Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.26/5 - 19 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rehber] [West] Açılış/Piyasaya çıkış için detaylı rehber
(14-01-2016, Saat: 09:05)ByMnkn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.güzel paylasım olmus
kimler nerede oynayacak sunucu olarak ? hep beraber toplanırız
(14-01-2016, Saat: 13:05)mednus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.sunucu isimleri belirlenmiş. hangi sunucuda oynamayı düşünüyorsunuz?
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. okuyabilirsiniz.
(Son Düzenleme: 14-01-2016, Saat: 16:12, Düzenleyen: hidden41.)

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
arkadaşlar oyun update yapıyor sonra ıd pw giriyorum ekran gidiyor ve bir şey gelmiyor yardım edebilir misiniz ?
afedersiniz size bi konu sormak istiyorum kurulum indiriyorum skıntı olmuyor ama bu patch mıdır yoksa laucher midir anlamıyorum ama yüklemesi baya uzun sürüyor ve bişey daha türkçe yaması felan cıkmadımı?(kusura bakamyın konuda yeniyim)
bu patchı daha kısa srede indiremezmiyiz .D
herhangi bi ücret ödemeden de oynanabilecek mi oyun lvl kısıtlaması falan olmadan
(24-01-2016, Saat: 00:06)fkose26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.afedersiniz size bi konu sormak istiyorum kurulum indiriyorum skıntı olmuyor ama bu patch mıdır yoksa laucher midir anlamıyorum ama yüklemesi baya uzun sürüyor ve bişey daha türkçe yaması felan cıkmadımı?(kusura bakamyın konuda yeniyim)

bu patchı daha kısa srede indiremezmiyiz .D
Güncellemeleri kısa sürede indirmek tamamen NCwest ile alakalı. Update ve Download hizmeti veren sunucular yoğun olduğu için internetiniz hızlı da olsa düşük hızla indirme işlemi yapıyorsunuz.

(01-02-2016, Saat: 13:40)ottomans Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.herhangi bi ücret ödemeden de oynanabilecek mi oyun lvl kısıtlaması falan olmadan
İnternette, her yerde "f2p (free2play)" ibaresi çokça geçtiği için forum içinde bahsini etmeye gerek duymadık (:
(Son Düzenleme: 01-02-2016, Saat: 14:42, Düzenleyen: hidden41.)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Question Rehber Blade and Soul | 50 Levelden Sonra Yapılması Gerekenler | Türkçe Rehber
Yazan: IronicaS
Yorumlar: 2
Okunma: 1,354
Son yorum: mesut4006
18-03-2017, Saat: 16:05
  [West] Üretim ve Toplama Rehberi
Yazan: hidden41
Yorumlar: 20
Okunma: 11,335
Son yorum: Elif Ege Kılıç
25-02-2017, Saat: 07:08
Question Rehber Upgrade için Element ve Jewel Yapımı
Yorumlar: 0
Okunma: 694
Son yorum: IronicaS
18-02-2017, Saat: 15:29
Question Rehber Yeni Başlayanlar için Temel Bilgiler
Yorumlar: 0
Okunma: 1,110
Son yorum: IronicaS
27-01-2017, Saat: 21:39
Question Türkçe Rehber
Yazan: Kıvanç Akyol
Yorumlar: 7
Okunma: 1,308
Son yorum: Kıvanç Akyol
08-11-2016, Saat: 21:57

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..