07-2017, Saat: 18:09

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..