Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.86/5 - 7 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temel Dövüş Bilgileri
#1
Blade&Soul'da savaşın akışı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkes için bu yeni konumuzun kaynağı yine Batı sunucularıLinki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.sı. Bildiğiniz gibi BnS, oyunculara kendilerini dövüş sanatı ustası gibi hissettiren hareketli bir dövüş mekaniğine sahip. Dövüş kabiliyetinin zirvesine tırmanmak için çevre hakimiyeti, pozisyon alma, oyun bilgisine sahip olma ve daha birçok yönde farkındalık gerekiyor. İşte bu yolculukta ihtiyacınız olabilecek bazı temel bilgiler burada.

 Hedef Alma:

Genellikle rakibe hasar verebilmek için onun önünde, yüzünüz ona dönük biçimde bulunmanız gerekir. Bazı yetenekler uzun menzilli etkiye sahiptir, önünüzde duran herkese hasar veren ve etkileri gösteren yetenekler de mevcuttur. Bu tip öne hasar veren menzilli kabiliyetler genellikle daima açık olur. Bir hedefe ihtiyaç duymazlar. Rakip bu alandan geçerse hasar görecektir. Örneğin; Destroyer sınıfının Axe Sweep yeteneği önünde bulunan tüm rakipleri yere yıkar.

combat_basic_screenshot_01_destroyer.jpg

 Yukarıda da dediğimiz gibi bazı yetenekler de kullanılmak için bir hedefe ihtiyaç duyar. Yeteneğin kullanılabilir olmasından bir hedefinizin bulunduğunu haliyle anlayabileceğiniz gibi düşmanın menzilinize girdiğini ona kilitlenen hedef imlecinden de anlayabilirsiniz.

combat_basic_screenshot_02_target.jpg

Etki ve Tepki:

 BnS dünyasında savaş etki ve tepki üzerine kuruludur. Saniyeler içinde verilen kararlar ölüm ve yaşam arasında dengeyi sağlar. Bazı kabiliyetler daima kullanılabilirken bazıları ise belli durumlarda kullanılabilirler. İçinde bulunduğunuz duruma göre yetenek barınızdaki kabiliyetlerin değiştiğini gözlemlemeniz oldukça kolaydır.
 Örneğin bir Destroyer yere düşürüldüğünde yetenekleri değişecek ve bu koşul altında kullanılabilecek acil durum kabilyetleri aktive olacaktır. Ancak dediğimiz gibi bu yetenekler acil durumlar için, öyle ise hızlı olmalısınız yoksa kullanılamaz hale gelebilirler.

combat_basic_screenshot_03_ability_bar.jpg

 Unutmayın siz acil durumlarda hayat kurtaran bu yetenekleri kullanabildiğiniz gibi rakipleriniz de bunları kullanabilirler. Sizin etkinize onlar bir tepki verecek, bu tepkinin etkisine siz bir tepki vereceksiniz ve bu böyle sürüp gidecek. Unutmayın, bu dövüş sisteminde daima tetikte olmanız gerekiyor. Daha fazlası için Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. adresi sizleri bekliyor.
Legum servi sumus ut liberi esse possimus.Gkkz2Z.jpg


Bu Konudaki Yorumlar
Temel Dövüş Bilgileri - Yazar: Zatara - 22-09-2015, Saat: 02:40
RE: Temel Dövüş Bilgileri - Yazar: MrCaKaL - 01-10-2015, Saat: 13:43
Cvp: RE: Temel Dövüş Bilgileri - Yazar: hidden41 - 01-10-2015, Saat: 13:57
RE: Temel Dövüş Bilgileri - Yazar: MrCaKaL - 01-10-2015, Saat: 14:08
RE: Temel Dövüş Bilgileri - Yazar: BellCranel - 13-02-2017, Saat: 17:15

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Question Rehber Yeni Başlayanlar için Temel Bilgiler
Yazan: IronicaS
Yorumlar: 0
Okunma: 2,489
Son yorum: IronicaS
27-01-2017, Saat: 21:39

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..