Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.19/5 - 67 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rehber] Meslek Sistemi
(15-08-2016, Saat: 17:54)Barryallen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.bir şey sorucam mesela transformation stone üretmek için gereken meslekleri seçtik ürettik charm'a ihtiyacımız oldu onları üretmek için stone ile ilgili mesleklerden çıkmamız lazım daha sonra tekrar taş lazım olduğunda kayıt olduğumzuda o guildde kaldığımız levelden mi devam ederiz sıfırlanır mı ?

Meslekten çıktığında "The guild contract has been canceled. Your reputation with the guild has been RESET." diye bir sesli uyarı duyuyorsun. Yani mesleğin tecrübe puanı ile seviyesi sıfırlanıyor ama meslekte açtığın her şey kalıyor. İleride mesleğe tekrar girdiğinde numuneleri tekrar toplamıyorsun ya da üretim kağıtlarını tekrar okumuyorsun.
(Son Düzenleme: 16-08-2016, Saat: 10:41, Düzenleyen: hidden41.)

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(16-08-2016, Saat: 04:23)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(15-08-2016, Saat: 17:54)Barryallen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.bir şey sorucam mesela transformation stone üretmek için gereken meslekleri seçtik ürettik charm'a ihtiyacımız oldu onları üretmek için stone ile ilgili mesleklerden çıkmamız lazım daha sonra tekrar taş lazım olduğunda kayıt olduğumzuda o guildde kaldığımız levelden mi devam ederiz sıfırlanır mı ?

Meslekten çıktığında "The guild contract has been canceled. Your reputation with the guild has been RESET." diye bir sesli uyarı duyuyorsun. Yani mesleğin tecrübe puanı ile seviyesi sıfırlanıyor ama meslekte açtığın her şey kalıyor. İleride mesleğe tekrar girdiğinde numuneleri tekrar toplamıyorsun ya da üretim kağıtlarını tekrar okumuyorsun.

Benim levelden ziyade merak ettiğim mesela transformation stone üretiyoruz ama ilk başta cinderlands ve moonwater açık onları üretmek için yeniden level mi beklicez ?
(Son Düzenleme: 16-08-2016, Saat: 10:41, Düzenleyen: hidden41.)
(16-08-2016, Saat: 10:01)Barryallen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Benim levelden ziyade merak ettiğim mesela transformation stone üretiyoruz ama ilk başta cinderlands ve moonwater açık onları üretmek için yeniden level mi beklicez ?

Bunu yazdıysan oyunu anlayarak oynamamışsın. Cinderlands TS için mesleğin seviye 2, Moonwater TS için mesleğin seviye 3 olması gerekli. Meslekten çıkınca seviye sıfırlandığına göre mesleğe tekrar girdiğinde seviye 1 olacaksın. Seviyen 1 olduğu için de CTS ile MTS üretemeyeceksin. Üretebilmek için tekrar mesleği kasman gerekecek.

Yazdığımı büyük ihtimalle yanlış anladın, daha basit anlatayım. Her şeyi açık seviye 4 Soul Wardens'tan ayrılıp, mesleğe tekrar katıldığında seviyen 1 oluyor ve kağıtla açman gereken üretimler için tekrar kağıt bulup okuman gerekmiyor. Sadece, mesleğe tekrar seviye atlatman gerekiyor.
(Son Düzenleme: 20-01-2017, Saat: 13:17, Düzenleyen: hidden41.)

(16-08-2016, Saat: 10:42)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(16-08-2016, Saat: 10:01)Barryallen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Benim levelden ziyade merak ettiğim mesela transformation stone üretiyoruz ama ilk başta cinderlands ve moonwater açık onları üretmek için yeniden level mi beklicez ?

Bunu yazdıysan oyunu anlayarak oynamamışsın. Cinderlands TS için mesleğin seviye 2, Moonwater TS için mesleğin seviye 3 olması gerekli. Meslekten çıkınca seviye sıfırlandığına göre mesleğe tekrar girdiğinde seviye 1 olacaksın. Seviyen 1 olduğu için de CTS ile MTS üretemeyeceksin. Üretebilmek için tekrar mesleği kasman gerekecek.

Yazdığımı büyük ihtimalle yanlış anladın, daha basit anlatayım. Her şeyi açık seviye 4 Soul Wardens'tan ayrılıp, mesleğe tekrar katıldığında seviyen 1 oluyor ve kağıtla açman gereken üretimler için tekrar kağıt bulup okuman gerekmiyor. Sadece, mesleğe tekrar seviye atlatman gerekiyor.

Anladım da emin olmak istedim teşekkürler.
(Son Düzenleme: 20-01-2017, Saat: 13:17, Düzenleyen: hidden41.)
tebrik ederim kardeşim ellerine sağlık çok güzel olmuş ayrıca harita konusunda daha aydınlatıcı olmak gerekirse benim de katkımın olmasını isterdim ven Blade ailesine herkeze katkılarından dolayı teşekkürler  böylelikle işimiz hep kolaylaşıyor  Ax

arkadaşlar ben yeni olduğumdan saçma sapan meslekler almışım 2 sini iptal ettim leave diyerekten çıkış yaptım ama örnek olarak çömlekçiye gidiyorum meslek edinmek için giriş yapabilmem için sağ altta mesleğe giriş yapmam için gereken sekmeler çıkmıyor ne yapmam gerekiyor oyundan çıktım tekrar girdim durum aynı Sad((

WSds0An.jpg

wqVUOL0.jpg
(17-03-2017, Saat: 11:23)blade_and_soul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Spoiler :
arkadaşlar ben yeni olduğumdan saçma sapan meslekler almışım 2 sini iptal ettim leave diyerekten çıkış yaptım ama örnek olarak çömlekçiye gidiyorum meslek edinmek için giriş yapabilmem için sağ altta mesleğe giriş yapmam için gereken sekmeler çıkmıyor ne yapmam gerekiyor oyundan çıktım tekrar girdim durum aynı Sad((

WSds0An.jpg

wqVUOL0.jpg

Oyunda 7 adet toplama 7 adet üretim mesleği vardır.Yani oyuncu dili ile 7 gathering 7 de crafting vardır.Bunlardan sen kendine 2 adet toplama 2 adet te üretim için meslek alabiliyorsun.Muhtemelen sildiğin meslekler toplama ile ilgiliydi çünkü çömlek dediğin meslek üretim olduğu için eğer üzerinde üretim ile ilgili 2 meslek varsa çömlek 3. olacağından sana çömlekçiliğe katılmak için bir seçenek sunmaz.Konunun başında ki meslek açıklamalarında da belirtilmiş.Biraz daha dikkatli baktığında anlayacaksın.
A52E9B.jpg

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rehber PVE ve PVP Legend Soulshield Elde Etme Sistemi
Yazan: cncsenol
Yorumlar: 15
Okunma: 3,096
Son yorum: septick
12-09-2017, Saat: 13:18
  Yetenek Ağacı Sistemi
Yazan: Zatara
Yorumlar: 21
Okunma: 25,022
Son yorum: Nomu
02-09-2017, Saat: 13:37
  Silah Upgrade Sistemi
Yazan: Zatara
Yorumlar: 35
Okunma: 23,983
Son yorum: Abdulvehap Özçelik
28-06-2017, Saat: 18:28
Question Rehber Sevgililer Günü Etkinliği ve Yeni Silah Geliştirme Sistemi
Yazan: IronicaS
Yorumlar: 5
Okunma: 1,811
Son yorum: Doğan Karga
22-06-2017, Saat: 16:53
  B&S Upgrade Sistemi
Yazan: hidden41
Yorumlar: 8
Okunma: 24,139
Son yorum: Freseq11
30-04-2017, Saat: 03:50

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..