Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.25/5 - 12 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhabalar
İsmim Burak.17 yaşındayım.Blade and Soul'u çok önceden biliyordum ilk defa oynamak Çin serverinde kısmet olmuştu,fakat lag sorunundan dolayı fazla oynayamadım.Rusya serverini de duyunca koşa koşa geldim.Daha oyuna yeni başladım pek bir şey bilmiyorum bakmayın Çin serverinde oynamış olduğuma.Herkesle şimdiden memnun oldum.İyi oyunlar iyi eğlenceler.Tecrübeli arkadaşların tavsiyelerine açığım özellikle blade master oynayan oynamış olanların.
(Son Düzenleme: 08-08-2015, Saat: 01:25, Düzenleyen: Yohaynes.)
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
dostum bende pek bilmiyorum ama düşe kalka 45 yaptım eğer yapabileceğim birşey olursa oyundaki nickim "Yizuri" veya buradan da yazabilirsin seve seve elimden geleni yaparım.
Hoşgeldin Burak. Forumdaki rehberler her türlü ihtiyacını karşılayabilecek kadar iyi. Yine de bi sorunun olursa chat bölümüne yazabilirsin. İyi oyunlar Smile
Teşekkürler,iyi oyunlar herkese.
Hoşgelin @"Yohaynes" 

İyi eğlenceler..

Lütfen farklı sitelerde paylaşacağınız konularımız için kaynak gösteriniz.
Blade&Soul Türkiye Fan Sitesi
Hoşgeldin Burak. Eğer bu forumla ilişkin devam ederse bilgilerinin günbegün katlanacağını sende göreceksin.(benim gibi Smile) İyi forumlar Hd
Blade master konusunda @Luki 'nin süper bi yazısı var bir göz at bence Gw
(10-08-2015, Saat: 18:28)Achilles Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Blade master konusunda @Luki 'nin süper bi yazısı var bir göz at bence Gw

Nerede o yazı ? Link verebilir misin ?
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. bundan bahsediyor galiba @Achilles arkadaşımız.
sucker_punch_samurai-t2.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhabalar..
Yazan: BatuTekin
Yorumlar: 1
Okunma: 415
Son yorum: SenSei
26-01-2017, Saat: 17:01
  Merhabalar
Yazan: SerkanTR
Yorumlar: 2
Okunma: 962
Son yorum: SerkanTR
21-04-2016, Saat: 03:13
  Merhabalar!
Yazan: tweenty122
Yorumlar: 4
Okunma: 1,347
Son yorum: 3455
17-02-2016, Saat: 14:40
  Merhabalar
Yazan: FatihC
Yorumlar: 2
Okunma: 958
Son yorum: FatihC
06-02-2016, Saat: 19:39
  Merhabalar
Yazan: Srdrtrlk
Yorumlar: 0
Okunma: 698
Son yorum: Srdrtrlk
31-01-2016, Saat: 05:19

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..