Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lair drop
Bu gece aldığımız drop : P ilk kez gördüm bu kadar fazla venom dart,hiç bu şekilde çıkaran oldumu ?

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Ups düzelttim linki =)
(Son Düzenleme: 20-04-2016, Saat: 04:43, Düzenleyen: mangolupasta.)
resim ' i acamadım ama ınandım tamam
Dns ayarlarını değiştir. Bizim ülkeyi her yerden engellemişler herhalde Big Grin
Benim bildiğim kadarı ile 2-22 kombinasyonu ile max 24 tane düşüyor ama ben en fazla 2-20'ye denk geldim.
Gear
10 bir şey değil. Dahada fazla düşüyor evet. Tabi adam gibi oynaman lazım. Baya bir dönmen lazım. 50 seviye itemler için kasılması en zor malzeme bence Frozen Sting :/

Pintiliğimden para harcamadan kasmayı denedim. 95 tane falan oldu bankada duruyor. 190 olur mu? Zor :/ Çıkmaz ayın 35'ine anca 190 olur ://////////
5 ten 6 ya atlatman ıcınde 70 tane ıstıyor merak emet sen sımdıden 260 tane topla Big Grin
(20-04-2016, Saat: 11:03)awie Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.10 bir şey değil. Dahada fazla düşüyor evet. Tabi adam gibi oynaman lazım. Baya bir dönmen lazım. 50 seviye itemler için kasılması en zor malzeme bence Frozen Sting :/

Pintiliğimden para harcamadan kasmayı denedim. 95 tane falan oldu bankada duruyor. 190 olur mu? Zor :/ Çıkmaz ayın 35'ine anca 190 olur ://////////

190 bir şey değil ya Big Grin scorpio yapmak için 5-10 için toplam 380 tane lazım Big Grin Big Grin
Gear
24-2 Görmüştüm hatta droplarda meslek kağıdı da atmıştı Çok karlı bir gündü.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..