Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah geliştirme ile ilgili
Star 
Arkadaşlar merhaba.
Yaklaşık 2 haftadır oyunu oynuyorum. 20Lv FM ve 22Lv Dest. kastım ve denemek içinde 22Lv summoner kasmıştım. Sormak istediğim şu silah upgrade görevini bir türlü yapamadım. Forumda Silah upgrade konusuna baktım ama bu anlatılan sistem kalkmış. Görevlerden de  pempe olan silah da gelmedi her 3 chara. Bu nasıl bir olay? Bilgi verirseniz sevinirim
Silverfrost'a geçene kadar geliştirilebilen bir silahın olmayacak, görevlerde bir tane vermeyecek.

Geliştirebileceğin bir silahın yokken görevlerin sana silahını geliştirmeni söylemesinin nedeni görevlerin elden geçmemiş olması. Blade and Soulmate etkinliğinden dolayı 2 karakter açıp 16 seviyeye kadar kastım ve deneyimlediklerim şöyle:

Training silahı ile Bamboo Village'da 1-2 görev yapıyorsunuz ve bir NPC size 2 tane pembe renkli element veriyor. O görevi geliştirebileceğiniz bir silahınız olana kadar yapamıyorsunuz, envanterdeki ilk buton sürekli beyaz beyaz yanıp sönüyor.

Stalker silahını boss'tan düşürüyorsunuz, görev vermiyor. Stalker'dan sonrakileri alacak kadar sarı görev yapmadım, sonrasını bilmiyorum.

Eskiden bir eşyanın mührünü ya da bir kutunun kilidini açarken herhangi bir kısıtlama yoktu. Şimdi ise eşyanın/kutunun seviyesi karakterin seviyesinden yüksek ise eşyanın mührünü/kutunun kilidini açamıyorsunuz. Umarım gözden kaçırdıkları ve ileride düzeltecekleri bir hatadır bu. (5 seviyeyken koşarak Golden Deva'nın çarkına geldim, kutuyu çıkardım ama kutunun seviyesi 29 olduğu için kutuyu açtırmadı oyun. 5 seviyeyken 16 seviye olan mavi takıların da mühürlerini açamadım.)

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forgotten Brightstone Axe ( Destroyer silah )
Yazan: fuulee25
Yorumlar: 2
Okunma: 492
Son yorum: Emre Kanbir
07-09-2016, Saat: 16:36

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..