Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.4/5 - 5 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soulstone
cok zor degıldı gorev atlamadan gunluk gorevlerın hepsını 1 kere yapınca zaten gozukuyor
rankla alakası oldugunu sanmıyorum, sarı görevleri bitirmelisin ve ilk faction görevinden başlayıp tüm haritalar bi kere yapmalısın.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
rank ıle alakalı yasadım bılıyorum dıyer gunluk gorevlerı yaptıgım zaman moonwaterdakıler acıldı
ben bütün haritadakileri yaptım zaten ama ne hikmetse açılmadı tekrar yapıcam zaten gunluk gelıyor o gorevler açılmıyor anlamadım yani
(10-02-2016, Saat: 19:51)alidolma43 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.ben bütün haritadakileri yaptım zaten ama ne hikmetse açılmadı tekrar yapıcam zaten gunluk gelıyor o gorevler açılmıyor anlamadım yani

Bütün haritalardakini yapınca açılmamasının imkanı yok . Atladığın bir harita vardır misal (Hoghshead Pastures)
Rank ile uzaktan yakından alakası yok ha varsada tüm haritalardaki görevleri yapınca ideal ranka ulaşırsın :^
S.a. aynı durumdan bende ilk karakterimde müzdariptim sonra klandan çözümü söylediler,Sorun faction rankımın 200 olmamasıymış.Gidip sahildeki factionda ordaki faciton yaratıklarını kesip 200 e getirince tüm görevler açıldı bunları yaparsan seninde açılır kolay gelsin Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Soulstone Plains Faction Quest Sorunsalı
Yazan: mertriver1
Yorumlar: 12
Okunma: 1,825
Son yorum: Alcarinn
08-01-2017, Saat: 08:05
  Yardım Soulstone Farmlama Çeşitleri
Yazan: OwlHammer
Yorumlar: 10
Okunma: 5,874
Son yorum: mangolupasta
18-03-2016, Saat: 15:29

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..