Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Premium Satın Alma Hakkında!
Merhabalar.. 30 günlük premium almak istedim, işlemleri yaptım, hatta mailler geldi onaylandığına dair. Mesela:

This email confirms the completion of electronic fulfillment requirements for the following product(s). If the order was placed with a credit card, that credit card has now been charged.

Fakat ne param gitti ne premium geldi, ticket attım kaç kere ama cevap yok, ticket konusu açık halde, bu bi süreç mi beklemem mi gerekiyor, yoksa benim bankakartı mı kabul etmedi site? Garanti bank kullandım..
(Son Düzenleme: 14-09-2017, Saat: 21:27, Düzenleyen: lilliwiel.)
Sorun halloldu. Aynı şeyi yaşayan olursa diye açıklayım. Kart üzerindeki isimde TÜRKÇE karakterler olduğu için siparişe onay vermemişti ben de full ingilizce karakter yapmıştım, bu sefer de muhtemelen kartla uyumlu olmadığı için ödeme yapılmadı.

Bu sefer adresi tamamen ingilizce, kart üzerindeki ismi olduğu gibi Türkçe yaptım, yine onay vermedi ama 3 kere deneyince sonunda onayladı. Nasıl oldu bilmiyorum açıkcası, ısrarla tıkladım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sorun Bağış Ve 1 haftalık Premium
Yazan: KRAL
Yorumlar: 3
Okunma: 420
Son yorum: Meçhul Sürgün
14-06-2017, Saat: 05:46
  Soru Makina hakkında düşünceniz ?
Yazan: antalyax07
Yorumlar: 6
Okunma: 1,451
Son yorum: 3455
17-02-2016, Saat: 14:38
  BnS Hakkında Yapılan Bir Yorum
Yazan: Hydrogenx
Yorumlar: 17
Okunma: 8,190
Son yorum: Hydrogenx
24-06-2014, Saat: 21:23
  Blade&Soul Açılış Tarihi Hakkında ; Soru
Yazan: serhatarioglu
Yorumlar: 4
Okunma: 3,207
Son yorum: castlerock
25-05-2012, Saat: 16:59

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..