Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.93/5 - 15 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rehber] Karakterinizin Görünümü Profil Kayıt Etme / Geri Yükleme (Profil Appearance)
Merhaba arkadaşlar bu konuyu forumda detaylı bulamadım ve pek fazla yerde de olmadığı için hâlâ bilmeyenler olabilir.

Yeni karakter açtınız belki 1 saat görünüm için uğraştınız başka server'a geçtiniz eski karakterinizin görünümünü aynı şekilde yeni serverda açmak çok basit, bunun için kullandığınız karakterin profil (Appearance) kaydını almamız gerekiyor oyun içinden.

illaki sizin olması gerekmiyor başka bir arkadaşınızın karakter görünüm (Appearance) yedeğini alıp aynısını açabilirsiniz yada kullandığınız karakteri F10 marketten aldığınız değişim kartı ile değiştirebilirsiniz.

Oyun içinden F11 basıp photo gallary giriyoruz, açılan penceredeki en üst seçeneklerden Appearance bölümüne tıklıyoruz, alttaki seçeneklerden Save Appearance tıklayıp ikinci açılan pencereden karakterimizin resmi için uzaklık yakınlık ayarlayıp Save basıyoruz ve hepsi bu kadar karakterinizin görünüm profil kaydı (Appearance) bilgisayarınıza kayıt edildi.

Kayıt olan profil resminiz Resimlerim\ BnS\ CharacterCustomize klasörü içindedir ve blade and soul her server kaydı ekran alıntısı, resimler/ BNS klasöründe  kayıt olur RUS serverdaki profil kaydınız NA, EU, Taiwan, Çin, Kore içinde geçerlidir fakat orjinal serverlardan alınan profil kaydı Rus serverda eksiklerden dolayı ( saç,kuyruk vb...) hata verebilir Rus serverdan alınan kayıtlar diğer serverlarda sorunsuzdur.

Geri yüklenmek istenen profil kaydı (Appearance) aynı ırk olmalıdır.
Aynı zamanda bu klasörün içine arkadaşınızdan aldığınız profil kaydını (Appearance) buraya eklediğinizde yeni karakter açarken yine orada gözükecektir.
Yeni karakter açarkende profil kaydını (Appearance) tekrar yüklemek çok basit, karakterinizi seçtiniz düzenleme ekranına gelince ekranın altında ve ortasında Manage Appearance butonuna tıklayıp oradan hangi ırk profil resmi (Appearance) aldıysanız aynı ırk olmak zorunda Apple tıklayıp görünüm hazır hale geliyor.

Örnek olarak indirebileceğiniz bir kaç profil kayıtları.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Not : Her hangi birine profil kaydınızı yollarken, hızlı resim gibi vs. bu tarz sitelerde ve yoruma eklenen profil kayıtları bozulmaktadır direk dosya olarak gönderilmesi gerekir dosya.tc, yandex.disk vs... tarzında sitelerden direk link, skypeden yada mail olarak yollayınız.
(Son Düzenleme: 13-01-2016, Saat: 17:48, Düzenleyen: MaviDeniz.)
MaviDeniz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu konuyu forumda detaylı bulamadım ve pek fazla yerde de olmadığı
Verdiğin emeğine sonuna kadar saygı gösteriyorum ama forumu araştırmadan "Forumda bulamadım." demen bizleri üzüyor.

(Son Düzenleme: 30-12-2015, Saat: 19:17, Düzenleyen: hidden41.)

Yorumlarda ve verdiğin 1 tane linkdeki konuyu gördüm konudan önce pardon, fakat parça parça buldum tam konu başlığı ile ve aramalarda daha çabuk bulunması için,  karakter yaratma deyilde daha çok karakter görünüm yedeği ile tek bi konu altında daha açıklayıcı olmasını istedim Google a profil kayıtları yada bns profil appearance yazınca maalesef bu forumda öyle hemen konu göze batacak kadar çıkmadığı için açtım, konu için belki 1 yada 2 eksiğim olmuştur ama bence daha detaylı ve bilmeyen için yapabilecek kadar açıklamışımdır umarım ve bu profil kayıtlarını tek bi yerde toplamayı düşündüm, albümdeki kayıtları bi kaç yabancı forumlardan  toplayıp ekliyorum ara ara.
Preset olayını anlatan bir rehber yapılacaklar listemde var ama BnSMaster ile bir fikrimiz var, o fikrin hayata geçmesini bekliyorum.

Albüm Güncellendi...

XLXZZR.png

7MN13l.jpg      1MgZO5.jpg
(Son Düzenleme: 14-01-2016, Saat: 21:38, Düzenleyen: MaviDeniz.)
karakterimde bi sıkıntı var  avrupada oynuyorum oynarken böle anıden arada oluyor canavarlara vuruyorum böle benım golgem  cıkar gibi bişeler oluyor karakterın eli gölge şeklinde geliyor sonra duzeliyor
oyuna başladıktan sonra görünümü değiştirebilir miyiz
(Son Düzenleme: 03-09-2016, Saat: 01:32, Düzenleyen: CrownedClown.)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rehber PVE ve PVP Legend Soulshield Elde Etme Sistemi
Yazan: cncsenol
Yorumlar: 15
Okunma: 3,075
Son yorum: septick
12-09-2017, Saat: 13:18
  Rehber Oyun İçi Gif Formatında Profil Fotoğrafı Oluşturma
Yazan: CptSquall
Yorumlar: 4
Okunma: 2,929
Son yorum: CptSquall
12-04-2017, Saat: 20:55
Question Rehber Yükleme Ekranını Hızlandırma!
Yazan: IronicaS
Yorumlar: 4
Okunma: 1,197
Son yorum: IronicaS
29-01-2017, Saat: 12:46

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..