Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Soru] Legion değiştirdim Faction Rank Nasıl Yükseltirim ?
Merhaba Arkadaşlar,
Oyuna ilk başladığıda mavi legiondaydım, fakat arkadaşlarımın isteği üzerine kırmızı legiona geçiş yaptım.
Sıkıntım şu, ilk faction görevi olan "A New Start" görevini yaptım, fakat bu görevden sonra ek bir faction görevi açılmadı.
Günlük görevli almak için faction rankımın yüksek olması lazım, yeni görev gelmediği için bu rankı yükseltemiyorum.

Ne yapmam lazım ?
Çölde günlük factions görevleri var bunları yaparak başlangıç rankından kurtulabilirsiniz.

Lütfen farklı sitelerde paylaşacağınız konularımız için kaynak gösteriniz.
Blade&Soul Türkiye Fan Sitesi
Zaten sıkıntıda burada başlıyor, çöldeki npcler bana görev vermiyor
Büyük ihtimal optionda düşük seviye görevler kapalı olduğu için görmüyorsun görevleri. Optionda game bölümünde interface var orda en yukardakı tiki işaretleyince açılır..
(22-11-2016, Saat: 11:04)OzcanKOBAK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Merhaba Arkadaşlar,
Oyuna ilk başladığıda mavi legiondaydım, fakat arkadaşlarımın isteği üzerine kırmızı legiona geçiş yaptım.
Sıkıntım şu, ilk faction görevi olan "A New Start" görevini yaptım, fakat bu görevden sonra ek bir faction görevi açılmadı.
Günlük görevli almak için faction rankımın yüksek olması lazım, yeni görev gelmediği için bu rankı yükseltemiyorum.

Ne yapmam lazım ?

çöldeki görevlere gelmeden önce viridian dakileri bitirmen lazım exp ranka yetmediyse ertesi gün tekrar aynı günlük görevleri yapman gerek.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rehber İtem Sözlüğü - Ne nedir? Nereden, nasıl elde edilir?
Yazan: hidden41
Yorumlar: 94
Okunma: 40,899
Son yorum: cagdask
02-06-2017, Saat: 16:12
  Rehber Steam üzerinden nasıl Blade and Soul Oynanır?
Yazan: IronicaS
Yorumlar: 0
Okunma: 438
Son yorum: IronicaS
27-01-2017, Saat: 21:46
  Rehber Hongmoon Yetenekleri nasıl açılır
Yazan: hidden41
Yorumlar: 53
Okunma: 23,963
Son yorum: Coskun Piren
07-10-2016, Saat: 23:14
Question Soru Rank ve HM Sistemi
Yazan: Ragnar Lothbrok
Yorumlar: 6
Okunma: 866
Son yorum: Ragnar Lothbrok
23-09-2016, Saat: 21:49
  Hp nasil arttirilir
Yazan: Anonamis98
Yorumlar: 1
Okunma: 679
Son yorum: Elesis
23-07-2016, Saat: 23:07

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..