Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.5/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Summoner Sınıf Tanıtım Haftası
 Önceki hafta Blademaster sınıfının tanıtılmasının ardından şimdi sıra oyunun tek pet kullanan sınıfı Summoner'i tanıtmaya geldi. Yine Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. güncellendi, yeni duvar kağıtları paylaşıldı. Ayrıca Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.nda sınıfın tanıtıma yönelik etkinlikler düzenlendi. Şimdi gelelim bu sevimli sınıfın tanıtım yazısına;

SUMMONER, GENEL BAKIŞ

Summoner ve kedi yoldaşı daima birlikte savaşan harika bir takımdır. Kedi yoldaş yakın mesafe saldırılarla rakibin dikkatini üzerine çekerken, Summoner uzaktan yaptığı saldırılarla yoldaşına yardımcı olur.

Summoner kabiliyetleri genellikle rakibi kontrol etmeye dayalıdır. Amaç rakibi olduğu yere bağlayıp, kedi yoldaşın saldırılarına maruz bırakmaktır. Çünkü Summoner saldırılara karşı oldukça hassas bir sınıftır. Bu nedenle Summoner, ani kaçış mekanizmaları ile rakipten uzaklaşıp onu kedi ile baş başa bırakabilecek birçok defansif yeteneğe sahiptir.

Doğa ile güçlü bağları olan Summoner, Rüzgar ve Toprak elementine dayalı hasarlar verir.Her saldırı element hasarı vermez ancak element hasarı veren yetenekler doğru yerde ve doğru eşya ile kullanıldığında daha yüksek hasar vereceklerdir. Oyun sonu zindanlarını temizlemek için bu elementlere dikkat etmeniz sizin faydanıza olacaktır.

Bazılarına göre Summoner, tüm partilerde bulunması gereken çok önemli bir sınıftır. Öyle ki; Summonerlar hem tüm gruba defansif yetenekleri ile extra savunma sağlayabilir. Ayrıca oyundaki tek grup şifa kabiliyeti de yine Summoner sınıfında bulunmaktadır. Kedisinin avantajı ile de diğer hedefleri kontrol altında tutabilen bir sınıf olması  da çok büyük bir artıdır. Tecrübeli bir Summoner oyuncusunun ellerinde Kedi yoldaş, harika bir defansif kozdur. Usta bir Summoner başka sınıfların gruba ihtiyaç duydukları bölgeleri bile kolaylıkla tek başına temizleyebilir.

Arena PvPlerinde Summonerlar için sırf hasar veren kabiliyetlere yönelmek oldukça cazip görünebilir. Ancak yetenekli bir rakip genellikle kediden kurtulup daha kırılgan olan Summoner'a yönelecektir. Bu nedenle defansif yeteneklere de önem vermeniz tavsiye edilir.

Rakibinize erkenden kediniz aracılığı ile kurtulma yeteneklerini harcattığınızda onu çaresiz bırakabilir, olduğu yere sabitleyip ölümcül hasarlar verebilirsiniz. (Editör Notu: Oldukça sevimli olduklarına aldanmayın, rakip için en sinir bozucu sınıftır bu, vursan kaybolur ortadan başka yerde ortaya çıkar, vurmasan da canını çok yakar  =) )

Çok kullanılar bazı kombolar ise;

1. Lunge (TAB)

2. Doom ‘n’ Bloom (F)

3. Strike (C) - Tier 2 Move 2

4. Uppercut (V)

5. Play Time (V)

1. Weed Whack (1) - Tier 3 Move 3

2. Flying Nettles (F)

3. Thorn Strike (2) – Tier 4 Move 2

4. Doom ‘n’ Bloom (F)

5. Rumblebees (RMB) – Tier 3 Move 2

6. Rosethorn (LMB) – Tier 3 Move 1

1. Lunge (TAB)

2. Doom ‘n’ Bloom (F)

3. Anklebiter (V)

4. Power Pounce (TAB)

5. Headbutt (X)

PvP-Kombosu

1: Lunge (TAB) – Tier 3 Move 1

2: Power Pounce (TAB) – Tier 4 Move 1

3: Flying Nettles (F) – Tier 5 Move 2

4. Rosethorn (LMB) – Tier 5 Move 1

5: Sunflower (RMB) – Tier 5 Move 4

6: Rosethorn (LMB)

7: Sunflower (RMB)

8: Rosethorn (LMB)

9: Sunflower (RMB)

10: Rosethorn (LMB)

11: Sunflower (RMB)

12: Rosethorn (LMB)

13: Sunflower (RMB)

14: Strike (C) – Tier 3 Move 2

15: Weed Whack (1) – Tier 2 Move 1

16: Doom ‘n’ Bloom (F) – Tier 4 Move 1

17: Rosethorn (LMB)

18: Sunflower (RMB)

*LMB - Mouse'ın sol tuşu, RMB - Mouse'ın sağ tuşu

(Son Düzenleme: 13-10-2015, Saat: 10:59, Düzenleyen: Zatara.)
Legum servi sumus ut liberi esse possimus.Gkkz2Z.jpg
Çok yararlı bir paylaşım olmuş bu. CBT'de Summoner olmayı düşünüyorum, bu sayede bunları nasıl yeneceğimi öğrenmiş olurum. Normal seviyedeki Summonerlar çok rahat öldürülüyorlar da sınıfına hakim bir Summoner tam bir baş belası  Undecided
sucker_punch_samurai-t2.jpg
Ben de sinir oluyorum bunlara. Konunun arasına ondan not ekledim  Big Grin
Onu bunu bırak ta sen hiç kedi tokmağı yedin mi kafana Editör Bi
A52E9B.jpg
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
(13-10-2015, Saat: 14:32)Dtrix Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Onu bunu bırak ta sen hiç kedi tokmağı yedin mi kafana Editör Bi

Big Grin Kedi tokmağı, yumruk, ısırık, cırmık hepsini yedim. Arılar ve ayçiçeği de cabası... Bir kedi tarafından yere yatırılıp yumruklanmak adama çok koyuyor. Hadi ben blade dancer'im kedi kadar boyum var ama koca gon Destroyer'e yapacağı duygusal çöküntüyü düşünmek bile üzüyor.  hihihi
Bu kadar türk oyuncu varken türk serveri açmak düşünümyolarmı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Summoner artık dps vermiyor
Yazan: Semih Aldemir
Yorumlar: 32
Okunma: 4,864
Son yorum: Semih Aldemir
21-07-2017, Saat: 19:38
  Summoner PVE Build hakkında...
Yazan: Bozkurt
Yorumlar: 8
Okunma: 732
Son yorum: Bozkurt
15-06-2017, Saat: 13:44
  Summoner karakterimi nasıl güçlendirebilirim?
Yazan: BoiPoii
Yorumlar: 2
Okunma: 613
Son yorum: hidden41
28-04-2017, Saat: 12:27
  Yardım Summoner Silah Upgrade Acil Yardım
Yazan: Ramazan Akiş
Yorumlar: 3
Okunma: 625
Son yorum: hidden41
18-04-2017, Saat: 23:06
  Soru Summoner (wind - earth)
Yazan: Zhanyin_Lorra
Yorumlar: 1
Okunma: 1,209
Son yorum: wah
05-03-2017, Saat: 01:51

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..