Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2/5 - 5 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Way of the Force master art 3 görevi
merhaba yardımcı olurmusun yaklaşık 4 gündür The Way of the Force master Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.art 3 görevi yapmaya calışıyorum her bişeyi yaptım ama olmuyor üstümü cıkardım skleri 1 düşürdüm ama olmuyor yardımcı olurmusunuz lütfen Lvl 45 mor görevden bahsediyorum 
(Son Düzenleme: 12-02-2016, Saat: 14:24, Düzenleyen: hidden41.)
Bro ben daha 45 olamadım k.bakma
hocam 45 lvl görevi degil 10 lvl görevi olması gerekiyor benim lvl 45 ama bu görevi yapamadım 10 lvl haritasına zindana geldim kuklaya dedigi şekilde vuruyorum ama görevi tamamlamıyor yapma amacım düz duvara tırmanma skli açmak için zindan yapamıyorum bu yüzden lütfen yardım
10 level görevi. Ekranda gözüken komboyu yapacaksın. 

----------------------------------------------------------------------------

Bu görev mi ? Ben hatırlamıyorum. Bu görev ise bir kaç kişi forumlara youtube'a video yorum atmış. Onlarda yapamıyormuş. Bug gibi bir şey söz konusu olabilir. Bende sorun olmamıştı hepsini yaptım.

J den görevi aç abondon quest de iptal et. Sonra tekrar haritadan o görevi bul ve al mekana git istenen komboyu yap. Başka şekilde vurma kuklaya belki o zaman olur. Öneri sadece..
(Son Düzenleme: 12-02-2016, Saat: 03:23, Düzenleyen: awie.)
teşekkürler denicem şimdi
kardeşim verdigin videodaki görev bendeki görev degil benim yapmak istedigim görev şu görev  resime bakarmısın

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(12-02-2016, Saat: 03:26)ekinara35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.kardeşim verdigin videodaki görev bendeki görev degil benim yapmak istedigim görev şu görev  resime bakarmısın

Resim attığın iyi oldu. O npc ile konuştukdan sonra kuklaya 3 kere sağ tık (buz) atacaksın ardından 1'e basıp stun edeceksin. Onu öğretiyor. Doğru şekilde denediğinden eminmisin? O şekilde bir dene Smile

Kuklanın yanında 3 tane buz işareti gözüksün ondan sonra 1 e bas
Birde 1.skill Impact skill'i k den yeteneklerden aç ona puan falan verdiysen farklı hallerini açtıysan kaldır hepsini öyle dene
(Son Düzenleme: 12-02-2016, Saat: 03:39, Düzenleyen: awie.)
normalde görevinden  daha fazla lvlde olan arkadaşlar sizin lvlinize göre değil o zaman yapmanız gereken lvle göre olduğu için skill ağacınızı boşaltıp deneyin bence...
Denildiği gibi 3 buz stacki atıp 1 ile patlatarak 1 saniyelik stun atmayı öğreten kombonun eğitimi o ve neden yapamadığını ben açıkçası bilmiyorum. Moba iyice yaklaşıp dene, Sol tık kullanıyorsan kullanma sadece dediği sırada dediği yetenekleri kullan. Sağ tıktaki yeteneğin buz stack'i attığına emin, 1'deki yeteneğin stack patlattığına emin ol belki build'ten dolayı özellikleri değişmiştir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Serpent Calling Bell görevi
Yazan: neco1997
Yorumlar: 6
Okunma: 2,301
Son yorum: hidden41
28-04-2017, Saat: 12:34
  Soru Force Master seri F kullanımı
Yazan: Celula
Yorumlar: 11
Okunma: 1,512
Son yorum: KeskingözAzurit
23-09-2016, Saat: 15:58
  Bu görevi nasıl alırım ?
Yazan: Oguzhan22
Yorumlar: 5
Okunma: 884
Son yorum: WalterHolk
17-06-2016, Saat: 12:07
  Yardım Invitation From Poharan Görevi
Yazan: Genetic79
Yorumlar: 4
Okunma: 1,599
Son yorum: Nomu
19-05-2016, Saat: 15:00
  faction görevi
Yazan: ejder35
Yorumlar: 1
Okunma: 980
Son yorum: StanicEnmy
25-02-2016, Saat: 07:41

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..