Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hongmoon Level Nedir ?
Sol alt tarafta ejderhanın ortasındaki rakama fare imlecini getirirsen görürsün xp puanını.
(21-05-2016, Saat: 00:14)aRDiZzZzzZzzZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.fare şu uzerinde harfler sayılar  olan mıydı ?  45 lvlde hm 1 adam gördüm yani normal exp barından nasıl ayırt edicem o fareyi nereye götürcem diye sorsam daha iyi anlarsın umarım  ?

Karakterinin şu anda sahip olduğu tecrübe (experience) puanını öğrenmek istemiyor musun? Ekranının altında bulunan mavi/yeşil çubuğun üzerine fare imlecini getireceksin. Fare imleci normalde görünür değil, ALT'a basılı tutmak gerek ya da çantanı aç. Çanta açıkken imleç aktif oluyor.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(21-05-2016, Saat: 01:57)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(21-05-2016, Saat: 00:14)aRDiZzZzzZzzZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.fare şu uzerinde harfler sayılar  olan mıydı ?  45 lvlde hm 1 adam gördüm yani normal exp barından nasıl ayırt edicem o fareyi nereye götürcem diye sorsam daha iyi anlarsın umarım  ?

Karakterinin şu anda sahip olduğu tecrübe (experience) puanını öğrenmek istemiyor musun? Ekranının altında bulunan mavi/yeşil çubuğun üzerine fare imlecini getireceksin. Fare imleci normalde görünür değil, ALT'a basılı tutmak gerek ya da çantanı aç. Çanta açıkken imleç aktif oluyor.

hongmoon level konusunda demiştim normal exp ve levelime bakmakta bi sıkıntı yaşamıyorum :S
(21-05-2016, Saat: 22:41)aRDiZzZzzZzzZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.hongmoon level konusunda demiştim normal exp ve levelime bakmakta bi sıkıntı yaşamıyorum :S

HM seviyesi normale göre daha fazla exp puanı gerektiren ve normal seviyeden daha fazla stat/skill puanı veren seviyeler. HM'lerin bunlar harici bir farkı yok.
(Son Düzenleme: 21-05-2016, Saat: 23:41, Düzenleyen: hidden41.)

(21-05-2016, Saat: 23:40)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(21-05-2016, Saat: 22:41)aRDiZzZzzZzzZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.hongmoon level konusunda demiştim normal exp ve levelime bakmakta bi sıkıntı yaşamıyorum :S

HM seviyesi normale göre daha fazla exp puanı gerektiren ve normal seviyeden daha fazla stat/skill puanı veren seviyeler. HM'lerin bunlar harici bir farkı yok.

bişey demiyorum sana ,
(22-05-2016, Saat: 00:34)aRDiZzZzzZzzZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.bişey demiyorum sana

HM seviyemi nasıl görürüm diye soruyorsun, ben de sana normal seviye ile HM arasında fark yok diyorum. Hala anlamıyorsun. Kendine bir şey söyleme bence. Karakterinin seviyesini göremeyen ilk Türk MMO oyuncusu olarak tarihe geçeceksin.

Daha kolay anlaman için: Normal seviyenin maksı 50, HM'lerin 10. Bu seviyelerin arasında fark yok. Toplamda seviye 60 oluyormuş gibi düşün. Karakterinin seviyesi de P tuşuna basınca açılan profil sayfasında yazıyor. HM de orada yazıyor, normali de. Exp puanını ise exp çubuğundan bakacaksın.

(22-05-2016, Saat: 01:25)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(22-05-2016, Saat: 00:34)aRDiZzZzzZzzZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.bişey demiyorum sana

HM seviyemi nasıl görürüm diye soruyorsun, ben de sana normal seviye ile HM arasında fark yok diyorum. Hala anlamıyorsun. Kendine bir şey söyleme bence. Karakterinin seviyesini göremeyen ilk Türk MMO oyuncusu olarak tarihe geçeceksin.

Daha kolay anlaman için: Normal seviyenin maksı 50, HM'lerin 10. Bu seviyelerin arasında fark yok. Toplamda seviye 60 oluyormuş gibi düşün. Karakterinin seviyesi de P tuşuna basınca açılan profil sayfasında yazıyor. HM de orada yazıyor, normali de. Exp puanını ise exp çubuğundan bakacaksın.

heh işte bundan bahsediyorum bana normal exp barından bahsediyorsun alta bas fareyi götür falan  derdimi anlatamıyorum dicem benim sordugumla alakasız cevaplar veriyorsun . p ye dikkatlı bakmamışım . cevap bu sagol
(22-05-2016, Saat: 01:53)aRDiZzZzzZzzZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.heh işte bundan bahsediyorum bana normal exp barından bahsediyorsun alta bas fareyi götür falan  derdimi anlatamıyorum dicem benim sordugumla alakasız cevaplar veriyorsun . p ye dikkatlı bakmamışım . cevap bu sagol

Yazdığın aynen bu idi:
(20-05-2016, Saat: 17:03)aRDiZzZzzZzzZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.bişey sorucam ben bu hm levelimi expimi nerden öğrenicem nerden bakıcam

"Exp'imi nereden öğreneceğim?" Cevap: Ekranın dibindeki exp barın. Exp miktarını görmen için de fare imlecini barın üzerine getirmen gerek. Bunu sordun, ben de bunu söyledim.

"HM levelimi nereden öğreneceğim?" Cevap: Ekranın dibinde soldaki sayı (ejder figürlü olan). Bunu zaten görüyorsundur diye cevaplamadım ama baktım durum vahim, P'den bakabilirsin yazdım.

Yani gayet "ANLATAMADIĞIN" halde gayet iyi "ANLADIM", alakasız şeyler de yazmadım.

bu hongmoon puanLarını nasıL eLde ediyoruz biLen biri yokmu ALLAH aşkına !! ..
(09-06-2017, Saat: 02:29)Arriveder Ci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

bu hongmoon puanLarını nasıL eLde ediyoruz biLen biri yokmu ALLAH aşkına !! ..

Hongmoon Level alarak elde ediyorsun.Her levelda 5 puan kazanırsın.
A52E9B.jpg

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hongmoon Axe
Yazan: xMrBoss
Yorumlar: 0
Okunma: 953
Son yorum: xMrBoss
22-01-2016, Saat: 22:05
  10 level görevi
Yazan: kadirada
Yorumlar: 3
Okunma: 2,003
Son yorum: Nume
06-10-2014, Saat: 12:06
  45 level silah ve bopae set YARDIM
Yazan: fuatX
Yorumlar: 5
Okunma: 7,142
Son yorum: hidden41
22-09-2014, Saat: 14:51

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..