Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.67/5 - 9 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serpent Calling Bell görevi
Öncelikle İyi Forumlar

Sorunum şöyle;

Serpent Calling Bell diye bir quest var ve bu questi bitirdim gösteriyor itemin kendisi bende deil.
Mor bir imleç var (Yıldız şeklinde) normalde j ye basıp yerini göstertiyordum ama yaklaşık 45 dakikadır arıyorum bulamadım.
acaba diyorum itemi düşürüp yanlışlıkla satmamlamı alakalı.(oyundan çıkıp girdim) item npcden kayboldu bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim :)
Hayırlı Forumlar
(Son Düzenleme: 28-04-2017, Saat: 12:31, Düzenleyen: hidden41.)
Aynı şeyle bende karşı karşıyayım daha onceden ıkı kere duşurup satmamdan dolayı yıldız şeklinde gozukuyor ama harıtada yerı yok cinderlands daki haritalardan dusurebılır yada 20 silver a marketten alabılırsın /// bu arada npc ye sattıysa uzuldum =(
Cinderlandsde herhangi bir mobdan bulabilirsin. Zor cıkıyor merry potter olayında olan arkadaşın varsa yardımda isteyebilirsin. Mağazada 10-15 silver arası bulabilirsin
Serpent Calling Bell  metaryelini bulunca haritada size nere gitmeniz gerektiğini gösterecek bu itemi merry potrers mesleği,pazardan veya random olarak  canavarlardanda düşebiliyor
Gorkyy - Görkem - Dragon Nest ? Bu 3 leme doğru mu acaba hocam ? Denk mi geldik .
markette 1 altından başlıyor  Gj Gj

┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃☪✽♀ŦƦε$εφ♀✽☪┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃┃

(27-04-2017, Saat: 19:08)Freseq11 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.markette 1 altından başlıyor  Gj Gj

Cidden 1 altınmış Big Grin
Herhalde artık kimse çölde mob kesmiyor ondan pahalandı. Çölde Powerlevel yaparsanız baya düşürürsünüz. 20-30 arasını powerlevel ile kasarken 3-4 tane düşürdüğüm oldu.
(Son Düzenleme: 28-04-2017, Saat: 12:34, Düzenleyen: hidden41.)

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu görevi nasıl alırım ?
Yazan: Oguzhan22
Yorumlar: 5
Okunma: 1,148
Son yorum: WalterHolk
17-06-2016, Saat: 12:07
  Yardım Invitation From Poharan Görevi
Yazan: Genetic79
Yorumlar: 4
Okunma: 1,928
Son yorum: Nomu
19-05-2016, Saat: 15:00
  faction görevi
Yazan: ejder35
Yorumlar: 1
Okunma: 1,173
Son yorum: StanicEnmy
25-02-2016, Saat: 07:41
  Not Quite Junghado(Mushin tower training görevi)
Yazan: burak1992
Yorumlar: 4
Okunma: 4,606
Son yorum: hidden41
14-02-2016, Saat: 07:53
  The Way of the Force master art 3 görevi
Yazan: ekinara35
Yorumlar: 8
Okunma: 1,732
Son yorum: hidden41
12-02-2016, Saat: 13:58

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..