Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Soru] Soul Fighter Nasıl ?
Size göre soul fighter pvpde olsun pvede olsun nasıl bir class? Genelde arenada.
(Son Düzenleme: 16-11-2016, Saat: 03:57, Düzenleyen: lastr.)
Denedim pve de iş görüyor bence gayet güzel pvp de nasıl bilemem ama millet deli gibi oynuyor.Bizim türkler pek yaklaşmıyor soul fighter a belkide iyi bir rehber tadında tanıtım olmadıgından ama yabancı sitelerde soul fighterı övüyolar.
Bizde şöyle bi olay var  soul fighterı 1v1 de ezip geçince sınıfı hemen kötüleyenler oluyor .Bence güzel bi sınıf pvp hiç denemedim ama pve de kesinlikle iş görür.    Gerçekten kasıp oynıyan  bir arkadaş varsa forumda arena da ki deneyimlerini aktarırsa iyi olur.

Spoiler :
qpvQTILRCRrA4.gif
Bence açma party buff yok diye partiden atıyorlar yada almıyorlar.
Neden almasinlarki. 10 numara aliyolar.
b ende oyle duydum party almıyolar damagesi çok güçsüz felan
Ben şuan 740 ap soulfighter oynuyorum,daha hiç bir sorunla karşılaşmadım ( pt kicklenme veya useless tarzında),uzun büyük bir karakter tanıtımı yapamıycam,ama genel olarak % 75 kfm % 25 fm den oluşuyor desek yanlış olmaz,yani fm modda hiç oynamasanız bile karakter iş yapar,ama kfm modda oynamadığınız zaman fm modda hiçbirşey yapamazsınız,yani pve de fm moda geçeyim lmb,rmb spamlıyım derseniz hayal kırıklığına uğrarsınız,ben pvede orta halli bir sınıf,pvpde üst sıralarda bir sınıf olarak tanımlıyorum,pvpsi oynarsan çok güçlü ve eğlenceli,pve side diğer classlar gibi RMB+F spamlıyorsun,full bloom stacklediğin zaman V deki frost storm skilini kullanıyorsun,6 saniyede birde breeze kick için 2 ye basıyorsun bundan ibaret,arada birde Fm moda geçip V ( whirlwind + rmb spamlıyorsun) : p  heali zaten ( özellikle soul badge ile birlikte ) takıma bayağı bir yarar sağlıyor,bana sorarsan bir FM,Sin,Kfm olamaz Warlockun yanına bile yaklaşamaz pve açısından,yeni gelecek ultimate skili hakkında bir bilgim yok malesef nasıl bir + sağlar veya ileride nasıl değişiklikler alır bilemiyoruz,ama populasyon açısından düşük bir karakter,ben ilerde buff veya skill değişikliği konusunda ümitliyim,dediğim gibi elemental stance fm mod oynamadan bile sırf kfm modda karakteri oynayabilirsin,pve ağırlık vereceksen,farklı sınıflar düşünmeni öneririm,he sf oynaması zevkli bir karakter ama eşit şartlarda diğer classlara göre geri kalabiliyor,destroyer,bd gibi karakterlerden önde geliyor,yalnız bm,sum,sf hemen hemen eşit sınırlarda karakterler,sonuç olarak pvede orta halli,pvp de güçlü bir sınıf,tabi korede falan pvedede üst sıralarda geliyor diye duymuştum,bu birazda pc sistemine,pingine göre değişebilir,başka sorularınız olursa yine cevapların sf ile ilgili
(22-11-2016, Saat: 17:29)mangolupasta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ben şuan 740 ap soulfighter oynuyorum,daha hiç bir sorunla karşılaşmadım ( pt kicklenme veya useless tarzında),uzun büyük bir karakter tanıtımı yapamıycam,ama genel olarak % 75 kfm % 25 fm den oluşuyor desek yanlış olmaz,yani fm modda hiç oynamasanız bile karakter iş yapar,ama kfm modda oynamadığınız zaman fm modda hiçbirşey yapamazsınız,yani pve de fm moda geçeyim lmb,rmb spamlıyım derseniz hayal kırıklığına uğrarsınız,ben pvede orta halli bir sınıf,pvpde üst sıralarda bir sınıf olarak tanımlıyorum,pvpsi oynarsan çok güçlü ve eğlenceli,pve side diğer classlar gibi RMB+F spamlıyorsun,full bloom stacklediğin zaman V deki frost storm skilini kullanıyorsun,6 saniyede birde breeze kick için 2 ye basıyorsun bundan ibaret,arada birde Fm moda geçip V ( whirlwind + rmb spamlıyorsun) : p  heali zaten ( özellikle soul badge ile birlikte ) takıma bayağı bir yarar sağlıyor,bana sorarsan bir FM,Sin,Kfm olamaz Warlockun yanına bile yaklaşamaz pve açısından,yeni gelecek ultimate skili hakkında bir bilgim yok malesef nasıl bir + sağlar veya ileride nasıl değişiklikler alır bilemiyoruz,ama populasyon açısından düşük bir karakter,ben ilerde buff veya skill değişikliği konusunda ümitliyim,dediğim gibi elemental stance fm mod oynamadan bile sırf kfm modda karakteri oynayabilirsin,pve ağırlık vereceksen,farklı sınıflar düşünmeni öneririm,he sf oynaması zevkli bir karakter ama eşit şartlarda diğer classlara göre geri kalabiliyor,destroyer,bd gibi karakterlerden önde geliyor,yalnız bm,sum,sf hemen hemen eşit sınırlarda karakterler,sonuç olarak pvede orta halli,pvp de güçlü bir sınıf,tabi korede falan pvedede üst sıralarda geliyor diye duymuştum,bu birazda pc sistemine,pingine göre değişebilir,başka sorularınız olursa yine cevapların sf ile ilgili
Üstat Benim Bir Sorum Var Legandery weapon olarak ne kullanıyorsun Seraph Mı? Balefull Mü?
Hangisi SF de Daha İyi İş Yapar.
Live Your Life, And Get On The Floor
pvp de yok pve de ıyı kısaca oyunun tadını almak ıcın ıkısındede ıyı olması lazım bakıyorumda warlock cıdden pvp de haksız cok ustuncar ne olursa olsun warlock yıyor karsına oynamasını bılmeyen bır warlok gelse bıle anca canı yarıya ındırıyorsun olmuyor neyse aklın varsa warlock ac

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star SOUL FİGHTER İçin bir build lazımm!!!!
Yazan: mehmet208
Yorumlar: 0
Okunma: 497
Son yorum: mehmet208
23-04-2017, Saat: 13:54
  Yardım Soul Fighter Skill Combo
Yazan: Saturn1410
Yorumlar: 2
Okunma: 1,602
Son yorum: conqueror45
15-04-2017, Saat: 23:04
  Soul Fighter
Yazan: Xsileah
Yorumlar: 16
Okunma: 4,705
Son yorum: Saturn1410
08-08-2016, Saat: 03:54

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..