Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Summoner artık dps vermiyor
Simdi yazilanlari okudum summonerim nerf yedigini simdi ögrendim oyunu biraktigim da 480ap 3500crit ken 7k 8k arasi vuruyordum simdi ise 600ap 4000 crit olmasina ragmen buf olmadan 8k 9k vuruyorum ayni anda aavunmam da eskisi kadar degil ve cidden simdi oynarken daha zorlaniyorum summoner support bi karakter degil o yuzden bu duzenleme sacma olmus ve iki kisi oynuyorsunuz diyenler var .... Summoner kedi ile bir butun yani tek char ve oynamasi kolay gibi gozukur ama cidden dikkat istiyor ... Yeni char kasmaya baslayim ben en iyisi summoner i yavas yavas kasarim ..
Abi madem herkes birlik olmuş summoneri şikayet etmiş bütün summoner oyuncularıda dps çok düştü oyunu bırakıcaz diyerek şikayetçi olsun. Açılışı ben yaptım.
hm10 866 ap Warlock kastım bu arada summonerden sonra. hm11 summonerin üzerindeki silahları takıları çöp ettim kullanılmaz halde. Kastıgım WL sağlam nerf yedi SB artık Cd vermiyor ve % 60 hasar nerf yedi. artık WL de sb denilen birşey kalmadı. En baştan bilseydim ne summoner nede WL kasardım. summoner nerf yemeseydi şuan 1000+ ap li ravenli summoner sahibiydim. Bu oyunun privatesinin çıkmasını bekliyorum. Harcadığım zamana yazık bu oyunda.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Summoner PVE Build hakkında...
Yazan: Bozkurt
Yorumlar: 8
Okunma: 560
Son yorum: Bozkurt
15-06-2017, Saat: 13:44
  Summoner karakterimi nasıl güçlendirebilirim?
Yazan: BoiPoii
Yorumlar: 2
Okunma: 523
Son yorum: hidden41
28-04-2017, Saat: 12:27
  Yardım Summoner Silah Upgrade Acil Yardım
Yazan: Ramazan Akiş
Yorumlar: 3
Okunma: 555
18-04-2017, Saat: 23:06
  Soru Summoner (wind - earth)
Yazan: Zhanyin_Lorra
Yorumlar: 1
Okunma: 1,097
Son yorum: wah
05-03-2017, Saat: 01:51
  Soru Summoner LMB-RMB Nasıl Olmalı!
Yazan: DARKNIGHT
Yorumlar: 8
Okunma: 2,110
06-09-2016, Saat: 14:12

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..