Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kore server giriş
Sad 
Arkadaşlar Korede oyuna giriş yapamıyorum play'a basıyorum bir tane hata veriyor ama çözemedim korece bilmediğim için. Bildiğim kadarıyla kimlik doğrulama istiyor ama yapamıyorum baya sıkıntılı korede oynayan varmı arkadaşlar Yardım ede bilecek biri varmı ?
Kore serveri için onaylanmış bir oyun hesabın olması gerekmekte. Onaylayamıyorsun malesef fakat hesap satın alabilirsiniz.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Lütfen farklı sitelerde paylaşacağınız konularımız için kaynak gösteriniz.
Blade&Soul Türkiye Fan Sitesi
Siteyi anlamadım hocam bi yardım edermisin.

Stok yok nasıl yapcaz şimdi ya Sad

Başka site yokmu Sad
(Son Düzenleme: 04-06-2017, Saat: 15:41, Düzenleyen: Dadasbey.)
usta yardım edermisn 3 gündür deli gibi aradım bulamadım Sad
(04-06-2017, Saat: 19:46)Dadasbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.usta yardım edermisn 3 gündür deli gibi aradım bulamadım Sad

Verdiğim site harici başka bildiğim bir yer yada yöntem yok. Ayrıca korede çok yüksek ping olacak bunuda biliyorsunuz oynamaktan tad alamassınız

Ya oynayan nasıl oynuyor arkadaş bu ne saçma iş deli olcam..
Oynayanlar paralı pro vpn alıyorlar. Bizde EU gelmeden korede üstte verdiğim iste araclığı ile hesap alarak test ettik. Fakat VPN de olsa lag yüzünden komboları sürekli kaçırıyorsun. Buda çok büyük sıkıntı
(Son Düzenleme: 20-06-2017, Saat: 12:36, Düzenleyen: BnSMaster. Sebep: imla )

Çok saçma bir muhabbet ya, bende dün indirdim kore versiyonunu sırf gunner'ı denemek için ama bu soruna takıldım girmiyor oyuna bi türlü. Pff eu'ya gelmesini bekleyeceğiz mecbur, oda kim bilir ne zaman gelir herkes farklı şeyler söylüyor zaten.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..