Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.11/5 - 9 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oyun Hikayesi, Ana Konu
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. konusu da tamamlandı.(Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.) Son 2 başlıktan sonra oyun hikayesi temel hatlarıyla ortaya çıkmış oluyor. Kalan kısımları da oyuncuların elinde. Ama buraya kadar olan hikayenin de oyundan çok fazla ipucu barındırdığını belirtmek isterim. Olumlu yorumlarda bulunan arkadaşlara tekrardan teşekkür ederim. İyi forumlar.
Legum servi sumus ut liberi esse possimus.Gkkz2Z.jpg
Uyari : zerre gram yalakalik amacim yok.
 Dostum , kaptan sen , sen var ya sen Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.   Fv 
Hikayeleri derlemek ve cevirilerini yapmak bir yana ( ki burasi hard-core emek isteyen kisim) kurgudaki harmanlama kabiliyetin fevkalade  Dk var mi FRP gecmisi , DM gecmisin ? Helal olsun. 
 not : Diyar'in bugunu kismini da bekliyoruz.
If not ME  , WHO?  If not NOW , WHEN ?  -Emma Watson
Dostum, ilgilenen pek yok diye aksatmıştım konuları, madem öyle yazayım o bölümü de  hmm

FRP geçmişim çok yok, bir ara DM olma hevesim vardı ama işe DM olarak başlayamazsın dediler...Ben okuma kısmını seviyorum. Dragon Lance, Forgotten Realms, Warcraft gibi serilerde okumadığım eser neredeyse yoktur.
Legum servi sumus ut liberi esse possimus.Gkkz2Z.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kılıç ve Ruh'un hikayesi
Yazan: Zatara
Yorumlar: 11
Okunma: 21,862
Son yorum: legolas394
23-01-2016, Saat: 17:30

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..