Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Duyuru] Soulstone Ovası
#1
Star 
bs_silverfrost_soulstone_bg.jpg
 
Soulstone Plains ( Soulstone Ovası )
Yeni gelen son seviye faction alanı başlıca Soulstone ve Moonstone ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

Silverfrost Dağları yeni bir muazzam karakütlesi ve yine aynı şekilde yeni alanlar, görevler, zindanlar, işbirliği gerektiren hedefler gibi etkileyici bir yeni içerik sunuyor. Soulstone Ovası, Cerulean Order ve Crimson Legion için faction savaşında savunma kabiliyetlerini sergileme ve önemli ödülleri kazanma imkanı getiriyor.
Soulstone Ovası, 45 seviye Misty Woods alanına benzer özelliklerde 50 seviye faction alanıdır. Her iki faction için de kendi birlikleri ile beraber harekat karargahları karşılıklı köşelerde yer almaktadır. Haritanın ortasında Soulstone bakımından zengin yataklara sahip, özütleri alınacak 2 adet büyük maden ocağı kuruludur. Bu kaynaklar için mevcut olan büyük talep, maden ve ovanın devamlı savaş alanı olmasını sağlıyor.

160314_BS_News_Soulstone_Plains_01.jpg

Savaş gün boyunca sürekli olarak aşama aşama devam eder. Maden harekatınıza başlamak için rakip faction'a ait ana NPC ( Cerulean Order için "Konta", Crimson Legion için "Suljun ) karakterini öldürmelisiniz. Hemen sonrasında ise, maden ocaklarını ele geçirmiş olacaksınız ve onları hem rakip faction oyuncularına karşı hem de dalga dalga zorlaşarak gelen düşmanlara karşı savunmanız gerekecek. Eğer bu maden harekatınızda savunmanız başarılı sonuçlanırsa ödülleri almak için son bir mücadelede daha sahne alacaksınız.

Soulstone Ovası'nda yer alan Soulstone ve Moonstone eşyaları, silahlarınızı ve takılarınızı geliştirmeniz için kullanılacak temel kaynaklardır. Rakip oyuncuları ve NPC'leri öldürerek prestij puanı elde edeceksiniz ve bu puanları takasla faction'larınıza bağışlayabilecek, savaş için buff'lar kazanabilecek ve Soulstone poşetleri elde edebileceksiniz. Ayrıca burada Soulstone, para, tecrübe ve Faction Bağış Puanı elde edebileceğiniz bir çok günlük görev yer almaktadır.

160314_BS_News_Soulstone_Plains_04.jpg   160314_BS_News_Soulstone_Plains_03.jpg

Soulstone Ovası'nın, Silverfrost Dağları eklentisi yayınlandığında ve 50 seviyeye ulaştığınızda artık maceranızda rutin bir parça olarak yer almasını isteyeceksiniz.
160314_BS_News_Soulstone_Plains_02.jpg
bnsmastersign.png
Lütfen farklı sitelerde paylaşacağınız konularımız için kaynak gösteriniz.
Blade&Soul Türkiye Fan Sitesi
#2
Muazzam s4.gif
Bir sebebim var yaşamak için!
Şuraya bir not düşelim:
Oyunu Oynamıyorum!

obUo1mo.gif
#3
Bekle bizi soulstone ovası! Crimsonlar geliyor!  dn.gif Misty'den artık ekmek çıkmıyor bize... gr.gif

factions_red_emblem.png
(Son Düzenleme: 23-03-2016, Saat: 03:07, Düzenleyen: awie.)
#4
(23-03-2016, Saat: 03:04)awie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bekle bizi soulstone ovası! Crimsonlar geliyor!  dn.gif Misty'den artık ekmek çıkmıyor bize... gr.gif

factions_red_emblem.png

Biz klanca yeteriz fl.gif
Bir sebebim var yaşamak için!
Şuraya bir not düşelim:
Oyunu Oynamıyorum!

obUo1mo.gif
#5
+1 Highland Gate'de oynayan mavi varsa. Soulstone ovasına hiç yaklaşmasın bile. Yoksa hoş geldin deriz s28.gif   fw.gif
#6
hao da crimsonlar misty de bile eziliyodu, burada artık patates oluruz.
#7
Bakıyorumda Crimsonlu arkadaşlar şimdiden heyecanlanmaya başlamış Smile  Bizde heyecanlıyız. Siz kristallerler ile taşları toplamak için çırpınırken sizi kesmenin keyfi apayrı olacak hihihiVar8gB.jpg

4raWZ7.png
     
 
  
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
#8
5 parti assas dağıtır o kızılları Big Grin

Bu arada konusu değil ama mavilerin üniformaları ne kadar çirkin ya daha güzel birşey getiremezler mi ??
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
#9
(23-03-2016, Saat: 10:56)ecem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.hao da crimsonlar misty de bile eziliyodu, burada artık patates oluruz.

Haoda cruleanı crulean yapan bizim clandı zaten . silverfrostta teror estirmeye devam Big Grin kırmızılara Allah sabır versın ne dıyım.
m5DnkY.gif
#10
Merak etmeyın orada ki bosslardan birbirinizi yemeye pek vaktiniz olmayacak.Özellikle o bölgeye alışana kadar adım başı bir bossa yakalanma ihtimaliniz yüksek.Kafanızı yerden kaldırtmazlar s22.gif
A52E9B.jpg


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..