Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moonwater Tear
Arkadaşlar Tranformation stone craftı için 15 tane gerekli bu itemdan ama farmı çok zor. FM başıma o dört büyük expert dungeon'ları dönmem çok zor. Market fiyatı tanesi 60 gümüş ama gel gelelim açık arttırma da değeri goldu buluyor . 2 tane aldım şu ana kadar ona da 70 gümüş verdim açık arttırma da. Moonwater Transformation Stone craftlayıp, hem upgrade işlerini hallederim hemde markette satıp gold kasarrım dedim ama 15 kere girmeme rağmen 2 tear çıkarabildim. Böyle bir kısr döngüde kaldı oyun, ne yapabilirim. Başka altyernatif var mı?
Fiyatı tekrar yükseldi demek. Birkaç hafta önce tanesi 10-15 gümüş falandı. 50 seviye bir karakter ile 45'te 4 büyüğü farm'layabilirsin. İlla 50'deki mavileri yapman gerekmiyor. Zaten Moonwater Tear normalde Moonwater haritasındaki mavi zindanların drobu. Ama kimse 45 içeriğini farm'laymıyor diye (50 seviye geldiğinden dolayı gayet normal bir durum) piyasada bulması zorlaştığı için 50 seviye mavi zindanlara da eklendi.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Ben mmoneater tear farmlayacağım zaman
İkizler diye bildiğimiz. Brighstone Ruins zindanın da farmlıyorum.
Boss kutusundan düşen mavi silahlar da upgrade için kullanıldığı için iyi kazandırıyor.
Az önce tekrar baktım. En ucuz 65 gümüş ortlama 70 gümüşlerde geziyor. 1 hafta öncesinde 10-15 civarı iken nasıl oluyorda bu rakamlara çıkıyor, orasını hiç anlamış değilim. Sorun şu ki; daha 46 levelim. 45 lvl dungeonları tek başına dönmem imkansız şu an. Herifin biri az önce açık artırmada 1,5 gold basıp aldı, hayır neyin kafası bu anlamış değilim. Olmasa da olur birşey de değil, transformation stone craftlamam lazım, ama tear bulamıyorum. Son çare 30-40 gold kasıp bu tearları marketten almak gibi. İlgilendiğin için saol.
Tek başına dönemezsin. Konuyla ilgili değil ama 46 level olduysan tavsiyem hiç mavi görevlerle uğraşma. Yalnızca sarı görevlere odaklan. Artık level sınırı da istemeyecek o görevler senden. Sarı görevler yanılmıyorsam 50 hm2 ye taşıyacak seni biraz daha rahat edersin.
(21-09-2016, Saat: 12:22)MesKaLin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Ben mmoneater tear farmlayacağım zaman
İkizler diye bildiğimiz. Brighstone Ruins zindanın da farmlıyorum.
Boss kutusundan düşen mavi silahlar da upgrade için kullanıldığı için iyi kazandırıyor.

İkizlerdeki mavi silah Awakened Siren'ın kilidini açıyordu, artık gerekli değil ki :S Silahı geliştirmek için derken, silaha yem olarak basmayı mı kastediyorsun?

(21-09-2016, Saat: 12:37)mertriver1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Az önce tekrar baktım. En ucuz 65 gümüş ortlama 70 gümüşlerde geziyor. 1 hafta öncesinde 10-15 civarı iken nasıl oluyorda bu rakamlara çıkıyor, orasını hiç anlamış değilim.

Bir eşyanın fiyatı çok düşmüşse ya da çok yükselmişse ya gold-seller'lar fiyatı dalgalandırıp kar ediyordur ya etkinlik vardır ve o eşyanın drop rate'i değişmiştir ya da o eşya HM Store'a eklenmiş veya HM Store'dan kaldırılmıştır.

(21-09-2016, Saat: 13:13)MesKaLin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Sarı görevler yanılmıyorsam 50 hm2 ye taşıyacak seni biraz daha rahat edersin.

Bütün sarılar ile HM4 oluyorsun.
(Son Düzenleme: 21-09-2016, Saat: 13:16, Düzenleyen: hidden41.)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Moonwater refining stone hakkında
Yazan: blactaw
Yorumlar: 7
Okunma: 2,367
Son yorum: hidden41
23-02-2016, Saat: 02:29

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..