Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Soru] Lotus Outfit
Lotus diye bir outfit gördüm, nasıl elde edebilirim bilgisi olan var mı ?
(09-07-2017, Saat: 04:58)Shirohige Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Lotus diye bir outfit gördüm, nasıl elde edebilirim bilgisi olan var mı ?

F10 Hongmoon Store da satılıyor.
A52E9B.jpg
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
Yakıştı mı hiç bro ? Ben bilmiyor muyum F10 a basıp bakmasını ? Yok dediysek bulamadığımızdan dedik internette de araştırdım direk foruma gelip sormadım en son buradan kimse birşey demeyince BnS supporta sordum adamlar bununla bile ilgilendi :
"Unfortunately, upon further investigation we found out that the item is no longer available since last August 12, 2016. If you want to see this item in the future, you can post this as a suggestion on our forums."

Konuyu kapatabilirsiniz. Saygılar.
(Son Düzenleme: 09-07-2017, Saat: 17:04, Düzenleyen: Shirohige.)
(09-07-2017, Saat: 17:03)Shirohige Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Yakıştı mı hiç bro ? Ben bilmiyor muyum F10 a basıp bakmasını ? Yok dediysek bulamadığımızdan dedik internette de araştırdım direk foruma gelip sormadım en son buradan kimse birşey demeyince BnS supporta sordum adamlar bununla bile ilgilendi :
"Unfortunately, upon further investigation we found out that the item is no longer available since last August 12, 2016. If you want to see this item in the future, you can post this as a suggestion on our forums."

Konuyu kapatabilirsiniz. Saygılar.

Lotus kıyafetini ben şuanda satışta olan "Heart Of The Golden Lotus" kıyafet seti ile karıştırdım.Ondan öyle bir cevap verdim.Söylediğin kıyafet normalde Cinderlands haritasındaki bir NPC de vardı ancak kaldırılmış.Bnssupport un dediği gibi satıştan da kaldırıldı.Ama teselli olacaksa aynı kıyafetin siyah modeli "Obsidian Serpent" Cinderlands haritasında Yehara Mirage atlama noktasındaki günlük görevde şansına bosstan elde edilebiliyor.
A52E9B.jpg
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
Anladım . Aslında siyahını istiyordum bir kaç kere denedim o boss u kıyafet düşme şansı çok az galiba günlük görev olduğu için de sıkıldım bıraktım ama beyazı görünce beyazı daha çok hoşuma gitti. İleride satışa sunarlarsa ya da etkinlik falan gelirse kesinlikle almak istiyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..