Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.5/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Summonerin kedisini uyutma
Yok. Second wind açık ve kullanıyorum. O kadar da noob değiliz. Adamına görede grap second wind soldaki yada knock back uzaklaşma ortadakini kullanıyorum. Stun yediğimde basarım ondan bir den fazla stun attıkları için her zaman kurtulamıyorsun. ilk başta kedi üstüne çıktığında tab (buz) kullan dedin anladım ondan öyle yazdım. Dest ve Summoner'ı yenebiliyorum. Benim zorlandığım karakterler Blade Dancer, Assasin, Kunfu, Blade Master. Block, air combo, görünmezlik beni bitiryor.

Nasıl resist olduklarını söylemedin hala ? Kalkan gibi bir yeteneğiniz var mı belli saniye hasardan koruyan? (Bir o eksikti)
(Son Düzenleme: 26-02-2016, Saat: 16:33, Düzenleyen: awie.)
(26-02-2016, Saat: 16:13)awie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Yok. Second wind açık ve kullanıyorum. O kadar da noob değiliz. Adamına görede grap second wind soldaki yada knock back uzaklaşma ortadakini kullanıyorum. Stun yediğimde basarım ondan bir den fazla stun attıkları için her zaman kurtulamıyorsun. ilk başta kedi üstüne çıktığında tab (buz) kullan dedin anladım ondan öyle yazdım. Dest ve Summoner'ı yenebiliyorum. Benim zorlandığım karakterler Blade Dancer, Assasin, Kunfu, Blade Master. Block, air combo, görünmezlik beni bitiryor.

Nasıl resist olduklarını söylemedin hala ? Kalkan gibi bir yeteneğiniz var mı belli saniye hasardan koruyan? (Bir o eksikti)

Nasıl resist olduklarını bana mı sordun anlamadım ama . doğru yerde V deki buzu kullanırsan . doğru yerde e-Q basarsan doğru yerde 1 skilini kullanırsan doğru yerde tabdakı buzu kullanırsan . Evet bunların hepsı resist oluyor .
Summoner'ları sormuştum. Bir ara bir şey yapıyorlar ona çok yaklaştığında normalde görünmez olup kaçıyorda görünmez olmaya kullanmışsa olamıyorsa 1e1 kapışıyoruz ya bir şey yapıyor karşılıklı vuruşuyoruz ama benim attığım tüm yeteneklere resist diyor. Hasar yemiyor. Onu sordum. Kısa süreli 2-3 yada 3-4 saniyeliğine yapıyor.

Bizim (fm'nin) divine veil kalkanı gibi aynı
Summoner e uplarsa kedi ve kendine buff alıyor bayıltma işe yaramıyor dikkat edin Smile
(26-02-2016, Saat: 19:50)awie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Summoner'ları sormuştum. Bir ara bir şey yapıyorlar ona çok yaklaştığında normalde görünmez olup kaçıyorda görünmez olmaya kullanmışsa olamıyorsa 1e1 kapışıyoruz ya bir şey yapıyor karşılıklı vuruşuyoruz ama benim attığım tüm yeteneklere resist diyor. Hasar yemiyor. Onu sordum. Kısa süreli 2-3 yada 3-4 saniyeliğine yapıyor.

Bizim (fm'nin) divine veil kalkanı gibi aynı

etrafa gül yaprakları saçıyor 3. skili summonerın + can ve mana dolduruyor o sırada 
Düello başladığında kediyi dondurup verebildiğin kadar hasar vermelisin, eğer sonrasında kombosunu yapmasına engel olamazsan ya ölür ya da saldırmak için son bir şansın olur başka da bir yol bilmiyorum açıkçası .
Bende anti çözüm veriyim summonerlere   kediyi tab stun ile fm stunladıktan sonra fm tabdan kurtulacak o esnada arkadaşlar eğer kediyi grip ile çekip uyuturlarsa tek yapmanız gereken 4 e basıyorsunuz kedinin yanına en kısa sürede ışınlanmaya çalışın. baktınız görünmezlik tutmadı hem dps yapıp hemde space e basıyorsunuz sürekli sizi buzlayamayacaklar bu sayede kedinin yanına geldiğinizde tab skiliniz açılacak fmye gönderin direk kediyi bu sefer stun ve tabdan kurtulamayacağı için seri dps ile fm yi yere serebilirsiniz (bu olaylar 20 sn içerisinde olup bitmeli kediyi 20sn içerisinde kaldıramazsanız fmnin kaçış skilleri aktif hale gelecek ve karşı rakip avantajlı olacaktır) 

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..