Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
summoner boyu kısa uzatamayız mı?
summoner  boyu çok kısa  uzun boylu yapamıyoz mu acaba  denedım ama hep kısa oluyor ( mesala bı blade master kadar boyu olmuyor mu hep kisa irk mi summoner
(Son Düzenleme: 23-07-2016, Saat: 13:35, Düzenleyen: 00OGUZ00.)
Lyn ırkı kısa boyludur. Ama çok zorlanırsa kısa boylu bir Jin gibi gözükebiliyor. Bacaklarını kollarını belini falan hepsini uzat.
karakter yaratırken içerde uzun gibi sonra oyuna giriyom kisa çok bende uzun boy seviyorum bu cuce gibi bi kollarını ve bacaklarını  uzatıp denıyecem Smile normal insan görunumu olsa çok hoşuma gidecektı Big Grin Big Grin
Benim de ırk olayı hoşuma gitmezdi. Mesela jini destroyer ya da summoner yapabilsek Big Grin
Sınıflara kuyruk gibi şeyler aksesuar gibi takılsa. Mesela jin de ince uzun bi panter kuyruğu iyi olabilirdi Big Grin
Bir sebebim var yaşamak için!
Şuraya bir not düşelim:
Oyunu Oynamıyorum!

Summoner boyu kedinin boyunu geçemiyor o yüzden kısa hep Big Grin summoner oynayan zaten kedi ile eşit boyda tutar charı benzer kostum giyince pvpde ayırt etmeleri zorlaşıyor o yüzden.
En uzun lyn boyu JinMale'in göğsüne geliyor.

(23-07-2016, Saat: 14:03)Exorcist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Summoner boyu kedinin boyunu geçemiyor o yüzden kısa hep Big Grin summoner oynayan zaten kedi ile eşit boyda tutar charı benzer kostum giyince pvpde ayırt etmeleri zorlaşıyor o yüzden.

Lyn'lerin boyu kedileri geçemiyor diye bir kural yok. Dediğin sebep yüzünden büyük kedi, küçük karakter tercih ediyorlar.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Summoner artık dps vermiyor
Yazan: Semih Aldemir
Yorumlar: 32
Okunma: 4,864
Son yorum: Semih Aldemir
21-07-2017, Saat: 19:38
  Summoner PVE Build hakkında...
Yazan: Bozkurt
Yorumlar: 8
Okunma: 732
Son yorum: Bozkurt
15-06-2017, Saat: 13:44
  Summoner karakterimi nasıl güçlendirebilirim?
Yazan: BoiPoii
Yorumlar: 2
Okunma: 613
Son yorum: hidden41
28-04-2017, Saat: 12:27
  Yardım Summoner Silah Upgrade Acil Yardım
Yazan: Ramazan Akiş
Yorumlar: 3
Okunma: 625
Son yorum: hidden41
18-04-2017, Saat: 23:06
  Soru Summoner (wind - earth)
Yazan: Zhanyin_Lorra
Yorumlar: 1
Okunma: 1,209
Son yorum: wah
05-03-2017, Saat: 01:51

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..