Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.75/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mushin tower Nasıl Giriliyor?
mushin tower'a giriş yapamıyorum ne istiyor acaba.. ?
Önce bir adamla konuşman gerekiyordu sanırım,moonwaterdeki Hogshead pasturedeki köylerden birinde tam hatırlayamadım ama oradan biriyle konuştuğun zaman,mushine girişin açılıyordu,haritadan mavi oklu npclerin üstüne bak yazması lazım
(Son Düzenleme: 16-03-2016, Saat: 16:46, Düzenleyen: mangolupasta.)
Moonwater da Chungsil adındaki npc ile görüşmem gerekiyor sanırım lakin npc boş, konuşamıyorum yani. Bu konu hakkında fikri olan varmı. Oyunu ilk rusya serverinde oynadığımda mushin tower ışınlanma olayı kendiliğinden açıktı ama eu da oynuyorum şuan başlayayım dedim tekrar, ışınlanma noktası kapalı. Bu konu hakkında yardım edebilecek varmı, araştırdım yok yani.

Edit : Tamamdır çözdüm arkadaşlar, ekranın sağında görevlerin olduğu bölümde tıklayıp almanız gereken bir görev varmış, onu alınca direk npc ile konuştum görevi verdim ve mushin tower açıldı.
(Son Düzenleme: 26-09-2016, Saat: 13:45, Düzenleyen: bilsoft.)
sa kardesım ya nasıl yaptın ekranın sagında öyle tıklancak bı görev yok bende
gençler direk tam anlamıyla söyleyebilecek biri varmı
hongshead görevlerini yap Smile
Bunun 1. katına nasıl baslanıyor peki 50. seviye oldum ancak kuleye nasıl baslanacagını bilmiyorum grup mu lazım belirli zamanı mı var neri Big Grin second flora gidiyorum bütün giriş yerleri mor yani kapalı gorunuyor anlamadım bi şi
Merhaba ben 8. katı 3 defa yaptım önce ortada bir mob vardı onu kestim sonra muhsinin yanındaki yere F le tıklayıp 2 def daha kestim ama bir tülü 9 kata geçemedim birine sordum bir kapı gösterdi ancak kapıdan giriş kapalı görünüyor sebebi ne olabilir 50lvl HM4 um
ARKADAŞLAR HERKEZE İYİ FORUMLAR MUSHİN TOWER IŞINLANMA SORUNUNU BENDE YAŞAMIŞTIM GEÇEN HAFTA ANCAK HEMEN ÇÖZDÜM YETERLİ SEVİYEDEYSENİZ SAĞ TARAFTAKİ GÖREV LİSTENİZDE NARYU BİLMEM NE DİYE TIKLAYIP OKUMALI DİYİM ARTIK ANLARSINIZ GÖREVE TIKLIYOSUNUZ O GÖREVİ YAPİYOSUNUZ SONRA CHAPTER GÖREVİNE GELEREK TRACK QUESTE TIKLADIGINIZDA TELEPORTUN AÇILDIĞINI YEŞİL OLDUGUNU GÖRECEKSİNİZDİR İYİ GÜNLER DİLERİM

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nasıl para kasabilirim?
Yazan: rolingbaba
Yorumlar: 10
Okunma: 2,118
Son yorum: Avaze
07-11-2016, Saat: 00:51
  Hikaye-Mushin Usta, /BOW
Yazan: CounterMeta
Yorumlar: 3
Okunma: 850
Son yorum: CounterMeta
11-10-2016, Saat: 21:19
  Soru Blackram Insigna nasıl bulacağım yardım lütfen
Yazan: yzaoli15
Yorumlar: 3
Okunma: 845
Son yorum: Yakoyamon
31-07-2016, Saat: 18:20
  Mushin 9-15 ve Asura
Yazan: serca625
Yorumlar: 6
Okunma: 1,778
Son yorum: FunnyC
28-04-2016, Saat: 14:01
  mushin tower kat 5
Yazan: ihsan3722
Yorumlar: 11
Okunma: 2,929
Son yorum: hidden41
06-03-2016, Saat: 13:29

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..