Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hiç kılıcımın olmaması ve bossları öldüremem help!
Başlık biraz saçma oldu ama başka bir şey bulamadım, 20 level blade masterım var
Konuya gelecek olursak bossları hiç bir şekilde öldüremiyorum, öldürmeye yaklaşamıyorum bile benim canım 1500 küsür onun ki 30 bin bir tane 9 binlik var ama o da bir saldırıda %50-60 götürüyo 2-3 tüp canla bile en fazla %40'a indirdim kılıç olarak eğitim kılıcı dışında 2 tane düştü bir tanesi hongmoon sword diğeri de sarı geliştirilemeyen zayıf bir kılıç ortalama 40-50 dolayın da vuruyorum hongmoon ile en iyi kılıç saldırısı ile max 147 gördüm hongmoon max ta ve şimdi hem bu kılıç hem de sarı zayıf kılıç kırıldı elimde bir tane sarı zayıf bir kılıç daha var kırılmak üzere bir de antrenman kılıcı ama tamir şeyi yok ve para olarak ta 6 gümüş 10 bronz var tıkandım kaldım yardımlarınızı bekliyorum
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Yukarıda linkini verdiğim bölümden silah upgrade sistemine bakabilirsin.Oyunda kullanacağın tek silahın bu olacak.Diğerleriyle vakit harcaman gerekmez.Eğer upgrade leri zamanı geldiğinde yaparak ilerlersen atak konusunda sıkıntı yaşamazsın.Ama şu var ki bahsettiğin boss ve yanındakiler muhtemelen 20 lvl elite zindanı.Orayı hiç bilmeyen biri olarak yapabilmen imkansız.Parti bularak girmen gerekiyor.

Oyun içinde türk clanları arayarak veya burdan server ve nickini yazarakta birilerinini sana oyun içinde yardım etmesini sağlayabilirsin.
A52E9B.jpg

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
(05-08-2016, Saat: 19:53)Nomu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Yukarıda linkini verdiğim bölümden silah upgrade sistemine bakabilirsin.Oyunda kullanacağın tek silahın bu olacak.Diğerleriyle vakit harcaman gerekmez.Eğer upgrade leri zamanı geldiğinde yaparak ilerlersen atak konusunda sıkıntı yaşamazsın.Ama şu var ki bahsettiğin boss ve yanındakiler muhtemelen 20 lvl elite zindanı.Orayı hiç bilmeyen biri olarak yapabilmen imkansız.Parti bularak girmen gerekiyor.

Oyun içinde türk clanları arayarak veya burdan server ve nickini yazarakta birilerinini sana oyun içinde yardım etmesini sağlayabilirsin.
Teşekkür ederim kılıcı alıcam zaten elimde bir sürü gereksiz malzeme var onlar ile yükseltebilirim ama zamanında yükseltme olayını anlamadım ben fırsat buldukça yükselttim zamanın ne önemi var ? Bir de oyun da kullacağım tek silah bu olacak derken başka silah satın alma düşürme şansım yok mu bütün oyunu aynı seviye silahla mı oynamak zorundayım ?
(Son Düzenleme: 05-08-2016, Saat: 20:19, Düzenleyen: Elesis.)
Silah konusunun linkini sana attım.Konuya bakacak olursan silahın hangi seviyelere geleceğini görebilirsin.Sadece onu kullanacaksın derken elinde ki haliyle kalacak anlamında söylemedim.Onu geliştirerek devam edeceksin anlamında söyledim.Bununla beraber kolye,küpe ve yüzük gibi takıları da aynı yolla geliştireceksin.Onların da konuları rehber bölkümünde mevcut.
A52E9B.jpg

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
(05-08-2016, Saat: 20:19)Nomu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Silah konusunun linkini sana attım.Konuya bakacak olursan silahın hangi seviyelere geleceğini görebilirsin.Sadece onu kullanacaksın derken elinde ki haliyle kalacak anlamında söylemedim.Onu geliştirerek devam edeceksin anlamında söyledim.Bununla beraber kolye,küpe ve yüzük gibi takıları da aynı yolla geliştireceksin.Onların da konuları rehber bölkümünde mevcut.
Cevapların için teşekkür ederim, peki daha güçlü kılıçları nasıl bulabilirim görev mi yoksa canavar keserek ya da bos öldürerek mi ?
ve birde türkler ile ya da başkaları iile arkadaş olup topluca boss'a saldırmak için daha doğrusu oyun içinde arkadaş bulabilmek için server ve nicki belli bir konuya mı profile mi yazmalıyım ? teşekkürler tekrar
(Son Düzenleme: 05-08-2016, Saat: 21:39, Düzenleyen: Elesis.)
@Barryallen alıntı yaparken yaptığın alıntının içine yazma yorumunu. Alta in öyle yaz Wink
Bir sebebim var yaşamak için!
Şuraya bir not düşelim:
Oyunu Oynamıyorum!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..