Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.7/5 - 10 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah Upgrade Sistemi
Betaya sayılı günler kala resmi sitenin bilgilendirme hızı insanı sevindirecek düzeyde. Gün geçmiyor ki yeni bir bilgilendirme duyurusu yapılmasın. Ben tüm konuları çevirmeye çalıştıkça, bana inat yeni 2-3 konu ekliyorlar.  üüüüü Şimdiki konumuz genel hatlarıyla silah ve item güçlendirmeleri üzerine. Keyifli okumalar.

SİZİNLE BİRLİKTE GÜÇLENEN BİR SİLAH!

Seçtiğiniz yol ne olursa olsun, bu yolculukta en büyük destekçiniz silahınız olacaktır. Öyle ki, dövüş sanatlarına başladığınız andan oyun içindeki son anınıza kadar sürekli olarak sizinledir. Yolculuğunuzun başlangıç sürecinde güçlü, oldukça güçlü bir silahla, yani silahınız ''Hongmoon Silahı'' ile karşılaşacaksınız. Bu silah sizin yolculuğunuz boyunca kendinizle birlikle güçlendireceğiniz sadık yoldaşınız olacak. Onu yanınızdan ayırmayın, satmak, atmak gibi hatalarda bulunmayın!

Yendiğiniz rakipler bazen silahlarını düşürürler. Bazen de değerli kristaller ele geçirirsiniz. Bunları sadık yoldaşınız olan silahınızı güçlendirmek için kurban etmelisiniz. Kurban edilen silahların gücü silahınızla birleşir ve onu seviye ve güç bakımından daha kudretli kılar!

Silahınız, seviye 5'e her ulaştığında artık normal silahların kurban edilmesi yeterli gelmez. İleri seviyelere geçebilmek için daha nadir bir silah ve özel materyallere ihtiyaç duyar. Bu materyaller kullanıldığında, seviye 5 kilidi açılır ve yeniden diğer silahları kabul eder hale gelir.

Seviye 10'a kadar güçlendirdiğiniz silahınız artık yeni bir silaha dönüşüme hazırdır. Lakin, bu dönüşüm için de yine özel materyaller ve güçlendirilmiş ikinci bir silah gerekir.Birleştirme işlemi tamamlandığında silahınızın şekli ve adı değişecek ancak seviyesi 1'e inecektir. Yeniden 10. seviyeye geldiğinde ise eskisinden çok daha kudretli olacak!

Birleştirme için gereken özel materyaller genelde mesleklerle üretilebildiği gibi, tekrar eden günlük görevlerle de elde edilebilir. Gerekli nadir silahlar ise oldukça güçlü rakiplerden düşmektedir. Bu sistemin aynısı takılarınız için de mevcuttur. Onların güç açlığını diğer takılarla besleyip çok daha güçlü eşyalar elde edebilirsiniz!

Söylenceye göre Hongmoon silahının kudretine karşı durabilecek efsanevi bazı silahlar vardır. Bu efsanevi silahlara ulaşmak ise oldukça uzun bir yolculuktur. Unutmayın ki bir dövüş ustasının savaşta en güvenilir yoldaşı silahıdır. En iyi olmak için en iyiye sahip olmalısınız çünkü silahın gücü ustanın gücüdür! 

Kaynak; Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(Son Düzenleme: 15-10-2015, Saat: 18:09, Düzenleyen: Zatara.)
Legum servi sumus ut liberi esse possimus.Gkkz2Z.jpg
Arkadaşlar bu silahı nasıl repair yapabilirim demirci gibi birşey var ona gidiyorum f ye basık kutucuğu siyah beyaz olmuş basılmıyor
(15-03-2016, Saat: 16:05)JAGUAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Arkadaşlar bu silahı nasıl repair yapabilirim demirci gibi birşey var ona gidiyorum f ye basık kutucuğu siyah beyaz olmuş basılmıyor

Repair etmek için gerekli eşya envanterinde yok.

Depona koymuşsundur belki bir bak.

Çekice benziyo

Durabilit yazan kısmın sağ tarafındaki eşya işte
(Son Düzenleme: 15-03-2016, Saat: 16:15, Düzenleyen: 3455.)
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
teşekkür ederim ben şu depocuyu ariyim bakalım bulabilecek miyim Smile
(15-03-2016, Saat: 16:17)JAGUAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.teşekkür ederim ben şu depocuyu ariyim bakalım bulabilecek miyim Smile

Resimdeki yerden çık sola dön yokuşu çık hemen solda Big Grin
Bu mu acaba ? Bu boş Sad
(15-03-2016, Saat: 16:27)JAGUAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bu mu acaba ? Bu boş Sad

Muhtemelen atmışsın.

Aslında cevabı vermişler ama yinede söyleyim.

Market place a gir  ( F5 )

Repair Tool yaz

1 tane en ucuz olanı al onunla yaparsın

Bundan sonrada atmazsın Smile

Alacak paran yoksa resimdeki eşya ile aynı silahı al onunla biraz görev yap ilerde vericek o zaman eski güçlendirdiğini tamir edebilirsin.

Eşyayı satan npc depocunun sol karşısında tabelanın solundaki.
(Son Düzenleme: 15-03-2016, Saat: 16:45, Düzenleyen: 3455.)
f5 e basınca That function is not avaible to charecters level 15 or bellow diyor ben 15 levelim
(15-03-2016, Saat: 16:51)JAGUAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.f5 e basınca That function is not avaible to charecters level 15 or bellow diyor ben 15 levelim

O kadar detayını hatırlamıyorum resımlı anlattıgım sekılde yap o zaman

Zaten marketı açsanda o eşyayı alacak paran yok
Sağolasın ne güzel ilerliyorduk morelim bozuldu şimdi o kadarda emek vermiştim .Yeniden kasamam şimdi Size iyi oyunlar

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rehber [EU/NA] Weapon (Silah) Upgrade
Yazan: Nomu
Yorumlar: 214
Okunma: 96,903
Son yorum: Nomu
31-07-2017, Saat: 23:38
  Soru Upgrade değişmiş kafam karışık arkadaş lazım
Yazan: ActionShirio
Yorumlar: 0
Okunma: 108
Son yorum: ActionShirio
24-07-2017, Saat: 21:27
  Soru Silah Upgrade
Yazan: Selman Toptaş
Yorumlar: 3
Okunma: 244
Son yorum: Sombra
29-06-2017, Saat: 20:51
Question Rehber Sevgililer Günü Etkinliği ve Yeni Silah Geliştirme Sistemi
Yazan: IronicaS
Yorumlar: 5
Okunma: 1,614
Son yorum: Doğan Karga
22-06-2017, Saat: 16:53
  Yetenek Ağacı Sistemi
Yazan: Zatara
Yorumlar: 19
Okunma: 24,175
Son yorum: Lord Harlock
31-05-2017, Saat: 18:38

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..