Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hikaye-Mushin Usta, /BOW
Dikkat, Mushin ile tanismadiysaniz henuz , konu sizin icin spoiler icerebilir!

Sen git butun Moonwater Haritasini dolas , timsahindan  plog'una , saber frang'indan Insanina , butun kabilerler konus , kavga dovus, hepsi ile ayri ayri ugras ikna et , sonra en Guvendigimiz adam dedigimiz Dayuhan gelsin bizi sirtimizdan bicaklasin , o kadar emek cope gitsin. Daha ne oluyor arkadas demeye varmadan 4 buyuk ustadan Iksanun , oglu tarafindan( Jin Soyun'un dalavereleri ile) bicaklanarak olsun. Yok artik demeye calisirken Jin Soyun ablamiz gelsin - sanki ben o kadar farkli ins'ten cins'ten Chi'yi hic toplamamisim gibi - soyle bi kilic hareketi yapip bizi darma duman etsin.  (Hayir isin garibi Jin Soyun'u kurtaran da bizim 4 ustadan biriymis.) Bu sefer olduk galiba derken gozumuz yari acik bir de ne gorelim , Mushin - The Divine Fist! Tam boyle hayran hayran bakarken  , koskoca Mushin , icindeki kotulukle savasmayi birak , onu kucakla ve gercek guce kavus demesin mi ! Yahu sen gelmis gecmis en buyuk 4 muhafizdan birisin , yaksiyor mu hic boyle sozler? Ben yakistiramadim. 2 saati geciyor Yuce Mushin : 'Bow and Embrace True Power " diyor. oyun bi yandan ' /bow " komutunu yazmaya zorluyor beni. 2 saatten beri cikar yol ariyorum. Ustam beni bunun icin egitmedi. Bir kac kaynagi kurcaladim , CN versiyonu da KR versiyonu da boyle imis anladigim kadariyla( Team Bloodlust, ayip hocam , aydinlik ve karanlik arasinda nasil secim hakki tanimazsin oyuncuya ?) . Simdi ben bu Mushin' i selamlamasam oyuna devam etsem ne olur? ( Su an 46. seviyede. Moonwater Plains ' in butun Windstride noktalarini acmis bulunmaktayim) Silverfros map'ine gecebilirsem sanirim Hongmoon Clan'ini Usta'min izinde temsil etmeye devam edebilirim.   
 Zaman ayirip okudugunuz icin tesekkurler. Lutfen konu hakkinda fikirlerinizi cekinmeden ifade edin. Sadece soru uzerine degil herhangi bir nokta ile ilgili de yorum yapabilirsiniz , yapiniz 
(Son Düzenleme: 11-10-2016, Saat: 10:15, Düzenleyen: CounterMeta.)
If not ME  , WHO?  If not NOW , WHEN ?  -Emma Watson
Hikaye yi yorumlamana bayıldım. Gavurca özürlüyüm. Hikayeden birşey anlamıyorum desem yeridir. Sen yine de selamla Muhsin Tower de selamlamadın diye çok pis döver yoksa seni :-)
Hikayeyi ilerletmezsen Silverfrost'a gidemezsin, end-game zindanları açamazsın, kolay yoldan 50 HM3 olamazsın, havadan 40-50 gold'u kaçırırsın vb.

Hikayenin ilerisini sana spoiler içinde söyleyeyim:

Spoiler :
Karanlık tarafı seçiyorsun ama karanlık tarafın gücüyle de Jinsoyun'u yenemiyorsun. JSY seni yine tokatlıyor ve chi'ni bozuyor. Bozuk chi'ni düzeltmek için Eight Masters (8 usta / Not: Normalde 8 taneler ama birisi ölü, o yüzden 7 kişiler) chi'lerinin hepsini sana aktarıyor ve taş oluyorlar. Onlar chi'lerini sana aktardığında sendeki 4 Sacred Beast'in (Moonwater'daki 4 büyük hayvan liderler) chi'leri tek bir taneye birleşiyor, iyice güçleniyorsun yani ve tekrar Hongmoon Path'e geri dönüyorsun. İyi tarafta kalmayı istiyordun, sorunun çözüldü.

CN/KR'de böyleymiş dedin. CN'de bu olay olmadı ama BnS'in KR sürümünde eskiden Silverfrost hikayesi böyle değildi, iyi ya da kötü diye taraf seçebiliyordun. Aynı Cerulean ve Crimson gibi, iyi ve kötü taraf da birer faction'dı ve ve kostümlerini giydiğin zaman karşı taraf ile pvp atabiliyordun. Buna ek olarak da klanın bundan etkileniyordu. İyi tarafı seçmişsen kötü tarafa ait bir klana giremiyordun. Oyuncuları bölüyor sebebiyle BnS KR bu olayı kaldırdı.

İyi ya da kötü arasında hikaye sana seçim yaptırıyordu. Silverfrost'taki manastırda 2 tütsü mevcut, kırmızı ve mavi. Orada iyi ya da kötü olma kararı veriyordun. Kötü olursan hikaye ilerlemiyordu ama iyi olursan ilerliyordu diye hatırlıyorum, yanlış hatırlıyor olabilirim. İyiyi seçince kötüye dönemiyordun, kötüyü seçersen şişe ikonlu bir eşyayı alıp gerekli adımları yapınca iyiye geçiyordun ve HM seviyelerin sıfırlanıyordu.

Rusların açtığı özel sunucuda bu iyi kötü seçimi olan versiyon vardı. (50 seviyelik olan "Seasonal" dedikleri sunucuda vardı.)

Yukarıda yazdıklarımı aşağıdaki kaynaklardan öğrenmiştim, istersen onlara da bakabilirsin:
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

(11-10-2016, Saat: 13:30)MesKaLin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Hikaye yi yorumlamana bayıldım. Gavurca özürlüyüm. Hikayeden birşey anlamıyorum desem yeridir. Sen yine de selamla Muhsin Tower de selamlamadın diye çok pis döver yoksa seni :-)

Ilk yorum icin tesekkurler Smile Hikayer konusunda forumda PvE alaninda Zatara ' nin duzenledigi Turkce kaynaklar mevcut , bakmani tavsiye ederim. Muhsin mi beni dovecek? 

Sevgili Hidden41 , tam sana yakisir bir cevap olmus da , az musade etseydin de insanlar fikir belirtseler , tartissak , etraf biraz canlansaydi    
Saka bir yana , her zamanki gibi en ince ayrintiyi , hemi de kaynak gostererek aciklamissin    linkler ve bilgilendirme icin tesekkur ederim. 
  • Bu Dobok end-game'de taraf sectiginde verilen bir sey mi yoksa , EU versiyondaki Faction kiyafeti mi ? 
  • Oyuncu kitlesini bolmek?! Bence bolmeli zaten , farklilik, ikiden fazla secenek iyidir.
Not: ayiptir Sormasi BnS ' in kac farkli versiyonunu , ne kadar yildir oynuyorsun ? )

Madem durun hidden41' in belirttigi gibi , ben yavastan Mushin Usta'nin elini opmeye gideyim. HONG Usta , degil sana ihanet etmek , bu yol Hongmoon Clan'inin kurtulusu olan tek yol oldugu icin bunu yapmak zorundayim. Hakkini helal Usta 
If not ME  , WHO?  If not NOW , WHEN ?  -Emma Watson

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  mushin tower Nasıl Giriliyor?
Yazan: maviseytan
Yorumlar: 8
Okunma: 3,652
Son yorum: Volkan Büyüktanır
12-04-2017, Saat: 21:25
  Mushin 9-15 ve Asura
Yazan: serca625
Yorumlar: 6
Okunma: 1,780
Son yorum: FunnyC
28-04-2016, Saat: 14:01
  mushin tower kat 5
Yazan: ihsan3722
Yorumlar: 11
Okunma: 2,933
Son yorum: hidden41
06-03-2016, Saat: 13:29
  Mushin tower Blade master ?
Yazan: mangolupasta
Yorumlar: 7
Okunma: 2,348
Son yorum: hidden41
18-02-2016, Saat: 21:02
  Mushin Kulesi'nin Öyküsü
Yazan: Zatara
Yorumlar: 1
Okunma: 1,079
Son yorum: BnSMaster
03-02-2016, Saat: 21:57

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..