Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardım] Soulshieldlar
arkadaşlar yeti soul shieldı toplamaya çalışıyorum 6manden ama en az 20 tane unseallamama rağmen hiç birini maks düşüremedim. maks statları 4 manden mi elde edebiliyorum yalnızca yoksa ben mi fazla şanssızım
4man'den soulshield düşmez. Biraz şanssızsın o kadar. Ben ilk girişimde birini max çıkarmıştım
Yeti nin max larını düşürcem diye uğraşma boşuna.Onun üzerine 3-4 tane daha set geldi nerdeyse.Yeti den statlarını toparlayacak seviyede olanları elde ettikten sonra Asura 6 man yapmaya çalış.Asura nın 5 setine halen ihtiyaç var.Talismanları Asura ya harcarsın.
A52E9B.jpg
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
asuraya şuanki soulshieldlarımla girmek konusunda emin değildim ondan yetiyi aldıktan sonra yaparım diye düşünmüştüm, farmladığım yetilerle  asura farmlayayım direk teşekkürler
(Son Düzenleme: 08-09-2016, Saat: 19:08, Düzenleyen: Ryouna.)
Yeti'nin bütün parçaları önemli değil. 3-5-6-7 önceliğin bu parçalar olsun; bunları aç, diğerlerini kır. Twisted setinden parça elde edebiliyorsan, o setin de 3-5-6-7 numaralı parçaları önemli. Statların 500 AP, % 115 Accuracy, % 50 Crit rate olunca Asura 6 yapıp, Asura 1-2-3-4-6-8 numaralı parçaları tamamlayabilirsin.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..