Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Soru] Silah Upgrade
Arkdaşlar hayırlı günler oyuna başlayalı 1 hafta felan oldu benim sorunum silah geliştirme.
Ben bu sistemi bi türlü çözemedim youtubeden olsun bu forumdan olsun araştırdım ama anlayamadım.
Uzun süredir foruma konu açmak istedim ama belki çözerim dedim ama olmadı şimdi sizin bilginize dayanarak soruyorum bu silah geliştirmeyi bana anlatabilicek biri varmı şimdiden teşekkürler. Ds
44-47 level arası bir tane sarı görevden sana ivorymoon silahı vericek o silahı upgrade yapıcaksınız.
hocam o zman bi sorum daha olucak bu bazı kilitli silahları felan salvage yapabiliyoruz içinden bişey çıkıyodu ismini hatırlamıyorum onlar ne işe yarar peki ?
(29-06-2017, Saat: 20:37)Selman Toptaş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.hocam o zman bi sorum daha olucak bu bazı kilitli silahları felan salvage yapabiliyoruz içinden bişey çıkıyodu ismini hatırlamıyorum onlar ne işe yarar peki ?

Salvage sonucu elde ettiğiniz dustları Bo-Pae parçalarını birleştirip stat/etkinlik artırmak için kullanıyorsunuz.
¡Volvamos a La Medianoche!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Question Rehber Sevgililer Günü Etkinliği ve Yeni Silah Geliştirme Sistemi
Yazan: IronicaS
Yorumlar: 7
Okunma: 1,961
Son yorum: ZitaCan
08-10-2017, Saat: 15:30
  Soru Upgrade değişmiş kafam karışık arkadaş lazım
Yazan: ActionShirio
Yorumlar: 3
Okunma: 263
Son yorum: ralf98
06-10-2017, Saat: 22:08
  Rehber [EU/NA] Weapon (Silah) Upgrade
Yazan: Nomu
Yorumlar: 216
Okunma: 101,583
Son yorum: Nomu
14-09-2017, Saat: 17:27
  Silah Upgrade Sistemi
Yazan: Zatara
Yorumlar: 35
Okunma: 24,516
Son yorum: Abdulvehap Özçelik
28-06-2017, Saat: 18:28
  Rehber [EU/NA] Earring (Küpe) Upgrade
Yazan: Nomu
Yorumlar: 28
Okunma: 17,963
Son yorum: Arriveder Ci
27-05-2017, Saat: 04:57

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..