Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 2.67/5 - 9 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Rehber] Günlük Görev - Gold Getirileri
(25-03-2016, Saat: 09:26)arizmend Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Resimler ölmüş hocam yenilerseniz sevinirim teşekkürler Smile

Görsellerde sorun yok, imgur'a erişemediğin için göremiyorsun görselleri. DNS adresi ya da VPN programı kullanırsan görebilirsin görselleri.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(25-03-2016, Saat: 13:26)hidden41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(25-03-2016, Saat: 09:26)arizmend Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Resimler ölmüş hocam yenilerseniz sevinirim teşekkürler

Görsellerde sorun yok, imgur'a erişemediğin için göremiyorsun görselleri. DNS adresi ya da VPN programı kullanırsan görebilirsin görselleri.

Teşekkürler hocam hallettim sağolun Smile
Bizim clan'dan bir arkadaş bu link'i bulmuş. Paylaşayım. Silverfrost'unda içinde bulunduğu günlük görev listesi
Para / Exp

(Son Düzenleme: 26-03-2016, Saat: 14:02, Düzenleyen: awie.)
imgur dışında bir sürü resim upload sitesi varken ndn hayla imgur kullanılıyor anlamış deilim bir sürü resim upload sitesi var imgur engellendiyse diğerlerini kullan bu kadar zormu
(26-03-2016, Saat: 16:13)verjnuarmu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.imgur dışında bir sürü resim upload sitesi varken ndn hayla imgur kullanılıyor anlamış deilim bir sürü resim upload sitesi var imgur engellendiyse diğerlerini kullan bu kadar zormu

Zaten herkes dns kullanıyor. 10 yaşındaki çocuk bile dns girmeyi biliyor ve çoğunluğu kullanıyor. Dns girmekmi kolay yoksa başka bir sitenin buraya uyarlanması mı?

Not: Burası bunu belirleme yeri değildir. Görüş ve önerileriniz bölümünden belirtin.
(Son Düzenleme: 26-03-2016, Saat: 17:12, Düzenleyen: Elesis.)
Bir sebebim var yaşamak için!
Şuraya bir not düşelim:
Oyunu Oynamıyorum!

karısık olmuş yaa ben bişey anlamadım valla;Big Grin
Spoiler: Kurallardaki ebatlardan büyük görselleri spoiler içine alın!
(01-02-2016, Saat: 19:46)sena26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Arkadaşlar merhabalar, internette gezerken günlük görevler ve getirileri hakkında açıklayıcı bir excel dosyasına denk geldim. Benim gibi hangi günlük görevleri yapması gerektiği konusunda tereddüte düşen veya bilmeyen arkadaşlar için rehber niteliği taşıyor. Umarım faydalı olur. Kolay gelsin, iyi oyunlar. (Not: Benimde kullandığım liste 3. resimde belirtilmiştir.)

İsteyen için Excel linki; Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Spoiler :

Anladım da haritayı komplemi yapcaz. Yapacaksak hangi yerler
Konuyu yeniden hortlatmak gibi bir amacım yok ama acaba bu liste halen güncelliğini koruyor mu?
"Âtiyi karanlık görerek azmi bırakmak... 
 Alçak bir ölüm varsa, emînim, budur ancak. 
 Dünyâda inanmam, hani görsem de gözümle. 
 İmânı olan kimse gebermez bu ölümle: "
 Üstâd: Mehmet Akif ERSOY

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  47 LW SARI GÖREV
Yazan: trimay
Yorumlar: 1
Okunma: 222
Son yorum: Nomu
23-06-2017, Saat: 00:33
Lightbulb Günlük Görevler / Gold Getirileri (NA/EU)
Yazan: Bozkurt
Yorumlar: 0
Okunma: 240
Son yorum: Bozkurt
21-06-2017, Saat: 01:23
  Rehber Görev Rehberi / Yardım / Ana Konu
Yazan: hidden41
Yorumlar: 51
Okunma: 22,583
Son yorum: Nomu
04-01-2017, Saat: 18:40
  Görev karmaşası
Yazan: lchaosl
Yorumlar: 1
Okunma: 1,043
Son yorum: berj
09-05-2016, Saat: 14:59
  Soru Misty Woods Gold itemi nerden çıkıyor?
Yazan: maviseytan
Yorumlar: 0
Okunma: 762
Son yorum: maviseytan
06-04-2016, Saat: 14:00

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..