Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kfm 3rf için ideal ping
3rf combosu için ideal ping kaçtır? 80pingim var kfm açmalımıyım yoksa diğer classlaramı yönelmeliyim?
(15-09-2016, Saat: 23:00)bludger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.3rf combosu için ideal ping kaçtır? 80pingim var kfm açmalımıyım yoksa diğer classlaramı yönelmeliyim?

Cok forum kulturu olan biri degilimdir gordum cevaplamak istedim kesinlikle acma bende o civarlar pingim genelde ama stabil olmuyo .eger 80 i kolay kolay gecmez diyorsan dene sansını ama belli olmuyo diyorsan kesinlikle kfm oynama. Combo yoksa zaten kfm tartısmasız en kotu secenek.
sağı solu belli olmuyor ama türkiyenin dandik internetine güvenerekte bi iş yapmak istemiyorum açıkcası o yüzden kfm den vazgeçtim. asas yada bmden bulucam yolumu sağol dostum yorumun için ^^
Bm öneririm. Ben oynadım. Pingle ilgili bir sıkıntı çekmezsin. Asas bilemicem Big Grin
Bir sebebim var yaşamak için!
Şuraya bir not düşelim:
Oyunu Oynamıyorum!

obUo1mo.gif
Arkadaşlar kolay gelsin, 80 ping diyosunuz da bende 80 ping olsa öpüp başıma koycam nasıl 80 ping alıyosunuz ?ben NA da açtım bitane 200 ping civarı var. NA mı yoksa EU da mısınz ? bi açıklarsanız sevnirim teşekkürler !!
NA: North America yani Kuzey Amerika
EU: Europe yani Avrupa

80 ms ping'i Amerika'da alamazlar, Avrupa'da alırlar. EU'ya geç.
gFktQix.jpg

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Teşekkürler
Merabalar Oyuna yeni başladım pinge nerden baka bilirim? Birde Bende Kung fu master açmak istiyodum :/ Denemelimiyim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Information KFM için animasyon iptali
Yazan: Belir Noyan
Yorumlar: 0
Okunma: 217
Son yorum: Belir Noyan
24-02-2018, Saat: 22:45
  Yardım Kung Fu Master İçin Tavsiye ?
Yazan: Nume
Yorumlar: 14
Okunma: 7,499
Son yorum: garmeni006
27-05-2017, Saat: 04:36
  34 seviyeyim, PVE için hangi soulshield'ı kullanmalıyım?
Yazan: Dohand3
Yorumlar: 5
Okunma: 1,500
Son yorum: İbrahim Can Aşır
15-02-2017, Saat: 21:52

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..