Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tekrar tekrar fps sorunu
Merhabalar iyi forumlar, sorunum şu: benim bilgisayarım windows 10 pro daha dün bilgisayarımı formatladım ve sadece blade and soul'u indirdim ve çok oynamadım fps sabit 18 -23 arası değişmiyor oyun oynanmıyor sebepi şu diye düşünüyorum oyunu yeni indirdim zaten hard bir oyun yani sistemimi zorluyor alışması gerek diye düşünüyorum. asıl olay ise formatladan önceki halinde rahat 9 10 oyun varken blade and soul çok kasmadan akıcı şekilde ve bazen dungeonlarda 60 fps ile döndüğümü hatırlıyorum neden böyle bir şey oldu anlam veremedim yardımlarınızı ve her türlü önerilerinizi bekliyorum (çalışma şekli 64bit)
sistem gereksinimleri
intel core i3 1.7ghz 4. nesil (4 çekirdek)
4gb ram    1200mhz
2gb ekran kartı amd r5 m330
ve bir de 2gb intel hd graphics family
laptop markası lenovo g50 almamın üzerinden 1 sene geçti
(24-06-2017, Saat: 03:28)mülteci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Merhabalar iyi forumlar, sorunum şu: benim bilgisayarım windows 10 pro daha dün bilgisayarımı formatladım ve sadece blade and soul'u indirdim ve çok oynamadım fps sabit 18 -23 arası değişmiyor oyun oynanmıyor sebepi şu diye düşünüyorum oyunu yeni indirdim zaten hard bir oyun yani sistemimi zorluyor alışması gerek diye düşünüyorum. asıl olay ise formatladan önceki halinde rahat 9 10 oyun varken blade and soul çok kasmadan akıcı şekilde ve bazen dungeonlarda 60 fps ile döndüğümü hatırlıyorum neden böyle bir şey oldu anlam veremedim yardımlarınızı ve her türlü önerilerinizi bekliyorum (çalışma şekli 64bit)
sistem gereksinimleri
intel core i3 1.7ghz 4. nesil (4 çekirdek)
4gb ram    1200mhz
2gb ekran kartı amd r5 m330
ve bir de 2gb intel hd graphics family
laptop markası lenovo g50 almamın üzerinden 1 sene geçti

"Play Now" bölümündeki launcher ekranının sağ üst köşesinde setting seçeneğine gir.Orada "Run with 32 bit" vb. bir yazı olacak onu işaretle o şekilde oynamayı dene.Muhtemelen 64 bit için ram ve sistemin yetersiz kalıyor.
A52E9B.jpg
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
o seçeneği biliyorum ama formatlamadan önce çok rahat oynayabiliyordum şimdi neden oynayamıyorum onu merak ediyorum eğer zorunda kalırsam geçicem zaten 32 bit'e

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Sorun Client sorunu Yardım Lutfen!!!
Yazan: Barış Kesmen
Yorumlar: 0
Okunma: 448
Son yorum: Barış Kesmen
09-01-2017, Saat: 12:11
  +5 Silahı upgrade yapamama sorunu yardım lütfen.
Yazan: mallybu72
Yorumlar: 4
Okunma: 977
Son yorum: ihsan3722
09-05-2016, Saat: 12:50

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..