Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MXM ' Poharan and Jinsoyun
(29-04-2016, Saat: 11:07)3455 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Geç gelmemesi gayet yerinde bir karar olmuş zira oyun zaten MOBA ve bu tarz oyunları gecikmeli getirmeninde bir anlamı olmazdı. Smile

Bence oyunun bu kadar erken gelme sebebi NCSoft'un batıda departmanın olması. BnS'in ekibi WildStar ve BnS'ten sorumlu, bunu da o ekibin sorumluluğuna verirler.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Dün oyun açıldı arkadaşlar. Ben şahsen beğendim. Hem pve hemde pvp yapılabiliyor.Craft, level gibi mmorpg oyunlarındaki birçok özellik oyuna entegre edilmiş durumda.

Beni şaşırtan en büyük olay oyun Türkçe...

Lütfen farklı sitelerde paylaşacağınız konularımız için kaynak gösteriniz.
Blade&Soul Türkiye Fan Sitesi
Bende başladım oyun güzel  Türkçe olmasıda yarı bir tad vermiş
Humblebundle E3 den 1 dolara almıştım poharanı, denemek için Smile
bunda 5v5 de 5 kere oynayınca kostum falan veriliyordu galiba 5 kez oynadım birşey gelmedi sebebi ne olaiblir
(27-06-2017, Saat: 21:42)Laztom Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.bunda 5v5 de 5 kere oynayınca kostum falan veriliyordu galiba 5 kez oynadım birşey gelmedi sebebi ne olaiblir

8 temmuza kadar 5v5 arenada (pvp) 5 oyun kazanmalısın
ahahaha-honeywoks-sasuga.gif
mxm de 10 oyun attım 5 ini kazandım sanırım kostümü alabilirim demi 12 temmuzda verilecek felan yazıyor doğrumu acaba
(30-06-2017, Saat: 15:46)siyahinmatemi24 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.mxm de 10 oyun attım 5 ini kazandım sanırım kostümü alabilirim demi 12 temmuzda verilecek felan yazıyor doğrumu acaba

eğer 5v5 PvP girdiysen kazanabilirsin 12 Temmuz işini bilmiyorum o kadar okumadım Big Grin
ahahaha-honeywoks-sasuga.gif

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..