Üye OlTwitter İle BağlanFacebook ile Bağlan
Yukarı

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Duyuru] Forum Güncelleme ve sorunlar
Forumda yapılan değişiklikler ve güncellemelerden dolayı karşılatığınız sorunları bu konu altından paylaşırsanız bizlerde en kısa sürede çözümü için çalışmalar başlatacağız.

İyi Forumlar, İyi Eğlenceler..  Di

Lütfen farklı sitelerde paylaşacağınız konularımız için kaynak gösteriniz.
Blade&Soul Türkiye Fan Sitesi
Benim önceden facebook hesabıyla girmiştim bu siteye sonra avatarımın kendi remim oldugunu görünce degiştiriyim dedim ve degiştirdim sonra siteye tekrar girdigimde ise aynı şekilde facebook resmimin oldugunu gördüm gördüklerim sadece bu kadardı iyi oyunlar ...xx
Oyunu 3 aydan beri oynuyorum oyundaki rehber konuların çoğu son güncellemelerden sonra çöp olmuş durumda bunu düzeltmemiz lazım bunun için konuları düzeltecek bir ekip kurulmasını öneriyorum.
(27-09-2017, Saat: 18:08)ZitaCan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Oyunu 3 aydan beri oynuyorum oyundaki rehber konuların çoğu son güncellemelerden sonra çöp olmuş durumda bunu düzeltmemiz lazım bunun için konuları düzeltecek bir ekip kurulmasını öneriyorum.

Açıkcası gördüğün tek ekip benim burda şimdilik.Benim de eskisi gibi oyunla çok bağlantım olmadığından eski hazırladığım rehberler ve yardım konuları sınırlı oluyor.Yardımcı olabildiğim konuları gerek güncelleme notları gerekse chat ekranından olmaya çalışıyorum.Başka da elimden birşey gelmiyor.

Sizin isteklerinizin aynısını bende belirttim admin arkadaşa.Bir ekip veya 1-2 bilgili arkadaşın foruma dahil edilmesiyle emekli olmak istiyorum bende ^^ Hayırlısı bakalım bekliyoruz.
A52E9B.jpg
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Hesap satılıktır.Hesap içeriği ile ilgili ciddi alıcılar PM atarsalar TS üzerinden görüşebiliriz.
(29-09-2017, Saat: 00:20)Nomu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
(27-09-2017, Saat: 18:08)ZitaCan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Oyunu 3 aydan beri oynuyorum oyundaki rehber konuların çoğu son güncellemelerden sonra çöp olmuş durumda bunu düzeltmemiz lazım bunun için konuları düzeltecek bir ekip kurulmasını öneriyorum.

Açıkcası gördüğün tek ekip benim burda şimdilik.Benim de eskisi gibi oyunla çok bağlantım olmadığından eski hazırladığım rehberler ve yardım konuları sınırlı oluyor.Yardımcı olabildiğim konuları gerek güncelleme notları gerekse chat ekranından olmaya çalışıyorum.Başka da elimden birşey gelmiyor.

Sizin isteklerinizin aynısını bende belirttim admin arkadaşa.Bir ekip veya 1-2 bilgili arkadaşın foruma dahil edilmesiyle emekli olmak istiyorum bende ^^ Hayırlısı bakalım bekliyoruz.

Oyunla ilgili rehber hazırlayacak kişi tek sen isen sıkıntı var demektir en azından bir kaç kişi daha olması iyi olur herkesin kendine göre işi var değil mi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forum Üst kısım
Yazan: FeLaKeT
Yorumlar: 1
Okunma: 992
Son yorum: Elesis
23-03-2016, Saat: 16:42
  Forum Bildirim Eklentisi
Yorumlar: 0
Okunma: 758
Son yorum: FeLaKeT
23-03-2016, Saat: 15:49
  Soru Forum İçerisinde Klanlara Özel Bölümler
Yorumlar: 0
Okunma: 773
Son yorum: FeLaKeT
23-03-2016, Saat: 15:43
  Yeni forum eklentisi: bnstree.com'dan skill build paylaşabilme
Yazan: BnSMaster
Yorumlar: 2
Okunma: 2,171
Son yorum: TheMurdereR
20-01-2016, Saat: 12:22
  Yeni Forum eklentisi: Kullanıcı adı değiştirebilme
Yazan: BnSMaster
Yorumlar: 10
Okunma: 3,266
Son yorum: BnSMaster
24-11-2015, Saat: 01:49

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Blade & Soul Türkiye

Blade and Soul Aksiyon ve Dövüş Sanatlarının Mitoloji ile Birleştiği bir MMORPG Oyunudur.

Class Rehberleri,Build Yapılandırmaları,Craft ve Quest Rehberleri,Client Download..