Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Duyuru] Gunslinger için hediyeler !!!
(13-09-2017, Saat: 12:41)TYuenua Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(13-09-2017, Saat: 10:58)wudorf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.butona bastığımda kayıt olduğuma dair olumlu yada olumsuz bir yazı çıkmadı sadece yeni klasın bilgileri olan bir ekran çıkıyor acaba süresi mi var 2 gün önce denemiştim

Ben de dün girmiştim almak için bende de gözükmedi süresi bitti sanırım Sad 

Normalde herhangi bir süre verilmemişti , en azından belirtilmemişti ama güncellemeye kadar olacağını tahmin ediyordum.Açıkcası bilgi olmadığından kesin birşey söyleyemiyorum.
A52E9B.jpg
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
(13-09-2017, Saat: 12:41)TYuenua Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(13-09-2017, Saat: 10:58)wudorf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.butona bastığımda kayıt olduğuma dair olumlu yada olumsuz bir yazı çıkmadı sadece yeni klasın bilgileri olan bir ekran çıkıyor acaba süresi mi var 2 gün önce denemiştim

Ben de dün girmiştim almak için bende de gözükmedi süresi bitti sanırım Sad bende kayıt yeri bile çıkmadı  Gf
Bende register now tuşu yok nasıl olacak bu
A6
(14-09-2017, Saat: 14:17)Mathilda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Bende register now tuşu yok nasıl olacak bu

Güncellemeye birkaç gün kala bu etkinliği bitirdiler.Artık kayıt yapamazsınız.
A52E9B.jpg
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
ben aldım hediyelerimi Smile
yaa üzdü bende 13ünü bekliyodum almak için xD baya üzdü neyse hayırlısı

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duyuru Rise Of The Gunslinger Güncelleme Notları
Yazan: Nomu
Yorumlar: 3
Okunma: 538
Son yorum: sweet76
13-09-2017, Saat: 17:19
  Duyuru 13 Eylül Gunslinger Sistem Değişiklikleri
Yorumlar: 4
Okunma: 472
Son yorum: BatuhanMurat
11-09-2017, Saat: 16:24
  Duyuru Rise Of The Gunslinger !!!
Yorumlar: 4
Okunma: 413
Son yorum: ChariSmA
04-09-2017, Saat: 02:38
  Hongmoon Store'a oyuncuların tercihi kostümler, limitli süre için geri getirilecek
Yazan: hidden41
Yorumlar: 5
Okunma: 1,228
Son yorum: hidden41
29-06-2016, Saat: 14:10
  Duyuru Rising Waters güncellemesi için güncelleme notları (Patch Notes)
Yazan: hidden41
Yorumlar: 14
Okunma: 4,062
Son yorum: julinan
12-02-2016, Saat: 19:07

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..