Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 7 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Yardım] Kung Fu Master İçin Tavsiye ?
Her zaman söylerim, burdada tekrarlayayım, bu oyunda pvp de belli bir sınırı aşamayan oyuncular pve'de de aynı şekilde belli bir yerde kalırlar. Pvp bu oyunda herşeyinizi etkiler, şu anda oyunda aşşağı yukarı her class iyi. Bazı classlarda çok ufakta olsa denge sorunu var, o yüzden bir fark yaratmak istiyorsanız mecburen insani sınırların ötesine geçmek gerekiyor bir yerde. Kendi yağımda kavrulurum diyenler için de olay tamamen farklı tabi. Sevdiğiniz benimseyebildiğiniz class'ı oynayın. Ben 2 yıldır BM oynuyorum, bazı classlar cazip gelsede hiçbirşekilde değiştiremiyorum benimseyemiyorum, ki benim class'ımda en tepede olmak için mükemmel derecede oynamak gerekiyor şuanki versiyonda. Uzun lafın kısası, güçlü gördüğünüz class a değilde sevdiğiniz class a yönelin, en mantıklısı budur

Imperial tournament Winner
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
BM/Luki/Max arena rating - 2400
Chinese Gangsters - Windrest
(11-11-2015, Saat: 04:37)Luki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Her zaman söylerim, burdada tekrarlayayım, bu oyunda pvp de belli bir sınırı aşamayan oyuncular pve'de de aynı şekilde belli bir yerde kalırlar. Pvp bu oyunda herşeyinizi etkiler, şu anda oyunda aşşağı yukarı her class iyi. Bazı classlarda çok ufakta olsa denge sorunu var, o yüzden bir fark yaratmak istiyorsanız mecburen insani sınırların ötesine geçmek gerekiyor bir yerde. Kendi yağımda kavrulurum diyenler için de olay tamamen farklı tabi. Sevdiğiniz benimseyebildiğiniz class'ı oynayın. Ben 2 yıldır BM oynuyorum, bazı classlar cazip gelsede hiçbirşekilde değiştiremiyorum benimseyemiyorum, ki benim class'ımda en tepede olmak için mükemmel derecede oynamak gerekiyor şuanki versiyonda. Uzun lafın kısası, güçlü gördüğünüz class a değilde sevdiğiniz class a yönelin, en mantıklısı budur

Salih'in hesap çalındı sanırım. Bi
A52E9B.jpg
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
Z V ve 4 Skilini iyi coverla.
Tab skilindeki stuna girince stunu bozma skilini karşına stun vericek şekilde geliştir ve arenada kesinlikle hemen kullanma.

3RF kombosunu öğren cidden basit ve doğrudan öldürücü.
Dediğim gibi yapıp Z V ve 4 Skilleriyle karşındakine stun verip 3rf kombosunu yaparsan %80'lik can tek seferde biter Smile
Kung fu master başlangıçta çok zordur. Tavsiyem bütün skilleri STUN veya DAZE modunda kullanman pvp için. Bol bol 1vs1 atmaya çalış. bnstree.com'dan faydalanmaya çalış. Skillerin üzerindeki açıklamaları translate etmeye çalış elinden geldiğince. Bir de çok önemlidir 1deki block skillini elinden geldikçe kullanmaya çalış, doğru zamanlamayla tabi. PVP buildi paylaşmak istiyorum aslında ben ama çok üşeniyorum hazırlamaya.
sıralamayı iyi yapman lağzm rakibe görede doğaçlama yaparsan kimse yatıramaz seni Wink Em

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  34 seviyeyim, PVE için hangi soulshield'ı kullanmalıyım?
Yazan: Dohand3
Yorumlar: 5
Okunma: 939
Son yorum: İbrahim Can Aşır
15-02-2017, Saat: 21:52
  Kfm 3rf için ideal ping
Yazan: bludger
Yorumlar: 7
Okunma: 1,446
Son yorum: keremgenc91
26-10-2016, Saat: 03:32
  Kung-Fu Master Sınıf Tanıtım Haftası
Yazan: Zatara
Yorumlar: 17
Okunma: 9,599
Son yorum: p4tr0n
30-09-2016, Saat: 10:24
  kung fu master defans
Yazan: fuulee25
Yorumlar: 2
Okunma: 979
Son yorum: fuulee25
11-08-2016, Saat: 20:06
  Soru Kung fu Master kombo
Yazan: Valyria
Yorumlar: 8
Okunma: 1,558
Son yorum: fuulee25
10-08-2016, Saat: 23:01

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..